0 oy
1,848 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından

Gercekten ozur dilerim bunu sormak istemezdim ama mecbur kaldim sinir olamaya basladim duruma cunku .. kizlar ben orgazm olamiyorum soyleki 11 ay boyunca igne kullandim ben 3 aylik ignelerden 6 aydir falan yaptirmiyorum ve igneye basladigimdan bu yana toplasan 10 kere olmustur bu artik bende sinir yapti gecenlerde pskiyatiyemi gitmeliyim cocuklara tahamul edemiyorum falan yazmistim ben orgazm olamadikca sinirli bi insana donustum remsen ayiltir soylemsi tam diyrum tamam olcak yok olmuyo yarida kaliyorum esimde uzgun oda kendini sucluyo ama onunlada bi alaksi yok bunun icin bi doktor bisey varmi acaba bildiginz gercekten bi care bulamam laizm artik bu duruma . Tekrar özür diliyorum bu kadar ozlimi yazmak istemzdim ama kimseye soramam boylr biseyi kusura bakmayin

26 Cevaplar

0 oy
(409 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Emziriyorsan oda yapar böyle sorunlar 3 ayık igneninde yan etkisi zaten
(200 puan) tarafından
Evet kizim 1 yasinda emziriyorum ignenin etkisi ne zman gecer acaba ya 6 aydir falan vurdurmuyorum
(409 puan) tarafından
Canım ilk doğumumda bende öyleydim hatta o kadar psikolojim bozuldu eşim yanıma gelsin bile istemiyordum 13 ay boyunca böyle devam etti artık iğrendim iyice sonra yavaş yavaş düzeldim 1 2 kez istedim yanaştım derken 14. Ayda tekrar hamile kaldım :) şimdi yine başa sardım 50 günlük kızım var :) eşin biraz anlayışlı olması lazım onun tavrıda senin psikolojini bozar bir yandanda çocukların stresi valla hiç o iş aklıma gelmiyor. Kendine biraz zaman ver kendiliğinden geçer çok istiyorsan ama önce Bi kadın doğumcuya git rutin kontrolünü ol temiz çıkarsa tahliller falan psikoloğa git ama bence senin eşinde bitiyor herşey
(200 puan) tarafından
Kuzum on hazirliktan bahsediysan yarimsaat surdugude oluyo bir saat surdugude isim de uzatabildugi kadar uzatiyo  cocuklarla alakali bi sorunum yok allaha sukur rahatiz o konuda ama soyelki ben tam orgazm olacağımı hisediyorum ve olmuyorum ya tam gekcekkrn gelmiyo gibi bisey sonra tabi benim modum dusuyo esimden ondsn kaynakli olmuyo diye takiliyo
(409 puan) tarafından
Ön sevişme değil canım anlayış göstermesi açısından dedim benimde öyle dikkatim dağılı veriyor hemen hiç birşey yapasım gelmiyor eşim bir süre sonra beni sevmiyon istemiyor falan demeye başladı ben daha çok strese girdim her istediğinde o öyle düşünmesin diye tamam dedim ama yok olmadı bu benim psikolojimi bozmuştur zaten evkendiğimizden beri sevmedim ilişki işini binde bir istedim o istediğim zamanlardada hamile kaldım birde böyle isteksizlikler eşimle sorunlar oldukça dahada tiksinip gittim aslında bir psikolog en iyisi
(200 puan) tarafından
Galiba piskologa gidicem evet
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Ben hiç olmadım hayatımda:(((
(1,699 puan) tarafından
Anlayissiz değil cnm oda elinden geleni yapıyor yok yok hiç olmadım
(673 puan) tarafından
Kafandan at negatif seyleri. Sadece oraya odaklan, yapabilirsin
(1,699 puan) tarafından
Inan artık kadinligimdan şüphe ediyorum neden olmuyor off
(673 puan) tarafından
Bende tam oalcakken bebek agliyor, ya da birsey oluyor, kafam daguliyor ve bi turlu olmuyor. Konsantre olmak lazim. Uygun pozisyon dene, sessiz ortamda olun, karanlik olsun, esin güzel ve seni etkileyecek seyler sürsün. Sakin ol. Kafana takma.
O raddeye gelene kadar mutluysan o olmasa da olur diyorum bazen.
Sen stres yapma. Ilaclari dusunme. Vajinismus olup yenen insanlar var, sen mi yapamayacaksin.
(1,699 puan) tarafından
Cnn öyle bir noktaya geldi ki yani artık istemiyorum iliski benim için hiçbirşey ifade etmiyor umarım başarırım
0 oy
tarafından
Orgazm ne bi cahil benmiyim ya 
(2,244 puan) tarafından
Yok kız giriyorum postlara dikkatimi çekti hepsinde yorumun var her yazdığına katılıyorum  :)))
(373 puan) tarafından
Yasını büyük sandım genelde orgazmı büyükler bilmez ya, ama cok masumsun severim seni :) ❤️
tarafından
Sevdos thanks canm :D
tarafından
Denizcim sana thanks dger aarkadasm.ismin zor olduğu icin yazmiyorum sagol canm vallahi bilmiyirdum sok oldum :D
(27,339 puan) tarafından
Hahahayt Allah seni gizzz
0 oy
(119,139 puan) tarafından
Esinle alaksi yok diyonda bence erkekle alakali ön seui uzun tutun belki ise yarar
(200 puan) tarafından
Kuzum tutabildigimiz kadar uzun tutuyoruz ya diyorum ya tam olcak gibi hisediyorum falan ama yok gidiyo okadar sacmaki anlatamam
(57 puan) tarafından
Çok açık yazacam ön sevişmeyi uzun tutun ve burada iş eşine düşüyor
(200 puan) tarafından
Kuzum yarim saat bir saat belki takiliyoruz oyle
(57 puan) tarafından
Daha açık yazmayacağım burada insanlar çok yadırgıyor çünkü orgazm ne demek olduğunu hatta kadının orgazmın olduğunu bilmeyen insanlar varken daha detaya girmeyeceğim. Sizi çok iyi tahrik etmeli sanırım ne demek istediğimi anladınız
(200 puan) tarafından
Tamam anladim tesekur edrm cnm
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Soracağın en doğru kişi doktor bence 
(200 puan) tarafından
Bende hangi doktora gidicegimi sordum zaten doktoru varmi diye bi bilgim olmadigi icin vnm
(8,081 puan) tarafından
Oncr jinekologa git o yönlendirir zaten
(200 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol
(8,081 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından

Eşinin seni iyi tahrik etmesi lazım anca öyle olur 

Başka fikrim yok:ermm:

tarafından
Bir tane filmde vardi karisi tahrik et beni diyordu kufurlu sozler soyluyordu felan ne varsa en son kavga ediyorlardi :)
tarafından
Hahahaha umarım sonları filmdeki gibi olmaz☺☺☺
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Ne Biçim soru :D

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Arada bende de oluyor böyle ama kafaya taktıkça olcakmıyım oluyomuyum diye hiç olmuyor. Akışına bırakmak lazım birazda sanırım. Ve gün içindeki yorgunluk stres herşey etkiliyor 
(200 puan) tarafından
İstemsiz takiyorum heralde acaba ignenin etkisi falan mi diye dusunuyorum artik cok sinir bozucu ya
0 oy
tarafından
Canım bende buna benzer post açtım Allah yardimcimiz olsun en kısa zamanda bi psikologa gitmemiz lazım :)
(200 puan) tarafından
Valla ya
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Bence iğneler seni bu hale getirmiş korunma igneleri galiba çünkü bi yerde okumuştum korunma hapları bile isteksizlik yapıyormuş iğne ne yapmasın 
(200 puan) tarafından
Surekli bagirip cagiran biri oldum ya berbat bi durum valla
(1,398 puan) tarafından
Ignenin etkisini nasıl vücuttan atabilirsin onu araştır belki düzelirsin
0 oy
tarafından
Benim eşim çok istekli bende istek yokk dediğin sıkıntı bende var eşim sorunca evet diyordum ama sonradan anladi olmadığımii benim yüzümden mi olmuyor diye sordu sürekli daha çok ilgileniyor meslea benden çok eşim takıyor Cokk önemliymiss anladm :/
(200 puan) tarafından
Onemsiz olurmu kuzum erkeklerde nasil onemliyse kadinlarda da okadar onemli coogu kadin daha bunun oldugunu bilmiyo ben igneye basladiktan sonra boyle sorunlar yasar oldum ama ne olursa olsun esine tatmin oldugina dagir yalan soyleme onu goklendircen diye sen yarim kalirsin
tarafından
Eşim çok düşünür beni kii bu konuda önemli ama biz bir arada olamıyoruz aylarca uzak kaldığımiz için aklıma bile gelmez diyeyim eşim aksine görüntülü konuşurken kendini göster der yada afedersin fotoğraf vs. İster rüyasında gördüğünü söyler bir arya gelince sürekli ister bende o yok 3 yıllık evliyim sürekli ayrıyız ya normal düzenli bir birliktelik olmuyor en son 5 ay önce oldu şuan yine yanımda değil bazen özledm diyor bende diyorum ben herşeyinle özledim diyor ben öyle özlemedim diyorum oda biraz kötü oluyor kendini suçlu hissediyor :(
(200 puan) tarafından
Niye ayrisiniz kuzum
tarafından
Doğu görevinde cnm izinler harici göremiyoruz birbirimizi :(
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Herkes soruyu tuhaf bulmuş ama bu gayet normal bir durum. Agresif olmakta haklısın canım bende bazı dönemler bu yüzden sinirli ve gergin oluyorum sağlık açısından olması gereken bişey çünkü. Bence durum çok ciddiyse doktora git yada YouTube da kadınlarla alakalı kendini tanımak diye videolar var g noktası falan yaz bulursun belki onları dinle faydası olabilir 
(200 puan) tarafından
Cok sagol canim tesekur ederim
(912 puan) tarafından
Rica ederim. Bulursun umarım çözümünü ;)
0 oy
(912 puan) tarafından
İnstagram kullaniyorsan dr.gökçen erdogan var hem fiziksel hem de psikolojik yönleriyle ilgileniyor bu işin Ankara da. Paylasimlarina falan bak istersen belki isine yarar biseyler bulursun eger Ankara da falansanda onunla görüşebilirsin.
(200 puan) tarafından
Cok testkur ederim canim hemen bakicam
0 oy
tarafından
Kesinlikle doktora gitmelisin en iyi cevabı çözümü kendisi bulur 
(200 puan) tarafından
Hangi bolume kuzu
tarafından
İlk bi jinekologa git daha  sonra durumuna göre psikiyatriye gidersin
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım instagramın varsa Dr.Gökçen Erdoğan ı takip et.Ankara'da yaşıyor umarım derdine derman olur
0 oy
(658 puan) tarafından
Bende hep öyleyim canım evlendik evleneli çok zor oluyor ve evet çok sinir bozucu herşeyden önce sağlık açısından iyi değil o kadar kasılmak bende mesela hep kasık ağrısı oluyor eşimde kendini zorluyor anlayabiliyorum seni. Sana tavsiyem kaliteli bir on hazırlık yapın ve sonrasını sen yönet. Bu sıkıntı yüzünden artık ikimizde soğuduk diyebilirim. Bu vakalar bi azalsın bende gideceğim, bir jinekolog dan yardım al belki bir çaresini buluruz 
0 oy
(1,285 puan) tarafından
3 yıllık evliyim bir kere bile ilişki sırasında orgazm olmadım. Netten çok araştırdım, ama olmadı maalesef. 
(1,451 puan) tarafından
Ay vala böyle olan tek bnim sanıyordum bnde 3 yıllık evliyim hiç yaşamadım
(1,285 puan) tarafından
Ve olan kadında çok azdır. Arkadaş şanslıymış valla. :) en azından önceden olmuş
(1,451 puan) tarafından
İşin tuafı bn hiç bir zevkde yaşamıyorum ot gibiyim resmen bn böyleyken kadının sorunun ettigi şeye bak :) millette ne dertler bacım
0 oy
(245 puan) tarafından

Ben de hiçç olmadım acaba ben kadın değilmiyim :D

(1,451 puan) tarafından
Bnde öyleyim tam olarak
0 oy
tarafından
Bende de hiç olmuyor 3 yıllık evliyim 3 yılda toplasan 3 defa olmuştur adığım zevk yetiyor valla hiç kafaya takmadım niye olmuyor diye hatta sen diyince aklıma geldi öyle birşey olabildiği :) 
0 oy
tarafından
Sana bişey diyimmi 1.5 senedir evliyim daha hiç orgazm olmadım 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 1,250 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 675 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,773 kullanıcı

...