0 oy
2,410 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar esim benden habersiz bi hap kullaniyo aslinda bana hemorait icin kullaniyorum dedi bugun netten baktim ne icin acaba kullaniyo die baktim ki afedersiniz sertlesme için ve erken bosalma olmaması icinmis esime bilmiyomus gibi davranip sen kullaniyo musun hapini dedim evet 4-5 gun once ictim noldu dedi tedirgn sekilde hic sordm öyle dedim cunku kizim yanimdaydi onun yaninda konusmak istemedim ve ben 25 aralikta annemdeydm 28 de eve geldm ben yokken kullanilmis sadcee 1 tane kalmis anlamadim kotu biseyde dusunmek istemiyorum ama yani kullanilmis baska biriyle mi birlikte oldu acaba dusunmedim degil ne yapcam ben bilmiyorum sorsam soyluycekmi soylemez tabi gittim yattim mi diyck ustte cikck 

54 Cevaplar

+2 oy
(3,036 puan) tarafından
Kiz nasıl tutuyosun icinde ben kanser olurum
(2,009 puan) tarafından
Vlla bende kavga etmemek icin tuttum kendimi ama kizimin uyumasini bekliyorum
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
Takipte kal bence
(2,009 puan) tarafından
Yani konusmayimmi sormayimmi
(119,153 puan) tarafından
Yoo sor ama sen biriylemi bisi yaptin falan deme
(2,009 puan) tarafından
Tamam cnm
(507 puan) tarafından
Takıp et
+1 oy
(1,438 puan) tarafından
Bence konusmalisin.hapin neycin oldugunu bildigini.ve evde olmadiginda neden kullanmis
(2,009 puan) tarafından
Sorcm kuzu cocuk uyusun
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Başka suphelendirecek bir davranışı oluyor mu
(2,009 puan) tarafından
Hayr olmadi
(14,019 puan) tarafından
Konuş canım açık açık sor ben olsam çoktan söylemiştim valla hiç tutamam içimde
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Hadi kullaniyo onu gectik sen yokken kullanmasi saçma...
0 oy
tarafından
Direk sor bence
(2,009 puan) tarafından
Sorcm birzdn
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sen evde iken kullansa anlarim ama sen yokken kullandı ise durduk yere olmaz  sen biraz takip et ona dusundugumuz değildir
(2,009 puan) tarafından
Yani sormami diyosn
(12,777 puan) tarafından
Ben sorardım bu ilaç ne old biliyorum ve ben evde yokken kullanmis sin derim ama kanıt yoksa başka sessiz kalır susar takip eder izlerim şuan söylesen de yalanlar ark verdim o istedi ben o gün içmedim vs der durur
(12,777 puan) tarafından
Konuştun mu eşinle
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bence eşine sormalısın 
(2,009 puan) tarafından
Sorcm kizin uyumasini bekliyorum
(2,259 puan) tarafından
Sordun mu canım
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Direk söyle yaa . Eşinle konuş.  Buraya yazdiklarini onunla konuşmalsn. 
(2,009 puan) tarafından
Tabikide konuscam ama kizm uyusun
(5,557 puan) tarafından
Aynn  en iyisi o
0 oy
(192 puan) tarafından
Belki senin için olmasın
(2,009 puan) tarafından
Olamaz cunku kullandigi zamn ben yoktm evde
0 oy
(678 puan) tarafından
Belki tedavi amacliysa  düzenli kullanması gerekiyordur öyle bir hapmi  öyleyse sen yokkende  kullanması normal 
(2,009 puan) tarafından
Ama soylemesi gerekmez ki yada bi sorunumuz yokki
(678 puan) tarafından
Belki sen anlamadın canım bilemiyorum erken boşalma yoksa kullanmaz demekki ona yetmiyor daha geç boşalsın istiyor sana belli etmiyor demekki
(1,019 puan) tarafından
Öyle bi hap değil cnm o tür ilaçların etkisi ne yazıkki erkek boşalana kadar  :(
(2,009 puan) tarafından
Tamam da kuzum ben evde yokken kullanmis
(68 puan) tarafından
Belki sen varken fark etmediğin bi anda içmiş olamazmi
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Hapın ismi ne canm 
(2,009 puan) tarafından
Litfa tadalafil yazio kuzu
(5,376 puan) tarafından
Hımm onu bilmiyorum kuzum içeriğini güzelce bi oku yani sürekli kullanılan bşy mi yoksa o günlük mü günlükse e o gün de sen yoksan demekki bşy var :( inşallah yoktur Allah yardımcın olsun
(2,009 puan) tarafından
İnşallah cnm saol
(45 puan) tarafından
Malesef ki o ilaç sadece cinsel ilişki bekleniyorsa yada her gün düzenli bir cinsel ilişkisi varsa her gün kullanılır.  Karısı evde yokken kullanmişsa eğer bence bir bit yeniği var
0 oy
tarafından

Önce telefonlarına falan bak takip et bence. Sen evde yokken kullanmak hayra alamet degil:ermm:

(578 puan) tarafından
Canım nasıl nerden çıkıyor deteayli kiminle kontugu tam olarak
(43 puan) tarafından
Yukarıda yazdim türktelekom mobil uygulamasini indir play story den . Onun telefonuna indireceksin. Sonra giris yapacaksin. Giris yapinca zaten orada hersey var tüm  detayli kullanimlar yazar illaki. Oraya tikla konusma msjlasma rn cok ha gi numarlarla ona bakabirsin.
(578 puan) tarafından
Anldim canım teskkur ederim
(43 puan) tarafından
Yada soyle yap.  Esinin telefonuna  SIFRE yaz 9520 e gonder . Sonra esinin teline msj gelecek sifre. O sifreyi notet bir yere. Sonra msji sil gormesin. Sonra kendi telefonuna indir turktelefom mobil uygulamasini vrya hangi operatör  isen. Cep numarasi ve sifre isteyecek. Esinin cep telini ve o sms sifresini gir. Ondan sonrasi zaten seni  elinde hersey. Orada bak kalan kullanimlar dakikalar smsler. Detayli kullanim var orada zatwn kiminle en cok konustu msjlasti numarlar cikiyor hep  . Biraz karıştır  görürsün.
(43 puan) tarafından
O sifre turktelekom Oparator icin. Her oparatorun sifre almasi  farkli googleye yazarak bulabilirsiniz   hamgi oparator  ise
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Canım şüpheli bi durum.malesef.. afedersin kendi kendine biseyler yaptı desen neden hap kullansın ki değişik yani.. Sen sıkı takip et hafta gerekirse açıkça sor bu hapı öğrendim bi sorun varsa beraber halledelim doktora gidelim vs de.  Bakalım ne dicek
(2,009 puan) tarafından
Soracam kuzum kizim bi uyusun oyle konuscam
0 oy
(489 puan) tarafından
annene gitmebahanesiyle cik.evden ve takip et bi taksi ile anlas 
(2,009 puan) tarafından
Dogru diyosn takip ederm ama kotu dusunmek istemiyorum
(489 puan) tarafından
Dogru düşünmeyin ama aynisini siz yapsanız mesela dogum kontrol hapı içtiğinizi gorse ve is icabı bi yere gitse gelse baksa ilaci icmissiniz ne anlardi ??
(2,009 puan) tarafından
Yani sende haklisim vlla kafam karisik benim en iyisi esimle konuşma k
0 oy
(10,233 puan) tarafından
Satıyor olabilir mi el altından tane işi 
(2,009 puan) tarafından
Yok cnm yapmaz oyle bisy
(10,233 puan) tarafından
Öteki ihtimali düşünmek istemedim kuzum ya
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Peki siz ilacı farkettiğinizde içinde gerçekten 4-5 tane varmıydı yani kullanılmış olduğuna eminmisin 
(2,009 puan) tarafından
Ustunde 4 film tablet yaziyo ve kutusunun icinde 2 tane var
(2,014 puan) tarafından
Benim eşime de eczacı arkadaşı vermişti aynı sizin dediğiniz gibiydi 4 tablet ama 2 tane vardı bölüştürmüş kankilerine lazım olursa falan kullanırsınız demiş ama eşim bana ilk aldığı gün anlattı böyle böyle verdi diye ondan çokta üstüne gitmemiştim bende, belki onunda böyle bişeydir kötü bişey düşünmeyin onla konuşmadan
(2,009 puan) tarafından
EczaciymiS esinin arkadaşı rica etsem sorabilir misin bana bisy demdi hemaroit icin dedi nettn arastirdm farkli
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sen evde yok ken içmişse yani kesin birşey 
(2,009 puan) tarafından
Yoktur inşallah
(1,046 puan) tarafından
Bence sen önce telefonunu araştır sonra sor
(2,009 puan) tarafından
Baktm cnm ama yok bisy silmistir yapmis olsada
(1,046 puan) tarafından
Ozaman sor birşey varsa da demez
0 oy
tarafından
Boyle suphe duyma acik acik sor
(2,009 puan) tarafından
Sorcm kizm uyusb
0 oy
(46 puan) tarafından
bence bisy dusunme erkekler duz mantiktir bole dalaveriyide beceremezler biz daha zekiyiz o bence sen yokken ise yarayip yaramicani denemek istemistir bana ole geliyo baska bi sknti yok sanirim bence cok ustune gitme ama takiptede kal ama snamiyorum bsy olcani 
(2,009 puan) tarafından
İnşallah yoktur cnm konuscm birz snra
(205 puan) tarafından
Bende direk sizin dusundugunuz gibi dusundum erkekler bazi seyleri kabullenemiyor yada yetemedini dusunuyor bencede kendi kendine denedi

İlgili bir soru bulunamadı

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...