0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Eşimin eski kiz arkadaslarjnj fln dusununce veya bi yerde bi sekilde eskiden soyle falan diye konu acilinca cok uzuliyorum... Ben mi manyakim benim gibi var mi yoksa.

16 Cevaplar

+1 oy
(2,849 puan) tarafından

Allah'ın sevdiği kulları diyorum onlardan biri evleneymiş nolurmuş benim başıma kaldı bu adam pis dağınık lüzumsuz:D

(2,196 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm böyle düşünen Bi ben değilmişim bende Bi daha dünyaya gelirsen benle evlenme diyorum :))
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Eski sonucta aklimdan bile gecmiyo 
(102 puan) tarafından
Icim icimi yiyo benimde
0 oy
tarafından
Yok bazen benimde aklıma geliyor geçmiş :) ya normallz yada ikimizde manyağız :D
(102 puan) tarafından
Konu acildi iste ben senden once hic evlilik falan dusunmuyodum o kizla bu kizla vakit gecirmek pesinde kosuyodum diyo.Beni degisteren sen oldun dedi buydu konu
tarafından
Adam sana iltifat etmiş aslında
(102 puan) tarafından
Ben o kismiyla ilgilenmiyorum iste... Ne bicim insanim bagirasim geliyo
tarafından
Amaaannn kız boşver geçmişte olanlara bakacak olursak sorsan onların adını bile hatırlamazdir eminim
(3 puan) tarafından
bence bu dedigine mutlu olmalisin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yok sen manyak din bence:D Kız ben dalga geçiyorum yazık garibim 10bilezigi alamadı yazık diye :D
(102 puan) tarafından
%90 uzulurum ben icimden o an bende dalga gecerim hatta belli etmem
(6,203 puan) tarafından
Ayyy yok be adam beni almış ne uzulcem :D
(102 puan) tarafından
Ben manyagim ya...
0 oy
tarafından
bişeymi oldu yoksa kendi kendinemi üzülüyon
(102 puan) tarafından
Konu acildi iste ben senden once hic evlilik falan dusunmuyodum o kizla bu kizla vakit gecirmek pesinde kosuyodum diyo.Beni degisteren sen oldun dedi buydu konu
0 oy
tarafından
Geçmiş geçmişte kalmıştır şimdi düşünüp ne karşındakini ne kendini nede evliliğini yıpratmaya gerek yok 
(102 puan) tarafından
Adamin haberi yok
tarafından
Eşinin haberi yoksa bile kendini yıpratmaya ne gerek var şuan seninle evli sonucta
(102 puan) tarafından
Soyleyebilmesi kalbimi kiriyo.Ben soyleyemem mesela baska erkeklerle vakit geciriyodum fln diye
0 oy
(1,299 puan) tarafından
Sen manyaksın cnm
(102 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum
0 oy
tarafından
Senin derdin yok dert ariyosun bence :D
(3 puan) tarafından
aynen iltifat etmis aslinda :)))))
(102 puan) tarafından
Hormonlardan galiba
(3 puan) tarafından
aynen cnm.hic uzulme sonra zaman geçince ayy ben bunlara mi uzulup.agliyordum diyecekain komik gelecek
(102 puan) tarafından
Haklisin galiba
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnmde eski aklımdan geçer 
(102 puan) tarafından
Evet ister istemez
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim benim hep aklımda 
(102 puan) tarafından
Aynen ya...
0 oy
(660 puan) tarafından

Bi manyakta burda:D benim aklimada çok geliyo bide nişan atmış duşun yani esim aramizda bişey olmadi diyo ama şeytan iste durttukluyo:D

(102 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok düşünme sizofrene baglamaya gerek yok gecmis adı üstünde adami kaybetmekten korkuyosun o yüzden bu düşüncelere kapiliyorsun kimse vazgecilmez degildir
(102 puan) tarafından
Hormonlar tavan yapti galiba nebiliyim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eski sonucta  neyini  düsünüpte  kendimi  üzim  walla başına  dert  arıyorsun  sen  boş  yere  
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Hiç umursamam valla ben yoktum o zaman bana yapılmış bir saygısızlık yok. Hatta bir kere kalabalik bir ortam vardı aynı çevredeniz kızla (eşimin eski sevgilisi) ben kızlarla birlikte bir odadayım hep beraber gülüyoruz falan kız ben varım diye gelemedi odaya yaşlı teyzelerle oturuyor. Ortak bir arkadaşımız vardı dedim benim için gelmiyorsa söyle ben sorun etmem diye. Kız konuşunca geldi. Gayette tatlı bir kızmış sohbet falan etmisligimiz  bile var orda yani. Öyle takmam. Ama olurda eşimle aynı ortamda bulunurlarsa veya  kızda yanlış olan birşey hissedersem o zaman sinirden kudururum. Bir de kızla kardi karşıya gelmek beni rahatsız etmiyor ama eşimin ailesinden biru eşimin eski sevgililerinden bahsederse o da çok sinirimi bozuyor. Hatta bir seferinde kaynanam annemlere giderken eşimin eski sevgilisinin evinin önünden geçiyorsun mecburen. Kaynanam hep ordan geçerken gülerek bana bakıyor eşime bakıyor. Bunu üçüncü kez yaptığında eşime dedim ki annen bir daha yaparsa bunu orda açar ağzımı yumarım gözümü annene ne söylüyorsan söyle bir daha yanımda böyle birşey yapmasin. Bir daha da yapamadı. 
(102 puan) tarafından
Benim kaynana da gorumcemin nisan kasetine bakiyoduk sana su kizi alacaktik hatirliyomusun dedi.Esim yemin billah etti hic haberim yok diye siz kendi kendinize gelin guvey olmussunuz dedi.Hosuna gitti mi simdi aglatacaksin karimi dedi.Kaynanam da yok niye aglasn dedi agladigimi gorunce de darildi kadin...
(1,043 puan) tarafından
Niye ağlıyorsun boşver kaynanan öyle dediğin de yine rabbimin şanslı kuluymuşsun bak beni vermiş sana de geç.
(102 puan) tarafından
Ben kimseye laf soyleyemem ki. Oylece susarim
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bende senin gibiyim ayni
0 oy
(48,660 puan) tarafından
kendime dert ararken ben adli calismamiz ☺️☺️☺️ Allah baska dert vermesin 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 345 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.

379,522 soru

11,361,352 cevap

34,839 kullanıcı

...