0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından

İyi akşamlar

Ben antibiyotik kullanmaya başladım. Dişim için doktor yazdı. Yan etkilerini görüyorum biraz ama dayanmaya çalışıyorum. Size sorum şu doktor yazdı ama tok karnına mı iç aç karnına mı dediğini hatırlamıyorum. 

Resimde eczanenin yapışkanı var. Ama emin olamadım ben tok karnı diye biliyorum. Yan etki olarakta böyle nefes darlığı yaşıyorum birazcık. Yardımcı olur musunuz kullananlar aç karnına mı kullandı yok karnına mı 

image

6 Cevaplar

0 oy
(9,961 puan) tarafından
Antibiyotik tok karna alinir canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasil kullandim hatirlamiyorum 4 5 sene once kullandim diş için ama asiri yan etki yapmisti agir gelmisti tamamlayamamjstim birakmistim
0 oy
tarafından
Tok karnina banada vermisti eczaci bu antibiyotik .midedeki yararlı  mikropları  öldürüyor  probiyotikle.kullanilsa iyi olur demisti
(575 puan) tarafından
Yoğurtla mı
tarafından
Yok kiz probiyotik eczanelerde satiliyorama brn kullanmadim
0 oy
tarafından
Canim nefes darlığı VS yapıyorsa alerjin olabılır benımde agumebrıne alerjim var dırek doktora soyle
(575 puan) tarafından
Tamam canım 3. Gün deyim biraz daha deneyeceğim
tarafından
Zorlama canım anı kalp carpıntıaından kalp durmasına sebep dahı olabiliyor 2 kez ölümden donmus bırısı olarak yazıyorum
0 oy
(505 puan) tarafından
Hamileydim mastit icin kullandim karaciger emzinlerimi yukseltmis cnm erkn dogum yaptm
(575 puan) tarafından
Aaa gerçekten mi mastit için ayrı mı kullandınız
(505 puan) tarafından
Mastit icin bunu kullandm cnm
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Tok karnına al aç içersen mideni mahveder 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde sedaydogduu (8 puan) tarafından soruldu

378,200 soru

11,319,570 cevap

34,765 kullanıcı

...