0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gulanaa ben yüzümü almak istiyorum ağda ula tenim beyaz çok kıllı yanaklarım 3 yıl önce almıştım agdayla sivilce çıktı yine olur diye korkuyorum alan varmı alsami pişman olur muyum ilerleyen yaşlarda çok kararsızım 

6 Cevaplar

+1 oy
(9,172 puan) tarafından
Birisi de çıkpta gulana nedir dememiş :D
(665 puan) tarafından
Hahaha bende merak ettim gulanayi
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İmkanın varsa evde lazer yap ağdayla yüz çok kıllanıyor ven yapıyorum birde lazer atıyorum evde
0 oy
(205 puan) tarafından
Imkanin varsa agda ywrine lazer yaptir
tarafından
Ne kadar cnm sadece yüz oda diyolar hamileikte hormonlardan dolayı tekrar çıkıyor doğrumu
(205 puan) tarafından
Cikanda var cikmayanda var ben yuzume yaptirmamistim 4 ay gittim bayagi azalma vardi gittigim.kisi evlenip sehir disina gitti yarida kaldi.. suan hamileyim bacaklarimda kollarimda nasil biraktiusa oyle kaldi sonrasi ne olir bilemem .. gorumcem dogumdan once yaptirmis tum vucut tek tuk var..
0 oy
(119,153 puan) tarafından
En iyisi lazer
tarafından
Hamile kalınca hormonlardan dolayı tekrar çıkıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum
(119,153 puan) tarafından
Arkadasim bekarken yaptirdi gebe kaldi oyle dedikleri gibi cikmadi yaa abartiyo millet
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Bende beyaz tenliyim yüzümde ince kılları almıştım agdayla gene aynı cikti kararmadi. Ama kişiden kişiye de farkedebilir tabii. Kara kara da çıkabilir :D  bende de var sarı sarı sinir oluyorum

tarafından
Sivilce cikiyormu cnm aldığın yer bide pudra sürüyor musun
(1,072 puan) tarafından
Yok canım aldigim yerde sivilce çıkmıyor hiç pudra falan da surmuyorum. Ama uzun zaman oldu kullanmıyorum ağda yapmıyorum. Nette görmüş olduğum iki kremi birleştirip uyguluyorum sivilcelerim de kahverengi güneş lekelerim de biraz azaldı
tarafından
Ne olurrrrr bana da söyle hangi kiremler bpenthol bide hametan mı cnm ise yarıyor mu
(1,072 puan) tarafından
Yok canim. Madecassol ve hametan kremi ikisiden azar azar birbirine karıştırıp o şekilde yüzüne sürüyorsun. Ve bunu sadece geceleri sürüp yatıyorsun . Ban yan etkisi falan olmadi yüzümde düzelme de oldu yani . İnsaAllah sende de ise yarar
0 oy
(4,403 puan) tarafından
normal lazeri sakın yüzüne değdirme sakın kalınlaştırıp çoğaltıyor 

agda sarkma yapıyor

cımbız kalınlaştırıyor

tek çözümü iğneli lazer tek her yontemi denemiş biri olarak söylüyorum vakit kaybetme iğneli yapan bir yer ile görüş =) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 146 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
3 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.