0 oy
274 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Evde  el ürünü yapan instagramda vs satan varmı danışmak ve sormak istediklerim var. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Ben toka satıyordum bir ara şmdi örgü satıyorum ama yeni açtım hesabı daha. Ne soracaksın canım 
tarafından
Ben jel mum yapacam Allah nasip ederse kutularda. Onların kırılmaması için sanırım kutu lazım
(1,390 puan) tarafından
Evet canım kutu iyi olur. Ama önceden fazla alma ürün malzemesi de kutuda. Malesef internette satış yapmak artık zor birçok sayfa var tanınmak lazım
tarafından
Aynen bizde öyle düşündük  önce çok az miktarla başlayacağız denemek için WhatsApp durumlarında paylaşacağız Eğer sipariş veren olursa Ondan sonra büyütebilirim ama şimdilik çok az miktarda düşünüyorum
(1,390 puan) tarafından
Akraba eş dost işe girdim mi yanında olmaz aksine köstek olur. Sen instagramda başka kişilere satmaya büyütmeye bak. Güzel resimler, arka planlar önemli. Allah yardımcın olsun inşallah
tarafından
Aynen. Aklıma geldi ama öyle bişeye fırsat vermeyecez Allahın izniyle
-Reklam-
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Sorabilirsin canım 

tarafından
Siz ne satıyorsunuz mesela
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum canım uzun zamandır 
tarafından
Teşekkür ederim canım :)
tarafından
Rica ederim ne demek sana da hayırlı bol kazançlar olsun inşallah:)))
tarafından
Henüz başlamadık bakalım  nasip kısmet. Çok teşekkür ederim duaların için Amin Allah razı olsun ❤ :)
(1,390 puan) tarafından
Canım instagramda sayfanızın adı nedir ürünleri merak ettim :)
tarafından
Meleğin orguleri canim:))
0 oy
(338 puan) tarafından
Canım ben açıcam el işi evde yaptıklarımı satmak için 
tarafından
Allah bereket versin bende düşünüyorum eşimle paylaştım fikirlerimi, hoşuna gitti müsade etti  WhatsApp dışında sosyal hesabım yok nasıl olur nasıl yapılır araştırıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
10 cevap 136 göst.
23 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylülüm (2,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 44 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ebruses (104 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...