0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
??????

13 Cevaplar

0 oy
(27,342 puan) tarafından

Bilmim pist yukarı çıkıveriyor

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaldırıldı diye duydum canım hormon dengesini bozuyor bir kere vuruldum 11 ay oldu adet olamadım çok sinir yaptı huysuzluk hiçbir şeydrn memnun olmama kötüydü ya
tarafından
Ben nasıl korunucam ozaman ader olduğum halde hamilemiyim diye hala korkuyorum valla iyice psikolojim bozuldu
(58 puan) tarafından
Nasıl adet olduğun halde gebe misinn
tarafından
Yok değilim ama burda birkaç kişi adet görüp hamile olan var dedi korktum bende
tarafından
3 aylık değil de Aylık iğne de var araştır istersen etkisi daha hafif
0 oy
tarafından
Canım geçmeyen adet kanaması lekeleme yapıyormuş
tarafından
Bazılarında kesiyormuş
0 oy
(58 puan) tarafından
Artık piyasayda yokmuş galiba önermem asla sonra çocuk istersen çok.zor oluyo yumrutalik.curuyo rahim kurutuyor ben bin bin binnmmmm pismanimmmmm. Aylık yap yapacaksan yada spriral
tarafından
Yaa oyle mi ne gibi zorluklar yaşasın canim rahimi kurutuyor derken ne anlamda peki
Spiral istemiyorum oda kayiyor
(507 puan) tarafından
Daha once taktınmı
(58 puan) tarafından
Kaymaz her ay. Kontrole git kolay kolay kaymaz. Ben ikinci çocuğu istiyom olmuyor tek bir kere iğne vurdum bir yıl oldu vücutta kalıyor yada kadınlık bitirmye derecesinde eşinle olmak istemiyon sinir stres kilo artış öfke adet olma yada olamama ben 3 ay boyunca ped kullandım hep adettim 3 ay kiminde de olmuyor sakın yapma zaten yokmuş galiba ama iğrenç Allah'ın belası resmen tövbe
(58 puan) tarafından
Takmadım.spiral ama ikinci çocuk tutarsa ondan sonra takcam iğne ilaç aslaaq
(507 puan) tarafından
Valla kuzum 1 hafta agrı yaptı adet agrısı gıbı gectı ve suan hıc sorun yok
0 oy
(507 puan) tarafından
Spirel tak canım hem bu daha ıyı 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
1 yıldır 3 aylık iğne ile korunuyorum, ilk zamanlar regl oldum sonra olmadım.. ne sinir ne kilo nede baska bir yan etki yapmadı, ( tabi her vücud aynı tepkiyi vermiyor sizde ne yapar bilmem )hala satılıyor eczanelerde geçen hafta oldum.. 
tarafından
Yaa herkes farklı bisey diyor kafam karıştı
0 oy
tarafından
Canının azıcık kıymeti varsa yaptırma sakın hap kullan esin korunsun ama iğneli evlerden irak 
tarafından
Yaaa neden ki
tarafından
Yan etkileri p kadar çok ve şiddetlik bütün hormonlarını alt üst ediyor bütün düzenin bozuluyor hiç tavsiye etmem canım
0 oy
(798 puan) tarafından
Canim bnde oldum 1ay oldu adet olmadim bas agrisi yapiyo bazen sinir yapiyo ve bi anda ter basiyo bazende usume aliyo melopozlu kadinlar gibi oldum resmen onun disinda biseyim yok simdilik 3 ay etkisi var heralde daha yaotirmam die dusunuyorum ins vucutdanda tez atarim napcam bilmiyom 3.cocugumu sipralle hamile kaldim ondanda korkuyorum hap alirim heralde bakacam
(507 puan) tarafından
Allah verdımı verıyor nasıp tabı hıc bırsey 100 .100 korumuyor tabıkı ama eltım 5 yıldr korunuyor sprele baldızım 8 yıldır hapla korunuyor
tarafından
Kız senin baldizin nasıl oluyor:))
(507 puan) tarafından
Gorumcem canım yanlıs dedım sende sımdı bj erkek mı acaba dıyemı dusundn:))
tarafından
Yok kız farkettim yanlış yazdığını sonradan ilk başta sasirdim
Bu arada ilaclarda tam korumuyor diyorlar ben ne yapacağım ozaman
(507 puan) tarafından
Sprel tak canım 1 aylık kontorlune gıt sknra bakarsın
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben bir senedir oluyorum adeti kesiyo sadece
tarafından
Herkeste farklı oluyor demekki
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Canim tek diyecegim migrenin varsa kesin net girme bu ise atakları cogaltip tetikliyor
tarafından
Bide ben utanıyorum ya zaten dogumdada açılma varmi diye baktıklarında çok bağırdım ve utandum
(3,345 puan) tarafından
Ben 10 yillik tatirdim bakır adetinin 3. Gununde takiliyor zaten haa bir kac ay adetin düzensiz oluyor yani duzensiz derken cok veua az gelebiliyor ara lekelenmeler oluyor cok olmamak şartıyla boyle yani
(3,345 puan) tarafından
Birkerelik canim zaten bayan ebe takiyor bak ben sana resmini atayim
tarafından
Bilemedim valla çoğu kişi kayıyor diyor onada
(507 puan) tarafından
Hıc korkma cnm her ay komtrole gıdrrsn
0 oy
(924 puan) tarafından
Çok sık adet görülüyor halsizlik.yapiyor ve aşırı sinirlilik aylık iğne daha az yan etkisi var canım 
tarafından
Herkes kötü dedi vazgeçtim
0 oy
(3,345 puan) tarafından

Bu cnm ama buyuklugu bukafar degil tabi daha kucuk kayacak olani biliyor zaten ebe uygun olup olmafigini soyluyor bnm gorumceme takmadılar mesala durmaz kayar diye

image

tarafından
Teşekkür ederim canım çok sağol
(3,345 puan) tarafından
Rica ederim cnm
(507 puan) tarafından
Nıye kayar dedılerkı gorumcene
(3,345 puan) tarafından
Hic bilmiyorum cnm ama uygun olmadığını soyledi sadece

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 451 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...