0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (517 puan) tarafından
13 aylık bebegin şimdiye kadar ya memede yâda emzikle ayakta sallanarak uyudu 1 2 aydır bos emziği almıyor birseye bandırıp veriyordum ayağımda sallıyordum artık birşey  bandirsam da almıyor. Erkek bebeğim sesi inanılmaz gür herşeye ağlıyor 12 saat uyanıksa 10 saati bağıra bağıra ağlıyor herşeye ama hersyee artık doğduğundan beri böyle. Ayakta sallamaya da eşim alıştırdı okadar yapma sallama dedim emziğe de annemler alıştırdı şimdi almıyor zaten memede de uyumuyor ayağa yastığı koyduğumu gördüğü gibi çığlık çığlığa bağırıyor komşular sürekli çocuğa birşey mi oluyor diyor bütün gün peşindeyim yemeklerini düzenli yediririm 3 ana ogun yediriyorum meyvesini yediriyorum emziriyorum oyunlar oynatıyorum. Birsürü oyuncağı var atı var arabası var. Hiçbiriyle memnun değil ev merdivenli sürekli merdivende üst kata merdiven kapısı koyduk alt katta yok 1 dk içinde bütün merdivenleri tırmanıyor ne zaman merdivenden alsam çığlık çığlığa bağırıyor sesi esimin sesinden bile gür hicbir şekilde susturamıyorum. Altını her degistirmemde üstünü giyindirmemde yemek yedirmek için mama sandalyesine koyarken ama her seferinde çığlık çığlığa bağırıp ağlıyor . Eşim o kadar simarttiki bi aralar uyku düzeni oluşturmuştuk 2 sallamaya uyuyordu biraz vinkliyordu ama uyuyordu. Eşim3 4 aydır evde  şimdi her ağlamasına benden aliyor kendi oynatıyor yapma ver ağlasa da uyuması lazım zaten aglicak diyorum gel babam benim falan deyip aliyor çocuğum artık bana hicbir şekilde gelmiyor ben kucağima bile alsam ağlıyor artık memede bile uyumuyor ne yaptıysam uyumuyor özellikle son 1 aydır huysuzluğu ağlaması hat safada. Uykusu geldikçe daha sınırlı agresif oluyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Çok karışık yazdım kusura bakmayın 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy Allah yardimcin olsun sen anlattikca benim nefesum kesildi. Heralde atak dönemi. InsaAllah uzun surmez
(517 puan) tarafından
Canım doğduğundan beri böyle 9 10 aylıkken hayır i ve uyku düzeninindi oluşturmuştuk herşey o kadar güzeldi ki eşim izne ayrıldı herşey mahvoldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir rahatsızlığı yoksa huyu öyle demekki canım Allah sabır versin sakin kalmaya calis huysuz bir bebiş olduğunu kabul edersen herşey daha kolay olur inan
(517 puan) tarafından
Canım doğduğundan beri böyle 9 10 aylıkken hayır i ve uyku düzeninindi oluşturmuştuk herşey o kadar güzeldi ki eşim izne ayrıldı herşey mahvoldu kacbkere doktora götürdüm hiç bir sorunu yok farklı farklı hastaneler özel doktorlar cevremde kim görse allah yardımcın olsun diyor annem ve eşim aşırı şımartıyor ben ne yapıyorsam engelliyorlar artık oturup hungurw hungure oğlumla ağlıyorum. Konu komsu bebeğe birşey yapıyorum sanıyor halbuki hep onunla ilgilenmekten isim gücüm yarim kalıyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 345 göst.
0 oy
5 cevap 502 göst.
7 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.

385,045 soru

11,516,110 cevap

35,176 kullanıcı

...