0 oy
1,320 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok ısrar ettim ayrı yatma böyle yapma diye adam bilerek tartışma çıkartıyor bagriyor  bı sene ayrı yatiyoruz iki sene olcak artık salonda yatma diyorum sen istediğin icin asla gelmem diyor  benle yatmak istemiyor oğlum var şimdi oglumuz kucuk neden böyle yapıyorsun ben artık dayanamıyorum diyorum git ozamn diyor  boşan demedin bende biliyorum boşanma bunun sonu ama adam odaya gelmem diyo ben iki günde bir ısrarla gel diyorum düşünceniz ne aramızda sorunlar oldu her evlilikte olduğu gibi ama eşim böyle biri 

31 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından
Anladigima gore hayatinda biri var.sakin bosanma onlara meydani bos birakma ama hicte umursama ne hali varsa gorsun.senin nezamnki maddi ozgurlugunu saglar ozamn salarsin ipini gider

Bu bahane ariyor

En az zararla kurtulmaya calisiyo.diger kadin sıkistiyrsa ondan olabililir.oyle kolaya kacmak yok.yedigi haltlarin hesabi var.
(895 puan) tarafından
Niye aileni ariyormus cok istiyorsa o defolup gitsin hayret birsey ya.kadin yapsin yikasin evirsin cevirsin sonra adamin gonlu baska birini isteyince aileni arasin gelin bunu alin.ne vicdansizlik bu
tarafından
Sürekli arıyor ailemi ben kabul etmiyorum istediğin olmuyacak diyorum
(895 puan) tarafından
Canim siddet faan varsa uzak dur aman dikkat et
tarafından
Var tabi ama canm adam açık açık diyor odana gelmiyecem diyor ben ısrar ediyorum
(895 puan) tarafından
Israr etme hayatinda biri olan insanla ayni ev bile paylasilmaz sen belki duzelir diyorsun bilemem dusunceni.durumun yoksa nafakani tazminatini al oyle bosan yoksa niye digeriyle zevk sefa sursunki.siddet varsada dikkat et kendine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailen varsa boşan hiçbir erkek karısından 1 sene ayrı yatmaz durduk yere vardır bunun başka kırığı 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kesin net hayatında başka biri var yoksa hiçbir erkek bu kadar zaman ayrı yatmaz ki heleki dokunmadan durmaz 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Niye duruyorsun ki hâlâ bosanman gerekiyor şartların çok mu kötü?
0 oy
tarafından

Seven bir adam neden boşan desin ben bunda bir bit yeniği ararım sende ne ısrar ediyorsun gelmezse gelmesin hiçte yalvarmam... o bana yalvarsın... Bence ciddi ciddi al karşına konuş ne istiyorsun amacın ne de

0 oy
tarafından
İkinci evliliğin diye ayrılmak istemiyorsun anladığım kadarıyla ama kendine olan saygını kaybedersin oğlun var ona yazık psikolojik olarak kaldıramam ben Rabbim o fahiseyi de ıslah etsin def etsin eşind 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz 
0 oy
(617 puan) tarafından
Kaçan kovalanir bosver ısrar etme tam tersi artık alıştım böyle yatmaya çok rahat oluyor de asla gel deme canim
tarafından
İki günde bir gel diyorum kavga çıkıyor gene iki gün susuyorum gene neden ayrı yatıyorsun diyorum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben seni gerçekten anlayamıyorum adamın sevgilisi var bebeğini bile onun yanına götürüyor ama sen yanımda yatsın diye uğraşlar yapıyorsun. Gurursuz olma bu kadar aç zinadan tazminat davasını süründür pisliği. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 586 göst.
16 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Hozgenaz (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 720 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 538 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 496 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

382,808 soru

11,459,454 cevap

35,042 kullanıcı

...