0 oy
174 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,274 puan) tarafından
Fırında tavuk yapacamda ne katıyosunuz nasıl yapıyorsunuz acaba fikir olsun banada

8 Cevaplar

+1 oy
(3,750 puan) tarafından
İki kaşık yoğurt biraz salça Karabiber pul biber tuz kekik karışıtırıp fırına atıyorm 
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Geçen gün bal zeytinyağı ve baharatlarla soslayip verdim fırına epey lezzetli oldu
(4,274 puan) tarafından
Balmı tatlımsı olmuyomu
(3,729 puan) tarafından
Hayır ben internette görmüştüm denemek istedim epey güzel oldu
(26 puan) tarafından
Baska bisey koydunmu canım içine bende çok merak ediyorum duymustum ballı dosu ama cesaret edemedim
(3,729 puan) tarafından
Sadece yukarıda yazdıklarımı koydum denemenizi tavsiye ederim
(26 puan) tarafından
Denicem yarın sağol
0 oy
tarafından
Ben tavuğu biraz haşlayıp 

Sonra tepsiye koyup üzerine kırmızı toz biber kimyon sarımsak tozu 

Tereyağ sıvı yağ ve kekik sürüyorum yanınada patates diziyorum aynı baharatlarla bulayıp sonra fırına sürüyorum harika oluyor 
0 oy
tarafından
Tavuklara bıçak atıyorum sonra üzerine baharatlar 2 kaşık yoğurt bir yemek kaşığı mayonez çok az salça karıştır.

Patates soğan dilimle onuda sosla mis gibi oluyo
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Biraz salça tuz kemik 1 kaşık yoğurt yağ ve az köri koyup patates soğan biber dogruyorum büyükce üstüne de domatesi 4 bölüp atıyorum ha bir de biz sarımsak çok seviyoruz onu da soyup  tüm tüm  atıyorum. Yanına pilav ayran ve salçalı ekmek mmm :)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Soğan rendesi sarımsak yoğurt salça yağ kekik pul biber karabiber varsa yenibahar bunları karıştırıp güzelce sos yapıp sosluyorum biraz buzdolabında sosun içinde dinlensa daha güzel olur. Sebzeleri de sosluyorum patates biber domates 
0 oy
tarafından
Patates biber domates istege bagli sogan sarimsak . Salcali su siviyag . Kekik karabiber  pulbiber tuz 

İlgili bir soru bulunamadı

378,435 soru

11,327,719 cevap

34,781 kullanıcı

...