0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Güzel anneler bişey sormak istiyorum size benim ikinci sezeryanim olacak oğlum 12 yaşında ama coooook korkuorm ve anlayan yoook beni herkes abartiosun dio eşimde bi sen mi doguruon dio napcam ben ne okusam içim rahatlar sanki ölçek gibi hissediyorum sürekli 

7 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ikinci daha kolay dua et korkunun ecele faydası yok  nazlandıkça agrin  artar 
(568 puan) tarafından
Nazlanmiorm çok dikişim var karnım gerildikce çok acio 5 ameliyat oldum sezeryan hariç karnım acio dönerken filan ne yapsam bu gerilme hissi ortadan gider
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins  bi bilgim yok
-Reklam-
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Korkma canım Rabbim kolaylık veriyor 

Normal doğum denemeyi düşündün mü :) 
(568 puan) tarafından
Canım 5 defa açık ameliyat oldum birde sezeryan var eski onun için ikinamazsin dedi Dr atar dikişler dedi
(12,516 puan) tarafından
Hmm anladım canım geçmiş olsun
0 oy
(201 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun.. bende ikinci sezaryanimi olucam ama iki yila iki ay kala olmus olucam.. Korkmuyorum ama yine de dusunmeden de edmiyor insan  
(568 puan) tarafından
Ben ağrıdan sancidan korkmuorm ameliyathane korkum var benim tek derdim o
0 oy
tarafından
12 sene nasıl korundun canim bende uzun bi süre çocuk istemiyorum 
(568 puan) tarafından
Canım ben oğlum karnındayken ayrıldım eşimden sonra evlenmedim iki sene önce evlendim
tarafından
Anladim canim
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Sezeryandan sonra korse tak acini baya baya hafifletiyor ve hareket kısıtlamasıni engelliyor 
(568 puan) tarafından
Ya korse olayını duydum ama nasıl bişey alınıyor ne zaman giyinilio resim atar mısın
(5,069 puan) tarafından
Ben cit citli almıştım bel için kullanılıyor 1 hafta sonra taktim
(568 puan) tarafından
Bende çıtçıtlı termal aldım omurga destekli ama atlet gibi önden kapanıo öyle mi acaba sizinki birde bel ağrısı için giyilen var hani kışlık oluo cırtlı olanlardan
(5,069 puan) tarafından
Evet ikinci olandi benimki ben çok rahat ettim onunla yoksa eğilip kalkarken canim yaniyordu
(568 puan) tarafından
Ne kadar zaman sonra giymem lazim dikişim patlamaz demi kapatio muyuz dikişleri yoksa açıkta kalıp korse üst tarafa mi gelio
0 oy
(8,558 puan) tarafından
Canım saglıkla dogur once ama strese koyma kendını bi kapatıcan gozunu hersey olmus bıtmıs olacak ılk bı ıkı gun sancıyacak sonra ınsallah duzelıcen 
(568 puan) tarafından
Ooo sanciya razıyım ben tek korkum ameliyathene de hani aynalar filan varya ondan korkuorm ben
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Benim oğlum 15 yaşında ve 15ay önce ikinci sezeryanimi oldum doğum yaptigimi bile anlamadım öğün kalktim ve birgün dahi yatmadim kendim baktım çocuğuma kendim oturup kalktım herkes şok oldu sen dogummu yaptın diye ve yine hamileyim Nisan'da 3.sezeryanimi olucam seninkide korkumu ben doktoruma neler çektirdim yaaa bendeki korku kimsede yoktu gece uyku falan kalmamıştı ama inan hiç bişey anlamiyosun tabi doktorda çok önemli ben özelde olmustum
(568 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım üç aylık olanı yapiolar ama aylık bilmiorm
(14,052 puan) tarafından
Tamam teşekür ederim :)) hayırlı doğumlar Size de Rabbim sağ salim kucağınıza almayi nasip etsin❤
(1,908 puan) tarafından
En iyisi aylık 3ayliyi unutma yada gününü geçirme ihtimalin var ama aylık hep aklinda
(1,908 puan) tarafından
Amin canmm çok tşk ediyorum
(568 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 327 göst.
10 saat önce Diğer kategorisinde Canlarm51.. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 446 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 254 göst.

385,046 soru

11,516,103 cevap

35,176 kullanıcı

...