0 oy
1,210 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar bsy sorucam...küçük  ama kendi eviniz demi oturmak isterdnz...yoksa büyük  ama kirada mi oturmak isterdnz..4 kisilik bir aile olarak düşünün  bunu 

55 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Kucuk olsun benim olsun derim
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Küçük ama kendi evimde 
0 oy
tarafından
1+1 olsun benim olsun
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kendi evim olsun yeter kii
0 oy
(446 puan) tarafından
Kendi evim bence derdim
0 oy
tarafından
Şuan küçük ve kiradayım. 

Büyük ama kendi evim olsun istiyorum bulursam ev inşallah 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tek göz olsun kendimin olsun... 
(5,721 puan) tarafından
Herşey gonlunce olsun canım dostum ♥️
0 oy
tarafından

Kiradayım ben sıkıldikca ev degistiriyorum hepside lüks evler boyle daha güzel :D

(48,660 puan) tarafından
ev alip kiraya versin bari imkanınız varsa hayat boyle gitmez çocuk icin yatırım sart
tarafından
Valla oda biliyor alsa kiraya vermem ben tasinrm hersefrnde komşularımdan ayrılıyorum üzülüyorum
(48,660 puan) tarafından
tasinma sebepleriniz neler peki
tarafından
Bikere 4 cu katta ev sahibz yurt disindan geleckti taşındık bikerede esim askere gitti boşaltım evi 11 kattaydım bu en sonki ev sahibi 400 zamn yapti eşimle zit gittiler bi dedi satyorum bidedi siz alin sinra dedi kiraya zam yapıyorum bide oglum balkona cik8yirdu şişlerde cok yakaldik artik esime dedim 1 ci ksta tasinallm bu sefer geldik yüksek girişe cok şükür o korkularm gitti 1 ci kat bulamadik kira tek bu vardi ev cok gizeldi geldim guvenlikli olmasaydi gelmezdim korkuyirum alcak kattan hirsizlik yüzünden 3 tane silahli guvenligimz var korkmuyorum srtik
(48,660 puan) tarafından
keyfe degilmis hepsinin geçerli sebebi var insallah bundan sonra kendi evinize gecersiniz canım
0 oy
tarafından
Simdi kucuk ama nr kadar küçük 4 kisilik 1 aile kendi evim 1+1 se 2 cocugu salonda yatirmak olmazdi yani tabiki buyuk ve kira olurdu seçeneğim 2+1 se kendi evim olsun odalari dar da olsa 2 tane sonucta der otururdum ama ev alamayacagimiz için kira devamkee kirada bile 1+1 deyiz şükür çatimiz vae basimizda Allah bundan asagi etmesin
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Küçük olsun benim olsun 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Küçük olsun kendi evim olsun 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
eski ev alirsak kiraya veririz bunda oturmaya devam ederiz diyorum esime kabul etmiyo ev alacağımız da yok ya ☺️ kendi evin gibisi yok canim kiralar cok pahali
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Ben buyuk kirada oturuyorum çok memnunum. Eşim ev almaya calisiyo istemiyrm :D

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Kendi evim olsun ama cok da kucuk olmasin yani begendigim icime sinen bir ev olsun

Sonuc olarak ev devamli degistirilen bisey değil.

Tabiki imkan olarak degerlendirecek olursak kucuk eve imkanim yetiyorsa kucuk ev olsun kendi evim olsun
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Küçük olsun kendinin olsun valla kira zor

0 oy
(416 puan) tarafından
1 oda olsun benim olsun. 36 haftalik hamileyken aglaya aglaya ev taşıdım. Ağlaya ağlaya ev yerleştirdim karnım burnumdayken. Kiracı olmak zor
0 oy
(113 puan) tarafından
Bir kapım pencereme olsun benim olsun :) 
0 oy
tarafından
Kendi evimde oturmak gibisi var mı canım 

Evlatların büyür sonrasına bakılır hayat kime ne getireceğü hiç belli değil kebdinin olsun istersen harabe olsun kadın dediğin çeker çevirir☺
0 oy
(1,787 puan) tarafından
4 kişilik bir aile olarak küçük ama kendimin olan evimi kiraya verip büyük ama kendimin olmayan bi eve kiraya girdim canm küçük ev olmuyo ya çocuklar sığamiyo bi yere
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Suan kiradayim 190 metre kare evde oturuyorum bnm olsun kucuk olsun derim herzaman ay dedigin arkani donmeden geliyor çünki 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 391 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elifmelek35 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Manas (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 325 göst.