0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Hayırlı günler güzel anneler ve anne adayları.Kizlar 13 haftalıkken doktor cinsiyeti kız dedi ama 17.haftada netleştirelim dedi.Su an 17 haftalık hamileyim.Merak ettiğim şu:Ben bebeğimi hissetmeye başladım ve ağırlıklı olarak sağında.Kizlar genelde solda olur diyorlar.Ve sabah bulantısı hiç yasamadim.Kizlarda çok olur diyorlar.Var mı kıza hamile olup da sabah bulantısı yaşamayan?Hepinize şimdiden teşekkürler

16 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Benim oğlan solumda o kesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya onlara inanmayın tekrar usg git bak bakalım değişme var mı 
(87 puan) tarafından
Yarın randevu var bebegim sağlıklı olsun da
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benimde senin gibiydi belirtilerim ve kizim oldu tatli aseriyodum sabah bulantm 1 sefer oldu oda kullndgm ilaçtan oldu karnim erkk bebek karni gibi diyolardi ve hamilelikte cok guzellestm ve hic sivilcem olmadi lohusalkta oldu ama 
(87 puan) tarafından
Aynen canım ben de güzelleştirme peki tiksindigin şeyler oldu mu mideni bulandıran
(1,151 puan) tarafından
Et adini duyunca bile delirrdm onun disinda yok ette mecbur yenmesi lazm yiyip cikarrrdm herkes vejeteryan olacak bu kiz derdi
0 oy
(62 puan) tarafından
Canim bulantilari falan bilmemde genelde kız bebeklerini erken hissediyormuşsun erkek cocuklarinida  20. Haftada felan bn şahsen oğlumu 21. Haftamda hissettim :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Benim hep sagdaydi dogana kadar sirtini saga yasladi kiz bebegim var <3

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ona inanma cnm sabah bulantısı,bende yasmadım cnm kızım oldu 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kızim oldu hamileligimde sabah bulantisini birak hic bulantim olmadi canm ve hep sağımdaydı kizim ama bence cinsiyetle alakasi yoktur canm bunlarn
(87 puan) tarafından
Peki canım hamilelikte tiksindigin mideni bulandıran şeyler oldu mu
(3,798 puan) tarafından
Hiç olmadi öyle biseyim canm ekşi şeyler cok yedim ama hep ekşi canim istiyodu
(87 puan) tarafından
Anladım canım ben sutten tiksindim
0 oy
tarafından
Bnm kizim olacak smdi 35 haftaligim en basindan beri hic bulantilarim olmadi
0 oy
(786 puan) tarafından
Bn yasadmmm yedindende bilirsin .cnim
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Benimki kiz hepde sagimdaydi 17. Haftada ogrendim cinsiyeti oglanlarda boyle hissetmemistim resmen karnim ***** duruyor :angel:

0 oy
tarafından
Oğlumu hep sol tarafımda hissediyorum canım ve aksi gibi hep  gündüz bulantım yoktu gece vardı bulantılarım ama dediğim gibi erkek :D pipisini görmesem belirtiler kız bu kesin kız derdm denilenler olsa. 
(87 puan) tarafından
Benim de aksam bulantıları var canim
tarafından
Belki de senin de bebeğin erkektir canım :) gece bulantısı da çok kötü ama uyutmuyordu beni çok şükür şuan geçti ama ne çektim. Sağlıkla gelsin inşallah rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın :)
(87 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkürler
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Iki kızım var birinde 9 ay boyunca 1 kere tek kustum doğumdan bir gün öfkesine kadar işteydim 

Ikincisinde ilk 5 ay boyunca kustum 8 kilo verdim 

Yanı alakasi yok cinsiyet ile 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kıza hamileyim sabah bulantısı yaşamadım ama akşam 8den sonra bulantıdan öldüm 3 ay. Kızım da genelde sağımda duruyor arada sola geçiyor ama solda pek durmuyor 
0 oy
(536 puan) tarafından
Bence bunlara inanma. Benim oğlum hep sol taraftaydi
0 oy
(61 puan) tarafından
Wallla canim benim basindan beri erkek olur denicek butun belirtiler vardi karnimin sekli bile goren erkek diyo 22 haftadayiz ayrintilida kiz dedi benim adam hala erkek bekliyo:))))
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Benimde kız  canım bebek soldaydı ama hiç kusmam bulantim  olmadı. Bende çok şaşırdım. Kız bebekte bulantı çok olur derlerdi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 243 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde smrmhmt (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 212 göst.
0 oy
7 cevap 196 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seher_2156 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 901 göst.
7 Şubat 2020 Aile kategorisinde Gzde (128 puan) tarafından soruldu