0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar zaten kaynim hediye olarak bebek icin para vermişti. Bugun bize geldi alkol almiş yani oyle ayyaş değildi ama içmişti. Bebege dökturdu paralari saymadim virus falan var diyip hepsini attim bi yana. Yaklaşik 700tl falan olur olmaz napsam sabah uyaninca iade etsem mi geri? Uatniyorum açikcasi ya, k.validem verdi diyo ama alkollu ya hani uyanir falan napsam akil verin

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Ben ertesi gün kaynıma iade ederdim o alırsa alır almaz yeğenime verdim derse iade etmezdim teşekkür ederdim:)

tarafından
Tamam oyle yapicam zaten aklimdaki oydu
tarafından
Alıp almamak kendisine kalmış sen doğru olanı yap söyle bu kadar para verdin çok fazla sen bunu al de o almazsa almaz alırsada alsın :))
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Kendine geldiğine götür ver bunları o halinde verdin diye  zaman sonra paranın basına çorap örmesinler

tarafından
Cok sukur oyle bi tavirlari yok, helee kaynimin hic yok. Ama evet ben ne olur ne olmaz alkol almişti diye geri vericem
(27,564 puan) tarafından
Ver tatlım
0 oy
tarafından
Direk eşine söyle ben asla muhatap dahi olmazdım o versin geri 
tarafından
O kadar farkli abiler ki, eşim hafiz o bilse ki, kaynim oyle haliyle geldi dunyani koparir. O yuzden alttan aldik hepimiz k.validemde cok kizdi ama
tarafından
Bilsin azcık başini taşa vursun belki abin yola getirir kardeşi sonuçta :( üzüldüm valla
0 oy
tarafından
Canm onun kafa yerinde degilmis ondan geri ver sabah soyle abibdun kiza vermistin buyur paran biz bu ksdr para kabul edemeyiz 
tarafından
Ederid ederiz :D hay bendeki şansa ya. :D şaka binyana vericem canim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Sen ver de hatırlar verdim derse geri alırsın az para değil. 
tarafından
Aynen oyle yapicam canim
0 oy
tarafından
Kafası güzelse yapmış olabilir bence ver 700 az para değil sonra istemez ise kabul ede bilirsin 
tarafından
Evet oyle yapicam. Ya dokturdu bi anlik al amca sana veriyo diye bende virus var diyip hepsini attim bi posete koydum cok korktum ya acikcasi bide alkol falan :(
0 oy
tarafından
Kaynina geri iade et canim  
tarafından
Oyle yapicam canm
0 oy
tarafından
Canım sen yarin kaynin uyanınca git parayı ver büyükse abi küçükse adıyla dün verdin de alkolluydun biraz belki hatirlamazsin verdiğini diye getirdim de sonra da cebimden almışlar falan der sıkıntı olur yok ben verdim helali hoş olsun derse al bebeğine harca yada altın yap koy kenara bı eksiğini al 
tarafından
Ya verirken k.validem, annem hepsi yanimdaydi. Oyle bi insan degiller cok sukur. Oyle yapicam sabah insAllah canm
0 oy
tarafından
Geri ver haram o para ben olsam içeri bile almazdım o insanı
tarafından
Eşim bilse yikar ortaligi. :(
tarafından
Çok haklı eşin akıllı demek
tarafından
Hafiz canm kabullenemiyor oyle seyleri
tarafından
Haklı olarak bacım müslüman biri o zıkkımı içemez rabbim ıslah etsin ne diyeyim eşine de sabır
0 oy
tarafından
Bence eşi varsa eşine ver egerki yoksa kaynanana ver
tarafından
Bekar canm kendisine vericem
0 oy
tarafından
Akşam yaptigini hatirliyon mu de şaka yollu 
tarafından
Canim oyle ayyaş değil, eşim gelene kadarda kendini toparladi. Onu oyle gorseydi alem kopardi
tarafından
O zaman vermiş çocuğa geri verme niye vercen
0 oy
tarafından
Sen iade et hatırlamıyordur belki verdiğini yok der almazsa vermezsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 284 göst.
0 oy
14 cevap 341 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,199 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 677 göst.
24 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
13 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,467 puan) tarafından soruldu

385,015 soru

11,515,222 cevap

35,174 kullanıcı

...