0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Acabasorsam soylermi doktor cunki ben biraz cekingen bi yapiya sahobim kizimi bile onlar soyler benim sormama gerek yok diyerekten 20 . Haftada ogrendim aslinda arada soruyordum ama doktor diyordu gostermiyor sirti donuk diye sorsammiki acelemi ediyorum bidaha ne zman giderim doktora belli degik

10 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ayrıntılıyı 20 24 arası yapıyorlar. Ama 14 haftalık da bende daha küçük demişti ve zaten arkası dönük dedi. Pozisyon iyiyse söylerler

(2,765 puan) tarafından
Benim bebek iki hafta geri den geliyor suan ben 14 haftaligim ama bebek geride 11 ocakda de ben 16 oluyorum bebege gore 14 haftaligim doktorda bebekden hesapliyor kizimdada 20. Haftada girdim orda ogrendim ama bunda erken giriyorum
(11,505 puan) tarafından
O zaman söyler sağlıkla al kucağına
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah ogrenrim dogum gunume denk geliyor buyuk bi supriz yapicam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cinsiyeti belli oluyor mu diye sor  anım bende hep kendim sordum bakti  doktor söyledi 12. Haftada öğrendim ben bakalım bu gidiste tekrar sorucam yanılma payı var mı diye ")
(2,765 puan) tarafından
Zaten dogumun yaklasmasina yakin istanbuldaki ablamla bir olup sikayet ettik gitti burdan burdaki kadin dogumcuda kapanfi zaten bu hastane bi ise yaramiyor
tarafından
Işini düzgün yapmazsalar öyle olur canım allahım herkesi iyi insanlarla karsilastirsin
(2,765 puan) tarafından
Ya canim ben persembe gununden pazartesiye kadar  bu hastanede sabahliyorum tam 5 gun ne atesini dusurebildiler ne kabizligini giderebildiler cocugum 40 derece atesle aglaya aglaya mahvoldu yasak vardi gecen hafta polisler izin vermedi sehire gitmemize perisan olduk ben esim ve bebegim pazartesi gunu yasak bitti eskisehire gittik sehir hastanesine lavman yaptilar ardindan fitil verdiler banada yedek olarak gene verdiler pazartesiden beri ne ates ne kabizlik yok bebegimde ordaki doktorlara anlattim atesi dusuremediler diye onlar da dedi zaten ne zman dogru duzgun isini yaptirlarki teşhisleri bile yanlis yapiyor dediler onlar bile biliyor burdaki hastaneyi hatta gecen hafta biz hastanedeyken esimin is arkadasini getirdiler kadin hamileymis doktora migde bulantisi hapi icin gitmis dokotr yanlis recete verince kadin bebegini dusurmus ölmus bebek yani anliycagin hic bi ise yaramiyor burasi
tarafından
Aaayyy tüh şunlara bak ne büyük vebal ya ağlık bakanlığına şikayet edin mutlaka ya kapandın hastane komple yada doktorları değiştirsinler yazık günah insan canı bu kadar ucuzmu
(2,765 puan) tarafından
Cok sikayetler edildi ameliyat hanesi yatakhanelri kapandi ayakta mudahale ediyorlar ama isini yapamiyorlar cok sikayet var oysa ben bi kac yil once kaza yaptim motorla beni ambulansa bindirdiler getirdiler hastaneye dedim icim disima cikdi migdem bulaniyor hic bekletmeden beyin kanamasi geciriyor diye beni sehir hastanesine gonderdiler gittik hastaneye araba tutuyormus beni hic biseyimde yok
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben 11+4 !günlük ken öğrettim =)) 16 da kesin dedi  
(2,765 puan) tarafından
Erkekmiydi canim
(5,406 puan) tarafından
Evet canım
(2,765 puan) tarafından
Anladim eger ogrenemezsem anliycam ki kiz ogrenirsem de erkek ☺
(5,406 puan) tarafından
=)) hadi bakalım Hayırlısı  canım
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim
0 oy
tarafından
Ben haftaya çarşamba 14 haftaya giriyorum öğrenicem canım ama özele gidicem
(2,765 puan) tarafından
Ben ozele gidemem ya para gerekiyor özel icin
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tahminde bulunur benimkilere o haftalarda erkek dediler sonraki haftalarda kız dediler :)

(2,765 puan) tarafından
Benim kizda bi doktora gitmisdim o gun benim doktor randevulari iptal etmisdi bende baskadina girmisdim %60 erkek dediler 20. Haftada kiz dediler
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Ben 11+5 te gittiğimde sordum cinsiyeti ne diye gözükmez ama gel için rahat etsin bakalım dedi sonra gösterdi hemen 
(2,765 puan) tarafından
Himm ben pek sormuyordum onlarda demiyordu ☺ama artik hep sorucam her gittigimde 20. Haftaya kalmiycam
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım postunu gördüm atmışsın bebeisin remini kız hissettim bende . Eğer ki özele gidersen yüksek oranla söylerler devlet 17 haftalarda söylüyor 
(319 puan) tarafından
Aa hamile misin . Hayırlı olsun benimde 8 aylik bu da ikinci tabi benim kazayla oldu :))
(2,765 puan) tarafından
Evet canjm hamileyim posttan belli olmuyormu☺ benim bile isteye oldu valla
(319 puan) tarafından
Kız ben resime bakarak yorum yaptım :)))) direk girip yazmışım diğer postunu da görünce hamile olduğunu bilmiyordum yani :)
(2,765 puan) tarafından
Kiz sen demissin ya canim ozele gidersen derler diye biraz degisik bi durum oldu ama neyse bosver
(319 puan) tarafından
Belki de karıştırmışım  :))))) aynen boşver
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Daha erken belli olmuyor olabilir 16. Haftadan sonra öğrenme şansın yüksek ayrıntılı da 20. Haftadan sonra daha
(2,765 puan) tarafından
O organ taramasi ben ayrintili diyorum
tarafından
Aynı şey ama cnm
0 oy
tarafından
Ayrıntılı için çok çok erken 20 haftadan başlıo ayrıntılı bide sen iki hafta geriden geliyor diyorsun bide 16 haftalıkken ayrıntılı ultrasona almıyorlar sizin hastane Bi değişikmiş
(2,765 puan) tarafından
Kiz ben o haftada organ taramasina girdim hatta o zman 3taramalari yaptilar
tarafından
Çok erken ya Bnde randevu almak istedim haftası küçük die vermedlr 24 haftalıkken grcm ayrıntılı ultrasona
(2,765 puan) tarafından
Yok ya ikili taramanin usgsi bu haftada yapiliyor iste onada ayrintili deniyor 3lu taramanin testinin usgsinede 20 haftalarda giriliyor onada organ taramasi deniyor
tarafından
Öyle desene kız tarama testleri yaptrcm die
0 oy
tarafından
Ayrıntılı. 20 24 arası olur canım 12 de benim belliydi ogrenmek istemedim 14 de ogrwndim
(2,765 puan) tarafından
O organ taramasi canim ben ayrintiliya giriyorum
tarafından
Nasıl ya sen renkli ultrason diyosun o zman
(2,765 puan) tarafından
Yok canim renkli degil 13 16 haftalarda gene ayrintirliya giriliyor 20 hftada organ taramasina giriliyor tirnagindan saclarina herseyine bakiliyir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 286 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde oznur1907 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
0 oy
9 cevap 118 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hayalperes_88 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu