0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Persembe gününde  kaynanamgile geldik. Bize 1 saat uzakta. 

Pazartesi günü eşim ise başlayacak. Saat 8 de. 
Pazar günü akşamdan çıksak. Direk eve gideceğiz zaten. Bir yere ugramayacagiz.
Polisler çevirirse ceza keserler mi? Yada hamile olduğumdan ağrım var hastaneye gidiyoruz diyip yalan mı soylesek.. 
Çıkan var mı böyle yasaklarda?

8 Cevaplar

+1 oy
(1,521 puan) tarafından
Biz koyden eve gelmemiz lazimdi esim sabah ise gideceği icin aksam ciktik yola jandarma cevirdi hamileydim o zaman esikin agrisi var hastane gidiyoz demisti 1 dk bile oyalamadan buyrun gecmis olsun dedi göndermişti :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keser canım 
(2,439 puan) tarafından
1 gün daha burada kalırsam ben kendimi kesecem ama ;@
tarafından
Sabret canim sabret
0 oy
(507 puan) tarafından
Hamileyim ağrım var diye yalan söylesen de TC ni isteyip sistemden iznine bakıyorlar çünkü hastaneye gitmek için arayıp TC ile izin istiyorsun. Umursamayan polis olursa takılmaz geç der belki ama inceleyen polis olursa ceza yazar tabiki. Yasak olduğu halde gitmişsiniz mecbur kalkana kadar bekleyin bence yoksa şansa olur biraz 
(2,439 puan) tarafından
Yok cnm hamileyim 8 aylık zaten. Ağrım var acile gidiyoruz dicez
(507 puan) tarafından
Tamam hamilesin ama ağrı için yalan söylesem dedin ya ağrın olduğunda hastaneye gitmek için arayıp izin istiyorsun TC ni isteyip sisteme 2 saat izin giriyorlar polis çevirdiğinde TC ile izni görüyor yoksa kafasına göre onlar izin vermiyor ki
0 oy
(14,016 puan) tarafından
Ceza yersiniz sabahı bekleyin. Hastaneye gittiğinizi isbat etmenizi isteyebilirler.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Keserler öyle.desen bile ambulansı arayın o gelsin der
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Keşke iş yerinden çalıştıgına dair bir kağıt alsaydı ozaman eşinin tek olması gerekirdi, mecbur ağrım var hastaneye gidiyoruz diyecekseniz canım
0 oy
(774 puan) tarafından
Kime denk geldiğine bağlı bence ben geçen gün anneme gittim eşim işten çok geç çıkacaktı 11 gibi aldı bizi polis durdurdu hanımı annesinden aldım işten geliyorum dedi adam kağıda bile bakmadı 153 muydu arayip izin alınan numara bilemedim ama anlat durumunu rahatsizligim var kayinvalidemde kalicam eşim ise gidicek falan diye

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 792 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
11 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Aleynafndk (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.

383,650 soru

11,479,672 cevap

35,100 kullanıcı

...