0 oy
1,318 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok ısrar ettim ayrı yatma böyle yapma diye adam bilerek tartışma çıkartıyor bagriyor  bı sene ayrı yatiyoruz iki sene olcak artık salonda yatma diyorum sen istediğin icin asla gelmem diyor  benle yatmak istemiyor oğlum var şimdi oglumuz kucuk neden böyle yapıyorsun ben artık dayanamıyorum diyorum git ozamn diyor  boşan demedin bende biliyorum boşanma bunun sonu ama adam odaya gelmem diyo ben iki günde bir ısrarla gel diyorum düşünceniz ne aramızda sorunlar oldu her evlilikte olduğu gibi ama eşim böyle biri 

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence baska biri var adam bahane arıyor bitsin diye kimse durduk yere karısın dan ayrı yatmaz sadece bi nedeni olabilir günahını almak istemiyorum ama kontrol et bence
tarafından
Zaten eski sevgilisi var kadına demiş bekle konuscam demiş kadın söyledi bana
tarafından
Valla bacım bu senaryoyu bizzat gördüm eşimin amcası da böyle yaptı sonra kadına ev aldı dibimiz den evine gidip gelirken görmüşler en son itiraf etmek zorun da kaldı 3 senedir beraberlermiş dostu hamileymiş ondan söyledi ama o boşanmak istemiyodu kuma olarak kalsn istiyodu senin ki direk boşanmak istiyo dediğim gibi takip et bisey olabilir ondan bi halt olmaz sana yazık değil mi senin yaptığın şeyleri yiyip onun yanına gidiyordur çocuğun dan da mı utanmıyo pislik
(2,202 puan) tarafından
Kocan seni istemiyor aldatiyor siddet iyguluyor git diyor bosan diyor aileni ariyor surekli gelin alin diye sewgilisnin yanina senin cocugjnu goturuyor ve sende onun senle.yatmasi icin yol ariyorsun he? Ya sen iyi misin nekdar insan var biliyor musun bosanmaya cslisan gitcek.yeri olmayan sen bildigin suan hepimizin yuzunu yere egiyorsun ya dik dursana aiilen arkanda az kendine saygin olsun saygin.sen onun kiyafetini utule yika o o kiuafetle sevgilisinin yanina gitsin ama sen onlarin burnunu surtturcem diye ugras kardess gozu gknlu akli sende olmayanin bir imzasi sende olsa nolurr o imzanin icine siccimmm.ailen arkanda ve senin annen ölmüss ve bu piccccc senin ölmus annene kufur ediyomus onunn varyaa o agzinnin ortasinaa sicarimm donlarinii aleme ibret olsun diye herkesin ortadinda yakarim neyi var neyi yok alirim akilli ol.biraz akilli.cocugunda kucuk sana vericek hakim onada essek gbi nafaka odettirr bide.tazminat davasi acc gururlu akilli ol.sustukca.bunlar kendini.bi bokk saniyolar gormuyomusun sen???
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Genel davranışlari nasil cnm..bana sogumus geldi..aliskanliktan evlilik devam ediyomus gibi:(
0 oy
tarafından
Ayrı yatmasinin nedeni ne bebekten dolayı mi
tarafından
Yok canm çocuk değil istemiyor beni artık bosancam diyor ben kabul etmiyorum ama anlasamiyoruz
0 oy
(188 puan) tarafından
Hiç mi birlikte uyumuyorsunuz hiç mi yakınlaşmiyorsunuz
tarafından
Yok iki sene olcak
0 oy
tarafından
Nasıl yani iki senedir mi ayrı yatıyor 
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Gücun varsa bosan cekme bu adami ne hali varsa görsun
tarafından
Gücüm yok kekse olsaydı
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Hep mi böyleydi.cnm sorunca ne diyor neden ayrı yatıyormuş
0 oy
tarafından
Canı isteyince geliyormu yoksa hiç mi yaklaşmıyor
tarafından
Yok hic gemiyor gelmem de diyor
tarafından
Canım başka biri olmadıģından eminmisin
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Cinsel birliktelik oluyor mu
0 oy
tarafından
Çocuk için çoğu kişi ayrı yatıyor da aranızda yakınlaşmada yoksa bence hiç normal değil istemesi sen isteyince gelmem ne demek ya
0 oy
tarafından
Boşa gitsin kız böyle adamı ne diye yanında gezdiriyon ** olsa kapıya bağlanmaz  
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben eşimle tartışmıştım 3 gün ayrı yattı çok zoruma gitti Allah yardım etsin ayrı yatınca soğukluk giriyor daha kötü olur herşey 2 sene çok uzun bir zaman 
0 oy
(678 puan) tarafından
Bacım.allah yardimcin  olsun çok zor tüm kalbimle üzüldüm dua ettim inşallah düzelir ama bukadar net  şekilde 2 senedir gelmiyorsa başka biri vardır diye düşünüyorum kusura bakma ama taş olsa çatlar koskoca 2 yıl bu yani erkek.bu nekadar sevgisi bitse bile illaki kendi istekleri içinde olsa odana gelmek ister hiçbirşekilde yakinlasmamaniz  2 yıl boyunca çok  anornal
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canim eski postlarindan gordum eski sevgilisine cocugunuzu goturmus yani bunlar belliki hala yakinlar ailen arkandaysa yillarini heba etme derim ben ama senin kararin tabiki
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canik 2 sene ne demek...tlyani formalote evliligi gibibartik, ev arkadasligi resmen bu. Ailelerinize bahsedin, ya orta yol bulunsun ya da boyle surmez, bosan demek istemiyorum ama sana da yazik, istemiyorsa defet basindan
0 oy
(598 puan) tarafından
Aman Allahım nekadar kolay olmuş boşanma bakara süresini evde aç 3 gün dinle belki seytandandir
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sana bısı dıyım mı ben bizi gördüm sizde bende evlendik uc ay sonra boyle oldum esin gibi bir bahane aradım hep odadan kacmak icin aoguktum eve girmek istemedim banyo yapamadım konusmadım esımle her dakika kavga ettik en sonunda anneme gittim bosanma davası acildi annem dedi ben seni tanıyamıyorum neyse bir ihtimal hocaya gotuecem seni dedi ailem ama biz 5 ay ayrı kaldık hocaya gittim bana buyu yapıldını ayrılmamız ıcın yapıldını soyledı neyde oldunu soyledı evimde gorumcem dedim esimin kuzeni olan sahısın nikahta dagıttı cıcekte buyu oldunu onu at dedi neyse esim eve gitti gbı atmıs bana muska yazdı falan ben ertesi gunu evime gitmek istedim yaptım hıc bir seyı hatırlamıyorum annem gozun donuyor Du dedi ogun bugun dur Allaha cok sukur iyiyiz bide minicik kızımız oldu eskisinden dhaa baglıyız evimiz degıstı sende istersen git bı hocaya ben inanmazdım ama gercektn inandım oyle bisi olabılır canım :(
(4,061 puan) tarafından
Canım ozelde cevap veremiyorum misafir olarak gırdıgın icin
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Eşimle ne kavgalar  ettik  canim bi bilsen ama evlenince  söz vermisdik  ne olursa olsun birlikde  yaticaz  diye 1.5 senedir  hic ayrı yatmadik  bence bu evlilik  sağlıklı  deil kalarak  kendine zarar veriyorsun  hayatından  caliyorsun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Büyük ihtimal başka biri var çünkü başka açıklaması yok ailen yanındaysa bekleme bu kocanın başını
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende çocuk icin ayri yatıyom esimle malum kiizm 1 bucuk yasında   bilrkkte yatmak isitoz amaa kiizm gecleri  çok ustunu acıyor bundan dolaui yatamioz  diğer seyde  var aramızda oluyo onda cinsellikle  amaaa siizn varmi  o yatmasaa bile  esinizle  eğer oda yoksa  o adam seni istemiyor boşuna kendini ve çocuğunu yıpratama canım ondan sama koca olunmaz 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 581 göst.
16 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Hozgenaz (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 711 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...