0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından

Kızlar az önce biri catsap grupu acacakdı bende katılmak isdedim. Sinra biri yeni katılmıs o erkekdir ddiler yani burda erkek varmi ki bende acacakdım vatsap grupu ama vallah art niyetim yok sadece arkadas amaclı  ama gözm korkdu benimde bundan sonra ya bir sey olursa diye

2 Cevaplar

+3 oy
(336 puan) tarafından
Canim biz bu ülkede neler gördük..ne sapik zihniyetler var..damadina asik olan kayınpederden tut damacanaya tecavuz edenlere kadar..bu kadar kadinin oldugu bi uygulamada erkek olmaz mı zannediyosunuz?? Sonra bisey soyleyince herkes fikrinde özgür diyosunuz..siz bilirsiniz ben kendi fikrimi soyluyorum
(55 puan) tarafından
Evet ya diru yeni barışdık o oterfe kalsında oda sinirli baya bende heyheylerim usdumde kiyamet kopar sen napdın canım noldu senin iş aradımı hic yoksa birsey yokmu
tarafından
Yok ne nerde canım aramadı
Ama iki gün sürmez  arar eğer aramzsa bni kendi hayatına baksın çok kinlendim.
(55 puan) tarafından
Arar canım arar belkide yeni diye anlamıyor hatasını iki gun gecmez arayacakdır dayanamaz bebis oldukdan sonra sen dusun dahada baglanir evine annesi  yokmu ona söylesen tenbeh etse
tarafından
Annesi mi:))) hiç gulcegim yoktu. Sevinir valla kavga ettik diye zaten zoru var ayrı ettik diye
(55 puan) tarafından
Aaa Allah akıl fikir verdin ayrı oturdugunuzu bikiyordum deyesen kiracıydız dimi ?  Ya bir anne nasıl sevinir ki bende erkek annesi olucam olumin mutlu okmasın isderim gelnimi daha cok severim hic oluma ezdirmem tabi saygılı gelini. Ne bileyim kardesim biri vardır diye umutlandım. Belki söylersen konusurlar aklını toplarlar diye öyleyse hic söyleme Allah gunahs yazmasında belki o dolduruyordur. Torunun olacak be kadın neyin kafasın yasıyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hissediyorm var ve birkaç kez knstgm kişiden anladm. Özelden yazdılar bana fantazi şeklin ney diye ,?? Çok korktm valla  

tarafından
Aynen öyle. Bnde şok oldum ama var belli bariz yani
(55 puan) tarafından
Belkide canım. Ama admin arastırmalı bence kim oldugun bikmeli ben mesela yasım az birazda safım bu aralarda biliyorsun isde pskolojim yerlerde konusma ihtiyacım var yeni bir arkadas edinmek isdiyorum arkadaslarımla kavgalıyiz o yuzden yani benden isdeseydi numaramı verecekdim safımya ben ne bileyimya. Kafam karısık
tarafından
Verme yani canım boşver burda konuşmak yeterli baki yani
(55 puan) tarafından
Yok xanım vermem ya verirmiyim ki basım belaya girer gel sinra kocaya anlat anlata bilirsen derdini valla kiyamet kopar. Burası iyi evet silmem uygulamayı bebiş oluncada  başım karışır girerim arada
tarafından
Yani aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 518 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 954 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,582 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 302 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu

377,273 soru

11,290,309 cevap

34,704 kullanıcı

...