0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Merhaba kızlar 39 haftalık hamileyim gün içinde yalancı sancılarım oluyor ve çok fazla akıntım oluyor hareketsiz kalmamaya çalışıyorum 34 35 haftalık olduğundan beri hemen hemen her gün dışarı yürüyüşe çıkmasam bile evin içinde muhakkak saat tutup yürüyorum merdiven inip çıkıyorum egzersiz yapıyorum ama göbeğim aşağı inmemiş herkes 41 42 haftayı görürsün diyor çok moralim bozuluyor dalga geçiyorlar 1 senedir hamilesin filan diye ister istemez stres oluyorum doğumu tetiklemek için ne yapmalıyım 

5 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ada çayı iç her gün 1 tane hurma ye tek sayılarla 7 taneye kadar yiyebilirsin ilişki ise yarıyor diye duymuştum hem pelviksini  yumuşatır  plates yapabilirsin internette videoları var squat yapabilirsin ben 36 haftada başladım bunları yapmaya 38 de acil sezeryan oldum çünkü kızım kordonu dolamış iki kez ne yaparsam yapayım zaten normal olmazdı benim 
(9 puan) tarafından
Squat yapıyorum hurma yiyorum gün aşırı ilişki oluyor ama sadece sancı oluyor ama düzenli değil
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
ananas ye hurma ye sıcak suya otur en önemlisi birliktelik
(9 puan) tarafından
Gün aşırı ilişki oluyor sürekli sıcak suyla duşa giriyorum ama maalesef sadece yalancı sancı oluyor
(118,488 puan) tarafından
Vardir bi zamani stres olma cnm nasilsa dogcak hic kimseyi dinkeme yat uyu
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ne yapsan da istediği zaman geliyor canım yine de sen hareketini eksik etme doğumu kolaylaştırır bol hareket yürüyüş falan. 
(9 puan) tarafından
Yapıyorum hiç durmuyorum ama gelmem diyor :)
(1,105 puan) tarafından
Bana doktor suni vericez dedi yatisim olacaktı bende o gün gittim cam kaplama balkonun camları falan sildim 40+5 ti gecesine sancım tuttu :D pek nazlı oluyolar
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ne yaparsan yap. Zamanı gelmeden doğmaz. Akışına bırak bu yüzden. 
0 oy
tarafından
Cinsel ilişki artı tempolu yürüyüş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BusraC (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 22 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Knssrm (127 puan) tarafından soruldu

374,702 soru

11,208,071 cevap

34,512 kullanıcı