0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (544 puan) tarafından
Dikişlerim bazen çok canımı yakıyor yürürken sünnet çocuğu gibi yürüyorum. Ama kovit olduğumuz için ve bebeğim hastanrden geleceği için sürekli evi temiz tutmaya çalışıyorum. Sürekli bi iş yapıyorum. Ee yemek kahvaltı çamaşır bunlarında yapılması lazım. Yardım eden yok. Eşim etmeye çalışıyo ama işte pekte anlamıyor. Çok yoruluyorum ve canım yanıyor. Dikişler de açık duruyor gibi ondan da korkuyorum normal mi değil mi bilmiyorum. Off offf ben nerelere gidem :'(:'(:'(:'(:'(

4 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Her tuvaletten sonra orayı güzelce yıka. Saç kurutma makinesiyle iyice kurut. Sonrada gazlı bezle batının sur canım. Kuru tutup batikon sürersen çok kısa zamanda iyileşir. Bu arada sanırım normal doğum yaptın tam anlayamadım. ona göre söyledim.
(544 puan) tarafından
Evet canım yapıyorum bende onları su gibi batikon gidiyo 10 günde 3. Şişe bitti ben mi çok kullanıyorum anlamadım hepte kuru tutuyorum sanki hiç geçmiyo gibi
(4,668 puan) tarafından
Geçecek canım. Bi de dikislerine bak aynadan. Küçücük biyer. Göremediğin için psikolojik olarak da etkiliyor. Aynadan bak gör cok küçük biyere dikiş atıyorlar.
(544 puan) tarafından
Bakıyorum görünüyor da anlamıyorum ki normal mi öyle olması. 4 tane dikiş var dedi doktor ama sanki daha çok gibi duruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal tabikide canim daha on gün olmuş  benim bir hafta sürtmüştü ağrı ama sen fazlada yorma kendini bence inşallah düzelir geçmiş olsun
(544 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(954 puan) tarafından
Sürekli ayakta kalmamaya çalış canım ödem oluşuyor ağrı yapıyor arada uzanıp uyu mutlaka bebeğin için sen de sağlıklı olmak zorundasın ben doğum yapınca misafir geliyordu ilk günden hep ayakta olduğum için ödem oluştu sen bol bol uzan daha çabuk iyilesirsin
(544 puan) tarafından
Ayy bende bu misafir işinden hiç hoşlanmıyorum bazen iyiki kovit olduk diyorum gelme diyosun gene anlamıyorlar en azından şimdi virüsü bahane ediyoruz. Dinlenmeye çalışıyorum işte elimden geldiğince
0 oy
tarafından
3 cü gününde bacağımın iç kısmı şişti beyaz renk oldu yürüyemedim ağrım kesilmedi hastaneye gittik enfeksiyon dolmuş dikiş tutmamış açılmış tekrar 1 hafta yatış verdiler sabah akşam hem serum ilaç bağladılar hem vajınanın içine 2 çeşit ilaç döktüler sonra kazıyıp dikti doktor doğumdan  zordu 
(544 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun ne kadar kötü bi durum ya. Valla bende ondan korkuyorum enfeksiyon kapmasın diye sürekli temizliyorum.  Allahım doğumun her türlüsü zor ya
tarafından
Aynen öyle. 25 saat suni sancı çektim bastıra bastıra zorla doğurttular orada kadın olmanın zorluğunu daha çok yaşadım
(544 puan) tarafından
Çok şükür benimki çok uzun sürmedi ama bebeğimin yüzü sıkıştığı için biraz sıkıntı oldu ondan hastanede hala zaten. Kesi de olmayacaktı bebek çıkmayınca kestiler son anda ve karnımdan bastırdılar öyle çıktı anca
tarafından
Aynı bende de benzer oldu. 25 saat sancı alıp durmadan ıkınınca ve hiç yemek ve su vermedikleri için boğazım kurudu zor ıkındık bebek çıkmadı bastırdılar dirsekleriyle
(544 puan) tarafından
Bende en son saat 7 6 gibi afedersin 1 tabak mantı yedim gece 1.5da suyum geldi hastaneye gittim doğurdum saat 2 3 falandı öğlen 1 kase çorba içtim sadece ve dediğin gibi boğazım çok kötüydü bide acıdan bağırınca birazda sesim kısıldı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
0 oy
24 cevap 703 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,354 puan) tarafından soruldu