0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimin kuzenini uygun bi dille oğlumu sevmesine izin vermedim peki dedi gitmişti eşim zorla eve çağırdı bizde oturdular 4 den akşama 8'e kadar 4 aydır evime kimse gelmiyor du eşime neler saydım yok hala çok abartıyosun şöyle böyle diye benimle tartışıyo daha önce virüs oldum 2 ay önce şuan nefesim daralıyo psikolojim bozuldu resmen markete dahi gitmiyorum korkuma bütün emeklerim onca ayım evde kalışlarım çöp oldu oturup saatlerce ağlamak istiyorum ben mi çok abartıyorum Allah aşkına ya 11 gün ayrı kaldım yavrum dan oğluma sarılamadım bile bunu diyince herkes virüs oluyo sen çok abartıyosun diyolar 

8 Cevaplar

0 oy
(11,508 puan) tarafından

Kendi olsun da anlasın Bi düşüncesiz

tarafından
Eşim olursa bizde oluruz otomatikmen kendim den değil bi sefer oğluma da geçer anlamıyo gerçekten küçük bi yerde de oturmuyoruz Istanbuldayız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eve kadar gelmiş birine de çocuğu sevme demek 

Sanki de abartı gibi 
tarafından
Yok gündüz geldi kapıyı çaldı bende hakkını helal et dedim konuştum güzelce sonra kaynanama geri gitti eşim zorla eve çağırdı
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Bidaha senin yüzünden bebegimden ayri kalırsam seni boğarım deseydin keşke. Sahsen ben yapışırdım boğazına. 
tarafından
Neler dedim olursam inan yurda gidicem karantina yurtları var o kadar yoruldum artık
(4,681 puan) tarafından
Allah sabır versin canım ne diyeyim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Olan olmus artik canim dusunup sinirlenip uzme kendini, bisey yoktur insaAllah, sen zorlugunu cektigin icin tabiki esinin boyle yapmasi zoruna gitmistir, ki haklısın. Ama artık olmus gecmis, gonkunu ferah tut ama benim eve almadigimi esimin almasina cok bozulirdum o kesin. 
tarafından
En çok üzen de o zaten zorluğunu gördü benim neler cektigimi nefes alamıyorum diye kaç kere acile götürdü o günler unutuldu
(6,978 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum canim ama gercekten artik dusunup kendini uzme olan sana olur, esine kirginligino net bir sekilde belli et. Akrabanin hatri mi benim sagligim mi daha onemliydi diyebilirsin...cok gecmis olsun Allah bi daha yasatmasin
0 oy
(205 puan) tarafından
Bencede dogru olani yapmissin zaten karsidakinin boyle bisey istememesi gerek ..kimse senin o zamam diliminde ne cektigini bilmiyor.. 
tarafından
Esimin yaptığı ayıp tamam kız gitti sen niye zorluyosun ki gerçekten ben o kadar dikkat etmeme rağmen oldum eşim hiç takmıyo pek benim zorumla ona bisey olmadı nefes alamadım ya hala da öyle çekiyorum 11 gün bakamadı bile geceleri o günler unutuldu
(205 puan) tarafından
Bazi erkekler duz mantik.. ben suan riskli bi gebelik yasiyorum.. genelde yatmam gerekiyor.. kayinvalidem gelecek bize suan stresliyim cunku kimde nasil geciyor belli olmuyor.. birde ilac kullanma ihtimalim yok.. sen uzme kendini insallah bir daha boyle bi durum olmaz
tarafından
InsAllah insan kendi virüs olsa bu kadar üzülmez ama evlat olunca çok başka oluyomuş anladım kendi canın dan önce evladının kini düşünüyosun ona bisey olmasın diye işte bu yüzden analar cennetlik inan çok zor Allah kimseye yaşatmasın bu illet bir an önce bitsin
(205 puan) tarafından
Amin insallah arkadasim ben karnimdaki evladi bu kadar cok dusunurken senin kucagindaki evladini ne kadar dusunecegi tahmin edemiyorum bile.. esinede yuklenme guzelce anlat cunku onlarda kizarak soyledigin hersey yan etki yapiyorr
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Allah hakkını bırakmasın canım ne diyeyim. Karşı tarafta düşünmeli eşin de.virüs olmak da mevzu değil ama insanın yavrusundan ayrı kalması beter. Rabbim bir daha yaşarmasın insallah
(2,261 puan) tarafından
Çok zor ya senin için ayrı zor onun için ayrı. Eşin nasıl gormuyu yaşadıklarınizi yazık değil mi o yavruya. Konuş esinle canım. Kendi csnini da çok sıkma olmuş artık  Allah bir daha yasatmasin
tarafından
Dilim de tüyler bitti inan ki ilk başlar da çok dikkat ediyodu 2 hafta önce annesine filan sevmeyin diyodu şimdi saldı ona kalsa eve misafir filan çağırır da ben izin vermiyorum
(2,261 puan) tarafından
Ben en son hastalanırsak boşarım dedim sende dene :)
tarafından
Onu da dedim bidaha olursam ölürüm kesin dedim ölmesem de yurtta kalırım virüs olanları isterlerse götürüyorlar ordan anneme giderm dedim de dikkata almıyo şaka geliyo çünkü
(2,261 puan) tarafından
Evet canım malesef erkekler her şeyi daha basit sanıyor Allah korusun hepimizi
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Kendi olup bı hastanelik olsun öyle akillanir o ne anlar evlattan ayrı kalmaktan çok haklısın tabi
tarafından
Işine gelmiyo maskemi çıkardığım gün oğlum o kadar mutlu olmuştu ki anlatamam o anı hiç unutamıyorum
0 oy
tarafından

Ya anlamıyorum yaaa neden hala hala hala halaaaaa daha bu küçücük bebekleri sevme derdinde bu millet yaaaa çıldırıyorum bunları okudukçaaa:woot::woot:

Eşininde bu kadar sorumsuz bencil vs. Daha çok kötü şeyler dicem de neyse inanamıyorum 

tarafından
Ya inan sevmek isteyen insan da annesi abileri ailecek virüs oldular bizde olduk hala birbirimize gidip gelelim derdindeler ben tepki verince hatalıymışım gibi yaklaşıyorlar
tarafından
Ya bunlar bu zihniyetle giderse bitmez bu virüs illeti. Hala daha millet işin ciddiyetine varmadı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 370 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 576 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 527 göst.
27 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

397,146 soru

11,878,142 cevap

35,994 kullanıcı

...