0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ne kadar iğrenç bir toplum ve zihniyet de yaşıyoruz.Cidden utanç verici.Bazi aptallar ilk gece kan gelince kızın bakire olduğunu zannediyor ama oysaki vajinayı koruyan perde kadınları hastalıklardan koruyor ve her kadında bu mevcut değil.Namusu iki bacak arasında gören pisliklerden biran önce kurtulmak dilegiyle

image

notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmali

15 Cevaplar

0 oy
(1,329 puan) tarafından
Serefsker kadınlar sanki kendi kendini seyapiyor tövbe estağfurullah. Her boku yiyorlar sonra tertemiz kız olsun diyorlar oldu canım başka istediğiniz. Allah böyle zihniyetin belasını versin
(6,203 puan) tarafından
Sorsan ülkede yatmadigi karı,kız kalmamıştır.Bunu yazan da marifetmis gibi anlatıyor birde
(1,329 puan) tarafından
Aynen öyle. Kendileri övünerek anlatır kadınlarda hemen o..pu olur. Acayip sinir oluyorum şöyle yazılara. Bide patlak demiş gavat.senin bı tarafın patlasın insaAllah
(6,203 puan) tarafından
Kimse yaşattığın yaşamadan olmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pislikler ya kiz kurtulmus bu geri.zekalilardan 
(6,203 puan) tarafından
Tek sevindigim nokta zaten kurtulmasi
tarafından
Birde bu salagin dedigi gibi her erkek boyle mal degil.kizligi durup her halti yiyende var.
(6,203 puan) tarafından
Ayneen öyle kusura bakma bu lafım için bı sticker var wp da gotten ver anlaşılmaz diye bunlar da o hesap
tarafından
Evet cok yapan var bizzât kendi eski uni arkadaslarimdan biliyorum.kimin ne yaptigi ilgilendirmez ama namusu sadece kadina ait gören pislikler.kizin tek sucu bunu bastan soylemeliydi keske bu raddeye gelmeseymis
(6,203 puan) tarafından
Hepsine toptan kadın üreme organini anlatmak lazim
0 oy
(470 puan) tarafından
***** bunlar yaaa kiminde zar olmuyo bnm de doğuştan yoktu ama esim bunu anlayisli karşıladı bu biriyle yatmak anlamına gelmiyo Allah ıslah etsin 
(6,203 puan) tarafından
Cahil olunca böyle oluyor bı açsa interneti ya da anatomi kitabını anlar
(470 puan) tarafından
Akilsizlar deliler sinirlerim zipladi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Zihniyeti çürüyesiceler. Cahil andavallar. O sokaklarda insan  yüzüne bakamayacak hale gelirler inşallah.
(6,203 puan) tarafından
Aaamiiin insallah
0 oy
tarafından
Hayır yani evlenmeden sayısız kadınla yatar kalkar bunla da övünürler neymiş efendim bakire olacakmış sende bakır ol o zaman yaaaa 

Hayır doğru bulduğumdan değil ama erkek yapınca no problem de kadın olunca kötü kadin mi oluyor ? Yok yaaaaa
(6,203 puan) tarafından
Aaaa olur mu öyle şey kan önemli boynuna aşıp,gezecek carsafi
tarafından
İlişkide bozulmayan kızlık zarları da var Allah o bayanları bu tür beyinsizlerle karsilastirmasjn inşallah
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Troldur insaallah
(6,203 puan) tarafından
Yok Sevda gerçek cidden bir kaç sene olmuş hatta yazilali
(119,287 puan) tarafından
Patlak olan onlarin beyni
(6,203 puan) tarafından
Kız keşke olsa beyni oda yokki
0 oy
tarafından
Asıl patlak kendisi pislik sere.fsz
0 oy
(124 puan) tarafından
Patlak nedir ya ne bicim tsbir bu Allah islah etsin sizi gerizekalilar bu pisliklerle ayni dunyada yasiyoruz
(6,203 puan) tarafından
Daha ne gerizekalılar varda bu bir kismi
0 oy
tarafından
Bunu yazan adi potansiyel tecavüzcü iğrenç leş lağim zihniyetliler
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Buda bizim burda seneler önce yasanmış bir olay..

Bi çift 1 2 yıl nişanlı kaliyolar düğün kararı alınıyo aklınıza gelen bütün hazırlıklar yapılmış ev tutulmuş eşyalar gelmiş yerleşmiş çeyizler serilmiş düğün salonu hazır gelinlik hazır balayı yeri bile hazır nikah düğünden bi kaç ay önce kıyılmış dini nikahları da vardı..Ve düğünden tam 1 hafta önce yaşayacakları eve gidiyolar çocuk birlikte olmayı teklif etmiş kızda kocası diye tamam demiş birlikte olmuslar çünkü tek eksiklikleri düğündü kocası olduktan sonra düğün olmuş olmamış önemsiz bana göre..Cocuk düğünden önce bunla birlikte olmayı kabul ediyo diye kızı kapının önüne koydu bunun yaptığı şeref.sizligin kaçıncı seviyesi Allah aşkına yani böyle kansızlık olurmu böyle iğrençlik olurmu resmen kullanıp kenara atmış..Namus tabiki iki bacak arasında değil tabiki bi zardan ibaret değil ama kız bundan sonra hayatına giren insana bu durumu nasıl açıklasın nasıl kanıtlasın..böyle kahpece hareket yapan insanlar gebersinler yaa nefret ediyorum onlarla aynı dünya da aynı ülkede yaşadığım için 
(6,203 puan) tarafından
Yazık ya cidden öyle adamdan gerçi adam da değil ne eş,ne baba olur
(9,626 puan) tarafından
Olmaz valla Allah öylelerini yüzünü güldürmesin bi kadının geleceğiyle oynamak ne demek ya hem resmi hem dinen karısı ama yinede kapının önüne koymuş kız şuan antidepresanlar kullaniyo o insan kizin ahıyla zaten sırtı doğrulamaz
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Yok artk bu nasıl bir cahillik ayy kiz kurtulmuş resmen 
0 oy
tarafından
Asıl sizin beyniniz patlak. Ca.hil insanlar. Bir bitmediler 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok artık ya hala var böyle beyin yoksunu insanlar
0 oy
(806 puan) tarafından

Yemin ederim okurken tiksindim şu konuşmaya bak üsluba bak adi insan müsveddesi. Kıza üzüldüm gerçekten...marifet etmişler gibi bide dövdüler falan diye anlatmış. Kızın psikolojisini düşünemiyorum. Ben daha çok kızın böyle bir ailesi akrabası olmasına üzüldüm kendileri kızının adını çıkarmış resmen. Böyle erkekler yaşamasın zaten ya.cok büyük de konuşmuş ya bacisindan ya karısından yada kızından illaki birgün çıkacak bunun dilinin cezasını çekecek onlarda...

İlgili bir soru bulunamadı

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...