0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (2,396 puan) tarafından

Hadi pozitif çıktı. Nolacak? :D merak işte 

20 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Burdaki arkadaşlar yanlış biliyor ya da haberleri yok bende özelde doğum yaptım her hastane test yapmıyor varsayalım yaptığını pozitif çıksan bile benim gittiğim hastanede 2 doğumhane vardı şuan birini korona olan gebeler için ayrı yapmışlsr diğeri normal gebeler için 9 ay boyunca takibini özelde yaptırıp ta doğum sırasında seni koronalısın diye devlete gönderemezler bu bir suç bence devlettekiler doktor değil mi ayrıca şuan bütün hastanelerde vakalar var tek devlette yok 
(1,472 puan) tarafından
Takibini bir doktor yaparken virüs oldun diye başka hastaneye gönderilmek çok saçma ayrıca böyle bir hastaneye güvenip te nasıl gidiyosun bu da ayrı düşünülür canımızı emanet edeceğimiz insanları iyi seçmemiş lazım bence
(1,472 puan) tarafından
E. Dgnr bende öyle biliyorum diğer türlü mantıklı gelmiyor
(7,441 puan) tarafından
Benim arkadaşım covidli özel de doğum yaptı örnek olarak kendimde saglikciyim hiç duymadım özelden devlete geldiğini
(1,472 puan) tarafından
Bende duymadım gerekli önlem alınır ve takibini yapan doktor doğumu yaptırır
(1,501 puan) tarafından
Bunun için hastanenin şartlarının uygun olması lazım devlette ikiye bölüyolar pandemi ve normal doğum olarak. Bebek yoğun bakımı oluyo. Her özelde bu şartlar yok. Hatta bazı özeller 1 ay kala pozitiften negatife döndüysen onu bile kabul etmiyor. Sözleşmeyi fesh ediyolar.
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Özelse almıyor son gün bile olsa devlete yönlendiriyor
(2,396 puan) tarafından
Oha. É ben özelé gidiyorum :( devlette de aynı doktorlar aynı ameliyathane yok mu nede  oraya yonlendiriyo ki
(3,107 puan) tarafından
Devleti pandemi hastanesi olarak görüyorlar o yüzden. Özelde koronali yatirmiyorlar
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Bana test yapmadılar doğumda
0 oy
(552 puan) tarafından
Bana. Yapılmadı
0 oy
tarafından
Özelde doğum yaptım 3 hafta önce test yapmadılar
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bana yapmadılar:D
0 oy
tarafından
Tast yapmadılar ki nerden bilsinler korona olup olmadığımı 
0 oy
tarafından

Bana yapmadilar ama ebe bana yaklaştikca aman brni koronasin aman belki ben karonayim diye diye durdu:D Dr geldi, ebeyi yere gomdu, bu halde denilecek soz mu diye:D

0 oy
(467 puan) tarafından
Banada test yapmadılar sezeryan da özeldi hastane ama mesela abim burun ameliyatı olacaktı ameliyata girdiği gün test yaptılar. Demekki hastaneden hastaneye değişiyor 
0 oy
tarafından

Doğumdan önce testmi yapılıyormuş aaa bilmiyordum öğrenmiş oldum 

0 oy
tarafından
Doğumda test yapmıyorlar canim ben virüsün ilk çıktığı zamnlar nisanda dogum yaptım ama yapmadılar 
0 oy
tarafından
Herkese yapılmıyor Bn arkdş sezeryan oldu ona test fln yapmmşlr
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben devlette doğum yaptım test yapan olmadı
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ozel hastaneyse dogumu yapmiyor devlete gonderiyor devlette de dogumu yapiyorsun ama bebegini goremiyorsun ve hastanede yatiyorsun bir sure pozitif cikan bir tanidigin basina gelenler bunlardi
0 oy
tarafından
Valla en guzeli doğumuna yakın evden dışarı çıkma .kimseyide alma hasta olmamaya bak..
0 oy
tarafından
Bana yapmadilar :) ama onlara farklı bi yerde doguma aliyorlar diye biliyorum
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Universite hastanesine gidiyorum 37 haftada test yapıyolar eger korona cıkarsan sehir hastanesine yonlendiriyolar
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Doğum olmucak tutacaksın 14gun daha:))))
0 oy
(578 puan) tarafından
Bana yapmadılar 3 ay oldu doğum yapalı sadce sordular var mı diye yok dedim çevrende var mı dediler yok dedim doğru söyle deduler nie yalan söyleyim dedim öyle söyleyenler var dediler bende ben cahil değilim kendimize cocgunuda riske atmam dedim tam dediler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...