0 oy
1,852 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından

Gercekten ozur dilerim bunu sormak istemezdim ama mecbur kaldim sinir olamaya basladim duruma cunku .. kizlar ben orgazm olamiyorum soyleki 11 ay boyunca igne kullandim ben 3 aylik ignelerden 6 aydir falan yaptirmiyorum ve igneye basladigimdan bu yana toplasan 10 kere olmustur bu artik bende sinir yapti gecenlerde pskiyatiyemi gitmeliyim cocuklara tahamul edemiyorum falan yazmistim ben orgazm olamadikca sinirli bi insana donustum remsen ayiltir soylemsi tam diyrum tamam olcak yok olmuyo yarida kaliyorum esimde uzgun oda kendini sucluyo ama onunlada bi alaksi yok bunun icin bi doktor bisey varmi acaba bildiginz gercekten bi care bulamam laizm artik bu duruma . Tekrar özür diliyorum bu kadar ozlimi yazmak istemzdim ama kimseye soramam boylr biseyi kusura bakmayin

26 Cevaplar

0 oy
(229 puan) tarafından
5 yıllık evliyim hicbirse anlamıyorum ilişkiden buyuzden hiç istemiyorum orgazm denen şey bende hiç olmadi midem de kaldırmıyor artık kaçtık ça kaçıyorum rutin olan hicbirse Yi istemiyorum benimde bir pskyatra ıhtiyacim var
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kesinlikle Dr gokcen Erdoğanı takip et bi canli yayın var onu izle mutlaka
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn hic sorun yapmadm kiz bunu illa olmasimi lazimki simdi takildim ha bn 9 yildrhic olmadm sorun olarakta gormedim 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Söyle yorumları tek tek okudum bizim karılari ben anlamıyorum ..

Ya kadın kendi sıkıntısıni sormuş hangi doktora gidilir diye sormuş 

Ama buradakilerin bir çoğu ben oluyorum olmuyorum vs yazmış.
Yapılan yorumlarda mahrem denilen birşey kalmamış ...lütfen az gizli tütün bazı şeylerinizi miliyonca insan okuyor..

Konu sahibi sende arkadaşların bazıları demiş o doktora git umarım çaresini bulursun
tarafından
Katılıyorum biride zevkin doruklarındayim demiş baya destek olmus
(44,694 puan) tarafından
Sorma sorma Melike yatak odası hayatı karı koca arası yaşanan herşey artık buralarda anlatiliyo pess
(27,352 puan) tarafından
Aman ya ne edep ne haya ne mahrem kalmış
(27,352 puan) tarafından
Migdem bulaniyor dirya.

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 1,255 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 677 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

379,957 soru

11,374,223 cevap

34,857 kullanıcı

...