0 oy
972 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından

Sarışın mavi gözlü birisiyle asla evlenmem dedim eşim sarışın neyseki yeşil gözlü :ermm::D

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne yapmam dediysem yaptım daha da tövbe büyük konuşmuyorum
-Reklam-
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Evlenmem dedim evlendim erkenden çocuk yapmam dedim yaptım dahq sayimmi sjsjsj

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Hiç hoşlanmadığım şey mutlaka başıma gelir hangi birini söyleyim en son tlfon kılıfının kaba olanlarını sevmezdim şuan kullanıyorum :)) 
0 oy
(319 puan) tarafından
Eşimi kabul etmek oldu . 5 yıl beni sevdi ben reddince nişanlandı inada . Bende o nişanı atarsa ayağıma kapanırsa bile kabul etmem dedim . Ve nişan atti kader nasip 2 ay yine kabul etmedim ama icind E de o vardı 2 ayın sonunda kabul ettim . Bu lafımı tabi herkes bana yedirdi :(
0 oy
tarafından
Hangisini sayayım bacii☺️
0 oy
tarafından

18 yaşına kadar asla evlenmem dedim 16 yaşında evldim ama eşimi çok seviyorum çok şükür canının kocam <3

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Eşim saolsun çok şey yaşattı öyle hangi birini sayayım  .. bu yüzden nefret ediyorum ondan 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Hiç bir zaman asla dememeyi öğretti hayat bana :D 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kaynanmla kusmustuk asla ve asla bidaha yanina çıkmam  ve temizliğini yapmam kesinlikle demistim :) 1hafta sonrabaristik çıkıp bütün dip temizliğini yapmıştım :)))
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kaynanayla aynı evde kalmam diyidum sonuç bir buçuk yıldır beraberiz
0 oy
(196 puan) tarafından
Okurken evlenmem dedim veeeeeee
0 oy
tarafından
3. Çocuk bir oglum 1 kizim hayalimdi hep 3. Asla diyordum 
0 oy
(70 puan) tarafından

Ben esimden icin asla onla evlenmem demistim simdi hamileyim bebegimizi bekliyorum :D

0 oy
tarafından
Asker biriyle evlenmem dedim evlendim 
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Akraba evliliği asla derdim yaptım kocamı görümce kim bunla evlenir be çok çirkin dedim ben evlendim aklıma gelmiyenlerde var tabi
0 oy
(834 puan) tarafından

Asla çankırılı biriyle muhatap dahi olmam dedim yengem çankırılı çıktı. Asla çankırılı biriyle evlenmem dedim yengemin erkek kardeşiyle evlendim :ermm: şimdi yazınca ben de bi rahatsız oldum ya :D

0 oy
tarafından
Aslaaa dkgurmam dedim suan 2. Ciye 24 haftalik hamileyim :F skskslsldlss
0 oy
(49 puan) tarafından
Akrabayla evlenmem asla dedim akrabayla evlendim ve akrabam olduğunu sonradan öğrendim köyde hayatta yapamam dedim köydeyim şuanda ayrı bir evde oturucam diyordum bir evde 8 kişiyiz siz dusunun
0 oy
(1,632 puan) tarafından

Biziö mahalledi eşi saman şoförü olan bi abla vardı kocası gittimi haftalarca gelmezdi aslaaa şoförle evlenmem dedim eşim şoför ama şehir içi nakliye :)  İstanbulun trafiğini sıcağını nemini duydukça tv den hep gözüm korkar asla orda yaşamam derdim şstanbulda yaşıyorum.. kaynanayla oturmam dedim altta kaynanam üste eltim var. Büyük konuşmayacaksın bu hayatta böyle tükğrdüğünü yalarsın :D

0 oy
(920 puan) tarafından
Asla kaçarak evlenmem dedim evlendim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 490 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 874 göst.
+1 oy
31 cevap 480 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu