0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (682 puan) tarafından
Bilen var mı anneler

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öksürüğü çok olur geniz akıntısı olur iştahsızlık uyurken çok tıkanır yarım saatte bir uyanır ve en önemli hırıltısı olur oğlum da hafif öksürük vardı doktora götürdük doktor pek bisey yok dedi bende ısrarla film istedim durum bronşit cıktı hava makinesi aldık eve
tarafından
Hapşırma yoksa çok hafif se götür mutlaka biz götürdük başta yok grip dedi 20 gün filan geçmedi bende oğluma grip ilacı icirdim kaç kere boşu boşuna meğer bronsit olmuş yavrum hava kullandık 1 hafta şimdi bi grip olsa direk götürüyorum korkuyo insan
(682 puan) tarafından
Hapşırma var cnm götürücem Ya içim rahat değil
(552 puan) tarafından
Kac aylıkken haberin oldu cnm
tarafından
Büyük  benim ki 20 aylıkken filan bronşit oldu prematüre zaten oğlum akciğerleri gelişmemişti doktor hatta bronşit olduğun da bundan sonra tıkanmaları olur kriz geçirir dedi ama o kadar olmadı şükür grip olduğun da tıkanıyo sadece ben virüs oldum o dönem çok korktum geçer diye birşey olmadı yavruma
(552 puan) tarafından
Aman iyi cnm ya ona şükür
-Reklam-
0 oy
(608 puan) tarafından
Bwnim kzım olmuştu en başta öksürğk ciğerlerden gelen hırlama burun akıntısı ama mama yiyen çocuktada oluyo hırlama genelde 
(608 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin canım
(682 puan) tarafından
2 aylık cnm hırıltısı doğduğu günden beri var 25 günlük Ken götürdüm doktora bronşit başlayabilir dedi ilaç verdi 1 hafta kullan sonra bırak dedi ama hırıltısı geçmedi burnuda hep tıkanıyor 2 3 gündür sürekli hapşıroyorda
(608 puan) tarafından
Canım eğer öyle dediyse doktor sakın bekletme ilerler benşm kızım 1 aylıktı oldu bronşit 10 gğn hastanede yattı öksğrdüğğ an anlafım bronşit hemen aldılar yoğun bakımda tedavi gördü iyleşti yoğun bakın denince korkmuştum halbuki küçük olduğj için oraya alıyorlarmış ama sen korkma sakın bebeğne az az ılhamur ver canım sende iç sütünden ona geçsin korkma sakın rabbim şifasını versin
(682 puan) tarafından
Off valla çok korkuyorum ilk bebeğim hiçbişi bilmiyorum ıhlamur versem sorun olmazmı
(608 puan) tarafından
Çok vrme çay kaşığıyla üç dort tne ver cnm ben hep verdim. Bişey olmadı alerjik bebek değilse

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
12 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duman07 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
10 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

385,065 soru

11,516,456 cevap

35,177 kullanıcı

...