0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar sütümü sagmistim biraz önce verdim hepsini icemedi 30 cc kaldı onu tekrar versem uyanınca birazdan olur mu bide oda sıcaklığında duruyor sıcak suya koymama gerek varmı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence biraz koy ılısın
(788 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerek yok canim çabuk uyanırsa ver
(788 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 15 dakikaya uyanır kimildiyor
0 oy
(883 puan) tarafından
Canım ne zaman uyanirki oda sıcaklığında 3 saat kalabilir dolapta üç gün derin dondurucuda 3 ay  istersen dolaba köy uyanınca biberonla sıcak suda ısıtır öyle verirsin 
(788 puan) tarafından
Canım şimdi söyle öğlen sagmistim dolaptaydı 1 saat önce verdim sıcak suda ilitip onun için sordum hani tekrar dolaba koyarsam bozulur mu tekrar ısıtıy8m mi diye
(883 puan) tarafından
Yok canim verme artik onu çöp
(788 puan) tarafından
Atayım yani dimi
(883 puan) tarafından
At canım yani  öğlenden sagmissin ısitmissinda e yani bı on dakika içinde. Tuketicekse kalsinda yoksa at
0 oy
(52 puan) tarafından
3 saati geçmesin canım
(52 puan) tarafından
Rica ederim canım eğer sütün fazlaysa sağıp kaldırabilirsin ilerleyen zamanlarda da emin ol cok lazım oluyor
(788 puan) tarafından
Canım aslında sütüm az çoğalsın diye sağım yapıyorum öyle duydum beslenme sonrası sağım yaparsam beyne uyarı gider süt ihtiyacı var diye çoğalır diye bir yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum iki gündür deniyorum iki gogusumden 60 cc ancak çıkıyor
(52 puan) tarafından
Süt çoğalsın diye bi tarif var onu denesen canm
(788 puan) tarafından
Onu denedim her gün rezene 2 3 bardak içiyorum boğazıma iyi bakıyorum ama bilmiyorum ki mama vermek istemiyorum vermiyorum da şimdi e bebekte promalt diye bir içecek süt yaptığını duydum onu denicem bide humana stil tea varmış anne çayı onu denicem bakalım ne olucak
(52 puan) tarafından
Burda süt için bi tarif attılar onu dene çok iyi sonuç alanlar var

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 513 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mehtapgnc (914 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 166 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 455 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu