0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı geceler hanımlar.  

Ben bugün doğum şeysini tahmini hesap yaparken.  Denk geldiğini fark ettim.  Kızımın doğumu.   6 temmuz.   Ve şuan ki doğumumda temmuzun ilk haftasına denk geliyor.  

Sizce doktorum la görüşsem 6 Sina denk getirsemmi 

6 temmuz dünyaya merhaba dedi 

8 temmuz  dünyaya elveda dedi 

Şimdiden teşekkür ederim ❤️ hanımlar 

8 Cevaplar

+2 oy
(4,972 puan) tarafından
Bence her evlat kendine özeldir onun yeri ayrı bu doğacak olanın yeri ayrı kendi gününde gelsin ablasının dogum tarihinide büyüyünce bilir en azindan
-Reklam-
+1 oy
(48,667 puan) tarafından
ayni gün olursa simdiki bebegibin doğum gününü icten kutlayamazsin asmiraya haksizlik ediyormussun gibi gelir ee o gün uzulurkende simdiki bebegin için aynisini dusunursun evet her an her dakika aklindadir evlat acisi cok zor rabbim sabır versin kolay degil ama mutlulugunu ve yasini ayri gunlerde yaşa derim canim benim
tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından

Eğer ki sezeryan günü 6 sina denk geliyorsa tabiki getir kuzum allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin <3

tarafından
3 aydan sonra belirli aralıklarla çiğer geliştirici vurulacak canım 33 haftadan sonra 36 ya kadar en fazla bekleriz dediler
tarafından
O zaman denk gelsin kuzum hayırlısı neyse o olsun inşallah
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Hayırlısı ne ise o olsun kuzum
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Kuzum 6 sı olmasın çünkü her doğum gününde belkı aklına gelir günü ne zamansa o zaman olsun
tarafından
Cnm ben kızımı unutamam ki aklıma gelsin.  Hergun gidiyorum ynina bugün bile emniyetten izin aldım gittim.  Yarında ayni
tarafından
Unutulmaz asla tabiki ama diğer yavrunun doğum günü kutlarken kötü olursun kuzum kendi ne zaman gelirse ozaman olsun
tarafından
O konuda haklısın canım son haftasına kadar beklenmeyecek.  33 ile 36 hafta arasında gün verilecek
tarafından
Anladım cnm allah hayırlı doğumlar eylesin
0 oy
tarafından

Bence konuşma bebeğin gününde zamanında gelsin 

tarafından
Teşekkür ederim cnm gününü biz seçeceğiz 33 ile 36 hafta arasında gün belirlenecek
tarafından
Hayırlısı olsun canım allah herşeyi gönlüne göre versin
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bence hiç mudahele etme akışına bırak hatta 6sina getirmemeye çalış.. benimde yavrum 5 temmuzda doğacaktı 5 mayısta kaybettim. Tekrar hamile kalırsam 5 e denk gelecek diye korkuyorum. :(((
0 oy
tarafından
Yerinde olsam yapmazdım canım Rabbim sabrını versin evlat acısı hiç unutulmaz ama bu bebeğini doğum günü olduğu zaman kutlama yaparsan olmaz yapmazsan bu bebeğe haksızlık o yüzden ne zaman hayirliysa o zaman gelsin derdim ben 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 567 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ayse_132 (1,042 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.