0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (668 puan) tarafından
kardeşimin 38 günlük bebegine doktor daha onceden coledan d vermiş iki hafta gunde bi damla kullanmiş kardeşim. saglik ocagina goturdugunde soylemiş bu damlayi kullandigini doktor bingildagi kapanmak üzere sakin bi daha bu damlayi kullanma bunu veren doktorada kimseye bunu verme demiş. bugun bebegin bingildagi sanki iyice kapanmiş gini geldi biraz korktuk boyle bisey yasayan varmi.

3 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Erken kapaasi biraz sorun olabiliyor ama sıkı takiple sorun olmayan bı çok bebek de var başka bı çocuk doktoruna götürün ve her ay düzenli şekilde 
-Reklam-
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Canim bingildak sadece ön kisimda degil arkaya kadar devam ediyor. Benim oglumun nerdeyse kapali sekilde dogdu bingildagi suan 4 aylik hala aciklik var. Kafa çapı dogeu orantida buyuyorsa sikinti yok. 
(10,313 puan) tarafından
Tamam canım bizimde ön. Bizimkini dpgdugundan beri ben elledigimde acikligini anlayamiyorum dusun o kadarki kapali. Doktor elleyip buluyor. Her ay kafa olçumune ozellikle bakiyor. Duzenli buyuyor
(668 puan) tarafından
Allah bütün bebekleri korusun insan korkuyo. internetten erken kapanmasina baktim baya kötü seyler yaziyodu
(10,313 puan) tarafından
Ben hiç kafama takmadim canim valla. Biseyde okumadim. Doktor diyorki bak buyuyor. 2 aylikken gitmistik dediki bak takip ediyor kafasini tutuyor yuzustu sence bu çocukta bi sikıntı varmi d vitaminini duzenli kullanmaya devam et dedi. Takiplerini aksatmayin ve her kontrolde doktoruna aktarin sorun bilgi alin
(668 puan) tarafından
biz d vitamini biraktik erken kapanmasin diye cnm kullanmak daha mi acaba
(10,313 puan) tarafından
Doktormu dedi bırakin canim. Bana 1 doktor kullanma dedi sonra 3 farkli doktora gittim şuankinden çok memnunum. Saçmalama d vitamini bındikla kapanmasindan ziyade kemik gelisimi disleri icin falan çok faydali. Ne kadar gunez aldiriyorsun dedi. Kesinlikle kullanicaksin dedi. Kullaniyoruz biz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraseren (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraseren (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
25 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya_masal (58 puan) tarafından soruldu

384,957 soru

11,513,734 cevap

35,174 kullanıcı

...