0 oy
908 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Bir onceki kapatilan postumda paylasmistim esimle yasadigim sorunu. O gunden sonra esimle hic konusmadim. İcimde ona karsi hic his yok sanki. O konusmak istedi konusmadim yanagimi oksadi izin vermedim cunku zarar verecekmis gibi geliyor. Dun ailemin yanina geldim hersey normal gibi davraniyorum. Her kavgada cok uzulurdum aglardim bu sefer oyle olmadi kendimi daha guclu hissediuorum anneyim ben oglum var diyorum gulup egleniyorum. Pazartesi eve gidecegim. Ne yapmaliyim? Anneme bile soylemedim yada kayinvalideme. Esime tek yaptigim o gunden sonra 2resim atmak oldu moraran kan toplayan bacaklarimi atmak. 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önceki postunu okudum, inan dicek bişe bulamadım öküz herif . Süründurr
(2,244 puan) tarafından
Önceki post nasıl okunuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tavrını iyi koy şiddete HAYIR
0 oy
tarafından
Dövdü mü seni 
(256 puan) tarafından
Onceki postimu oku canım. Guya dövmedi beter etti
tarafından
Dovduyse bunu ailenle paylaş hatta ailesine de göster daha çok pişman olsun seni sahipsiz sanmasın sen şimdi söylemezsen seni bı daha döver
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hemen affetme süründür biraz 
0 oy
(107 puan) tarafından
Önceki postunu okudum içim acıdı o sıkarken acısına nasıl dayandın canm, bnm eşimde kolumu sıktı mosmor oldu çok cnm yanmıştı bide diyoki senin tenin hassas ondan morardı
(256 puan) tarafından
hasssas yerlerin buralsr demi diyerek ic bacaklarimi sıkti ozellikle
(114 puan) tarafından
Benimde bilegimi isirmisti kaynana problemi vardi yuzlestirdi anasi inkar edince beni isirdi kopek sikaywtci olmustum bide 1 aylik uzaklastirma almistim
(114 puan) tarafından
Sonrasinda evime geri dondum tabii ana evide bi yere kadar oluyor maaleseff
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Surundur yaa affetme
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Önceki postunu şimdi okudum yani ikinizde de savunacak hiçbir şey bulamadım çünkü önce şiddet uygulayan sensin sırtına vurman üzerine yürüyünce var gücünle karnına tekme atman.. Arada laf dalaşı olmuş onları saymıyorum çünkü onlar her evde her gün olan şeyler ama fiziksel şiddete gelecek olursak ikinizde birbirinize uygulamışsınız. Keşke olmasaymış canım üzüldüm senin için ama bu gibi durumlarda ordan hemen uzaklaş bi elini yüzünü falan yıka sakinleş ki olay bu raddeye gelmesin
(256 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(114 puan) tarafından
Bir onceki postunu okudum gozlerim dolu dolu buna benzerde benim basima gelmisti parmagiyla cocugun agzini yoklardi cocuk ac diye bende gerizekalinisin demistim sonra ustume yurudu annemde vardi o gunu annem hic unutamiyor bendee kavga ettik daha 1 haftalik bile degildi onun kini baska sebepten dolayiydi da neyse bende yazmak istedim kopekpisman olana kadar gitme dicem evine ama bilemedim suan 
0 oy
(373 puan) tarafından
Asla affetme o s. Erefsizi ellerini kırılsın postunu okurken içim acıdı kim bilir senin canın nasıl yandı ailendede uzun bi süre kal bence
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Pazartesi daha güzel dövsün diye mi eve gideceksin ne işin var o evde daha? Bu okuduklarımız başkasının başına mı geliyo sanıyosun. Umarım haberini görmeyiz televizyonlarda. Lütfen buna alışma bunu normalleştirme o eve gitme yılda 3-4 kez oluyor ne demek ya hiç mi canının kıymeti yok. 
(3,213 puan) tarafından
Bir de bence sağlıklı düşünemiyorsun ailenden birilerine anlat sana ve bebeğine sahip çıksınlar.
(256 puan) tarafından
Yılda 3 4kez kotu kavga ediyoruz canim daha once bir tokat yemiştim bu iki oldu. Ama haklisin saglikli düşünemiyorum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bı saçmalama ailene anlat hepsini de sen bunu şiddet olarak görmüyor musun? Bir kere yapan bin defada yapar
(256 puan) tarafından
siddetin alasi hatta. o yuzden sindiremiyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 271 göst.
0 oy
6 cevap 125 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Enfalalt (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde Enfalalt (188 puan) tarafından soruldu
0 oy