0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar az önce süt ve şeker al dedim süt şekerden hariç cips kola çiğ köfte ynai abur cubur almış gelmiş sizin eşleriniz de yapar mi

35 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yapar sever abur cuburu beni de alıştırdı :angel:

tarafından
Kız ben sadece çikolata derim 10 15 tane fazladan alir
tarafından
:D :D sen seversin  diye çeşitli alır hemde demi aman sus nazar etme alsın bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(119,997 puan) tarafından
Arada bi gonderiyom bi daha gitmemek icin alinmiycak ne varsa aliyo gecen kakaolu badem sutu almis daha duruyo nolcaksa
tarafından
Nete bak giz ne yapılıyorsa
0 oy
(2,020 puan) tarafından
benim esimde öyle ben bir tane çikolatadan isterim o iki üç çeşit alır cips alır jelibon alır istemedigimin dışında da aliyo
tarafından
Aynen aynenn
0 oy
tarafından

Ay evet ya hep öyle yapıyor benden çok aşeriyor:D

tarafından
Kız Bi ara 3 aylk hamileyim bunun canı bisey istedi 5 6 market gezdik bulmak için ben asemriuorum o aseriyor
0 oy
tarafından
Bnmkide oyle valla sagolsun marketi alip gekir:))
tarafından
Aynen marketi istesek almazlar djahahah
(5,406 puan) tarafından
Kız ben kızıyorum fuzuli şeyler alıyor diye =) geçen yine çikolatalı lokum almış kızdın mi dedi yok dedim =)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yapar canım. 
tarafından
Klasik Türk erkeği diyoruz canimm
(7,118 puan) tarafından
Aynen :))))
0 oy
tarafından
Hic sorma en büyük yaram bi bilse ne kadar gidiyo hep abur cubur 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yani bunu eşler değil herkes yapabilir markete girince illaki bir eksik cikiyo
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Aaa bi yanlisin var bu soyledigin esim olmasin benim esimde ben gitcegi zaman mesaj yollarim o mesaja bakmaz beni arar markete gidince tek tek soylerim genede bir seyi unutup gelir ertesi gun ben giderim bu sefer
0 oy
(2,241 puan) tarafından

daha ne istiyon bacim :)) benimkide tam tersi ne yazarsam onu aliyo yahu insan bir tane fazladan cikolata almaz mi esim seviyo diye . yook cikolata zararli cikolata öcü :D

0 oy
(4,606 puan) tarafından
malesef yapar artık tembihliyorum artık sadece söylediklerimi al diye yok sonra birde darılır ben çocuk muyum diye 

he birde 3 al derim 5alır gelir mesela bugun yarım kilo balık al dedim iki kişiyiz gitmiş 1kilo almıs az alma huyuda hiç yoktur =(
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bizimki genelde soyledigim seyleri almayi unutup ne kadar soylemedigim şey varsa alir gelir :D
0 oy
(5,406 puan) tarafından
=)) ben de süt ve mantı al diye gönderdim topkek nescafe çikolata cips meyve suyu vs vs almış gelmiş =)) ben de mozaik kek yapacaktım yapmıyorum dedim 
0 oy
(8,215 puan) tarafından
Aynı benimkide öyle bişey istemeye korkuyorum gereksiz masraf yapiyo arada bana bı çikolata al diyorum gidiyo.a101 e o koca poşeti ağzına kdr doldurup geliyo
0 oy
tarafından
Alır valla benimkide :)
0 oy
(507 puan) tarafından
Benimki tam tersi :D Listeye 20 tane çikolata yazsam itiraz etmez alır ama yazmadiysam kendiliğinden sakız bile almaz
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Benim muhakkak demem lazım. Yoksa kendi akıl edip almaz. Dersem alır 
0 oy
tarafından
Hic abur cubur aliskanligimiz yoktur. Yani benim bekarken vardi ama evlendik zararli olan herseyden uzak durduk. Esim sigara kullanirdi birakti. Onlara verecegim paraya ceviz kuruyemis alirim dedi. Dedigi gunden beride almaz heo kuruyemis falan alir. 

Fazlalikta aynenn ben biraz once çerçi geldi marul maydonoz al dedim gitmis arti bi suru sey almis :)) 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Malesef hep abur cubur alır özellikle jelibon :)
0 oy
tarafından
Hiç sevmediğim huyu herşeyden fazla fazla akıyo bidaha istemeyim diye;)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 569 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 290 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

384,691 soru

11,507,457 cevap