0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar, hamile kalmayı plandıktan sonra ne zaman hamile kaldınız? Ben de pco var 5 aydır denedim sonuç yok maalesef... 

45 Cevaplar

+1 oy
(241 puan) tarafından

Korunmasız ilk ilişkide canım :D maşallah 

(2 puan) tarafından
Süpermiş
(2,720 puan) tarafından
İlk oglumda 5 ayda ikincide bi kerede
-Reklam-
0 oy
(120,915 puan) tarafından
5.ayda hamilr kaldım
(2 puan) tarafından
Maşallah. :)
0 oy
(0 puan) tarafından
1 haftayı bulmadı
0 oy
(5,025 puan) tarafından
1 ay içinde hamile kaldım

Adete girmeme 15 gün vardık istedik addete girdim sonraki ay adet olmadım
0 oy
(2,128 puan) tarafından
İlk kızımda 9 ay sona hamile kaldım ikincide 1 ayda hemen kaldım 
(2 puan) tarafından
9 aylık sürede kadın doğuma gittiniz mi peki?
(2,128 puan) tarafından
Hayır canım gitmedik 1 sene olmadan bakmıyolar zaten eşim için gittik doktorda 1 sene denemelere devam edin olmazsa gelin dedi
(2 puan) tarafından
Ben yine de gidip hormon testi yaptırdım, sonuçlar normalmiş. İnşallah bize de nasip olurr.
(2,128 puan) tarafından
Aynen canım acele etmeyin daha 5 ay olmuş 1 yıl normal olarak kabul ediliyo sen gece o şekilde uyu kalkma ayaga olur inşallah
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Bir sene de kaldım 

0 oy
(1,699 puan) tarafından
2 ay cnm....
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Valla bizim kaçak plansız:) ama bende de evlenmeden vardı pop canım tedavi oldum. Tez zamanda nasip olur sana da insallah
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Evlendiyim 3 gun sonra adet oldum birdaha olmadim
tarafından
Aynen bnde öyle olmuştum
0 oy
(44,840 puan) tarafından
İlk kızıma 2.ayda ikinci düşük oldu ondan 2 ay sonra yine hamileydim oğluma şükürler olsun iyikilerim❤️❤️
0 oy
(1,007 puan) tarafından
evlendikten 3 ay sonra

insallah sizinde hayalleriniz gercek olurr
0 oy
(649 puan) tarafından
Kaza sonucu hamile kaldım evlendikten 1 sene sonra düşünüyorduk evlenir evlenmez hamile kaldım şu an 34+4 :))) 
0 oy
tarafından

5 ay önce doğum yaptım.  Kasım 7 son adet tarihim den sonra planlı gebe kaldim 8 haftalik olduk çok şükür

0 oy
(507 puan) tarafından
Yumurtlama tarihi hesaplayıp korunmasız ilişkiye girdiğimizde ilk ay hamile kaldım daha önce kürtaj oldum onda da ilk ay kalmıştım ama pcos farklı durum tabi sen kıyaslama kendini Instagram'da çağrı gülümser diye bı doktor var o soru cevaplarda pcos için zayıf da olsaniz kilolu da olsanız sağlıklı beslenip spor yapıp zayıfladığınız aylar içinde hamile kalabilirsiniz diye cevapliyordu yani bı şekilde sağlıklı yaşayınca pcos azalıyor düzene giriyor diyordu canım herkese mutlaka zayıflayın diye cevap vermişti bi bak istersen sayfasına 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Evlendikten 1 hafta sonra hamile kaldım evlendigimin 3.günü adet oldum bı daha da olmadım

ama geç gebelik oluştuğu için evlendigimin 3. Haftası diye gözüküyor ultrason da eğer hamile kalmak istersen belinin altına yastık al ve ilişki sonrası yataktan hemen kalkma cnm bi de bunu dene bnm arkadaşıma doktoru öyle demişti
(1,438 puan) tarafından
Kiz gercekden ayni olmusuk yaa:))bende evldendim 3 gun sonra adet bir daha olmadim.bebekde gec dollenme oldu:)))
tarafından
:) şimdi 5 buçuk aylık hamileyim Rabbim kısmet ederse oğlum olacak insallah sen hamile misin yoksa dogdu mu cnm
(1,438 puan) tarafından
Dogurdum canim 11 aylik oglum simdi 1 yasina az kaldi sabirsizlaniyorumm.Insallah sende sag salim kucagina alirsin yavrunu;))
tarafından
İnşallah cnm amin bu arada senin oğlunu Allah
Bağışlasın
0 oy
(372 puan) tarafından
Evlendikten sonra 5 ay korumasız denedik olmadı bendede pco var hastaneye gittim prolaktin hormonu yüksekti 2 ay ilaç kullandım sonrasında hamile kaldım ilacın bittiği ay 
(2 puan) tarafından
Proklatin kaç çıktı? Ben reglin 3.günü kan verdim sonuç 27.11. Reflin 5.günü ise 13.00
(372 puan) tarafından
Benimki 100 dü cok yüksekti canım
(2 puan) tarafından
Anladım. Benim fsh 8 amh 2.11 doktor sonuçlar güzel dedi ilaç vermedi
(372 puan) tarafından
Demekki yüksek değil canım hemde 5 ay kısa bi süre zamanı değildir rabbim hayırlısını zamanında versin
(2 puan) tarafından
Amiin inşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Korunmayı bıraktığım 2. Ay canım
0 oy
(1,329 puan) tarafından
İlk gece hamile kaldim kımyasal gebelik oldu düştü 2 3 sonra tekrardan hamile kaldim canım 
0 oy
(2,066 puan) tarafından

Korunmasizdi biizm illski  amaa 9 ay sonra kaldim :D

0 oy
tarafından
Bemde de var

Evlendim ilk ay hamile.kaldim. 

3 sene once oglum dogdu hamdolsun.

Cok kilo aldm doktora gittim adet duzensizligi icin falan. Doktor duzenleyici verdi dogum kontrol hapi verdi 3 ay kullandim hamilligi dusundum hapi biraktim biraktigim ay hamile.kaldm 

Simdi 24 haftalik 
(2 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
tarafından
Amiiin cumlemizin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 409 göst.
0 oy
10 cevap 251 göst.
0 oy
4 cevap 70 göst.