0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
 Elimde  2 poset vardi.Biirinde cöp digerinde kiyafet vardi .Ben de cope gidiyorum .Salladim salladim firlattim cöpe .Bilin bakalim firlattigim neydi  hshshshshs ? 

Sonra annem kizmisti al cabuk onu diye .Etrafi gozetledim .Ağlaya ağlaya aldim cöpten jsjsjss

Bir keresinde asansordeyim .Bindim asansore .Bir anda isiklar gitti .Noluyo ya diyorum , panik atak gecirdim , nabzim yukseldi .Korkuyorum.kaldim ya dedim.Bagirsam mi bagirmasam mi diye dusunuyorum .

Duyarlar mi acaba bagirsam diyorum. Kurtulmak icin beyim firtinasi yapiyorum .

Bi an beynimi topladim ve bi baktim ,

Asansorun dugmesine basmamisim jajsjshs

Bi gun baska bir evde tuvalete girdim .Tuvaletimi yaptim.gitmiyor .Deli gibi sifona basiyorum .Gitmiyor delircem yani .Yok boyle bir rezillik. nasil gidericem bir turlu bilemedim.Kova ariyorum etrafta dokeyim de gitsin diye  .Baya mahsur kaldim wc de .hayatimin kabusu sjjsjssj  .Sonra engin cabalarimla hallettim sorunu.kimseye de diyemedim .İcime akittim acilarimi djsjjsjs 

sizde var mi boyle sacma anilar  ☺️❤️?  

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yillar once sirkette ilk senemde calisirken bir tane bayimiz vardi adi da Türev Medikal'di. İcinde Zeynep hanim vardi calisan beni o arardi hep birseyler sormaya, ben de mal gibi kadina hep Türev hanim derdim. Senelerce o kadincagiza Türev hanim dedim bir kere de bozmadi beni :D

tarafından
Hahahahahahahahahahahahahahaha dogurcam simdi gulerken jsjsjsj
tarafından
Kiz bi de nasil tatli nasil naif kadin bi kere bozmadi beni :D bence bi sure sonra kendi de Turev hanim olduguna inanmis olabilir mfnfkdmdmdmd hahahaha
tarafından
Hahahahahahahahdhsh  ne guldum be
tarafından
Yorumlara yıkılıyorum yaa
(945 puan) tarafından
Hahahahahahah çok güldüm yaaaa
-Reklam-
+1 oy
tarafından

ılk anlattıgın çöp anısı esımde oldu ıse yolladım elıne ıs kıyafetını ve çöpu verdın camdan da ızlerdım hep gıderken baktım kıyafetlerı attı çöple işe gıdıyo hemen aradım :D ama ne dalga gecmıstım gunlerce

yenı dogum yaptıgım sıra ogluma mama verıyordum yarısını ıctı altını da degıstırdım gecenın bılmem kaçı mamanın kalan yarısını dolaba koycam sonra vermek ıcın bezı de cope atıcaktım ama bezı dolaba koyup bıberonu cope atmısım :D bıkac saat sonra mama vermeye  kalkınca  dolaba baktıgımda şok olmustum 

tarafından
Hersey guzel Allahın ıznı ıle bıtmıs bısı kalmamıs :) heyecan tavan suan emınım dusunmekten uykuların bıle kaçıyordur :)
(3,832 puan) tarafından
Hemde nasıl varya sanki yerle gök arasindayim
tarafından
ay 3 yıl onceye gıttım suan bende uyuyamazdım hep yuzunu dusunurdum kıöe benzeyecek nasıl olcak bıde dogdu kı kara kuru tüylü tıpsız bısı kurban olurum yakısıklıma sımdı kocaman oldu konusuyo benle artık :)
(3,832 puan) tarafından
Maşallah allah uzun ömür versin yavrulara inşallah
tarafından
Amın canım
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Bir gün misafirlikteyiz. Yaşımi hatırlamıyorum çok küçüğüm. Yedi yaşında falan herhalde. Annem, ev sahibi kadın, onun küçük kızı ve ben varız evde. Burnum aşırı sümük dolmuş rahatsız oldum. Gittim portmanto da asılı ev sahibinin pardesusune sildim sürekli. Kadının hep pardesusu sümük oldu. Sonra hemen ordan uzaklaşmak istedim tam salona giriyordum küçük kızın pardesünun başına dikildiğini gördüm kaşları çatık bir şekilde pardesüyu inceliyor. Hemen annemin yanına kaçtım o kız geldi annesine bir şeyler fısıldadı annesi yerinden kalktı gitti ve 2 dk sonra geldi tekrar yerine oturdu. Yerin dibine girmiştim. Kız gitmiş yaptıklarımi göstermiş  bacaksiz kerata püü:Dddd

İkincisi de . Bir gün gene o yaşlardayim amcamlardayiz banyoya girdim tuvalete oturdum kapı kitli. Neyse ihtiyacımj falan gördüm. Banyo dolaplarını karıştırdım. Sonra  baktım kirli çamaşır sepeti. İçini açtım çamaşırlarını inceledim jsjdjdjdj bir tane çorap vardı onu klozete attım sifonu çektim baktım gitmiyor yüzüp duruyor içinde. En az 5 defa çekmişimdir. Gitmiyor Çorap. Endişelendim korktum yaptığıma pişman oldum gittim çorabı elimle alıp tekrar sepetin içine attım. Kendimi dovesim var şuan jsjdjdjdjd 

İlkokulda müdürün odasına çıkıp bugün benim doğum günüm demiştim hahahaahaha :DD

Bide bir hocaya ders ortasında ilkokulda söz alıp demiştim ki " öğretmenim annem yumurta kirmama izin veriyor ama patates kızartmama izin vermiyor. " Sınıfta bı sessizlik oldu hoca ders anlatmaya devam etti sonra hiç bir şey olmamış gibi :D 

Bir gün hayiz oldum o zamanlar lise zamanlarım baya açiktim. Altımda kısa kırmızı sort vardı. ebru gündeş konserine giderken bı baktım kan bulaşmış arkama. Ama yumruk kadar. Bordo bordo duruyor arkamda. Annemler fark etti. Saklaya saklaya konsere gittim. Sonra sandalyede herkes ayağa kalktı ebru gündesi görmek için bende zaten arkamda annemler var diye üzerimi açtım ayağa kalktım hobbidi hobbidi oynadım konser bitti yerime oturayım derken arkamı bir döndüm annemler çoktan oturmuş sohbet ediyor anlamlarla bende ayakta tek kalmışım arkamda herkes oturmuş hazırlanıyor gitmeye. Yerin dibine girmiştim. Annemlere kızdım madem oturcaksiniz haber verseydiniz diye. :Dd daha biraz daha şeyler varda anlatmaya elim gitmiyor :Ddd 

tarafından
Hahshshshshshshhshshshshshsshshssh son ekledigin asiri iyi hshsh ya artik gulmekten ya dogurcam ya da altima kacircam
tarafından
Haykırdım resmenn :))
(7,182 puan) tarafından
Çocukken ne yaşadin kız  sen Allah aşkına ಡ ͜ ʖ ಡ
tarafından
Senin yorumunun sonundaki yuz ifadesine bayildim shsbbshsh o neyyy kiz  :D cok tatli
tarafından
Çok hızlı bir kızdım :Dddd
0 oy
(355 puan) tarafından
Çok güldüm çok aglicam kesin bende topuklu ayakkabıya heves edip almisdim düğüne giderken giyicem annem dedi giyme bnde inatlasdim düğüne bı girişim var sanki mekan benm ve noldu sevgilim gözü önünde taklacı kuş olmusdum
(7,791 puan) tarafından
Onla mi evlendin kiz merak ettim :D
(355 puan) tarafından
Yok kız ayrilmisdik bana şey demisdi sen babet takil
(7,791 puan) tarafından
Ahaha :D
tarafından
Hahahahshshsh sen babet takil mi ajjsjsj
(355 puan) tarafından
Hâlen topuklu giyemem babet giyiyorum düz taban
0 oy
(561 puan) tarafından
Eşimle yemek yicektik tabaginda kıl vardi ve benim saç kılımdı söylemeye çekindim ve yedi hala vicdan azabi cekiyorum. Benden fazla kotusunu yapan yoktur herhalde shshshsbs
tarafından
Hahahahahahahaha koltum bu neyyyyy ya bu neyyy sjsjjs Hala icinde yara demi ?
(561 puan) tarafından
Valla tam bakarken agzina atti yani desem kuscakti bende demedim aradan zaman gecince itiraf etmistim valla cok tiksinc bisey
(7,182 puan) tarafından
Ahhaha bende kaynanamla bir tanıdığa gitmistik söylemesi ayıp börek vardı sofrada tam kaynanam aldı ağzına götürürken gördm kılı ama diyemedim diğer kadın mahçup olacak üzülecek diye :/
(561 puan) tarafından
Kiz kaynanaysa bosver yesin benim koca yedi koca ahhhh icim aciyor haahajaha
0 oy
tarafından

Arkadasm ve eşine hararetli bir şekilde trafikteki kavgami anlatyodum sonunu unuttum ikisde gözü açık beni dinlio sonunu öyle işte dedim kesip attım onlarda da bı bozuldu tabi bende bozuldum hep bu gelir aklıma napim unuttum kadın da haa hiii  yaa doye heycanla dinliodu :D:D

Ha bide çarşıya arabayla gidip arabayı koydugum yeri unutup tramvayla eve döndüm annem soruo araba nerde diye bilmiom ki bulamadım Diom ne günler di ya:D

tarafından
Hahahahshshshshsh hepimizin yarasi o ya .Nasil komik oluyo ama.
tarafından
Ahahah İlk anlattığına sesli güldüm. Deli ya
(1,667 puan) tarafından
Araba anisina cok güldum ya kendimi hayal ettim de o hikayede valla kendime de gulerdim herhalde :)))
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Geçenlerde eşimle balkonda oturduk sohbet ediyoruz o sırada düğün konvoyu geçti konvoy geçerken eşimle aynı anda şunları söyledik eşim dedi allah mesut etsin mutlu olurlar inşallah bende dedim aferin iyi pok yemişler evlenmekleadam suratima baktı kaldı Hayır bi kavgamiz falan da yok niye öyle dedim bende bilmiyorum 
(3,832 puan) tarafından
Hiç sorma bişey de diyemedi garibim çok üzüldüm sonra ama nafile
tarafından
O an bos bulundun  bence ajjsjs  bir de evliligin cilesini kadinlar cekiyor ya genelde .Bilincalti sjjssjjs
(7,791 puan) tarafından
Virüs var ya aşkım diyip kiviraydin
(3,832 puan) tarafından
Heralde öyle oldu geçti gitti yapacak bir şey yok artık
(3,832 puan) tarafından
Tüh iyi bahaneymis valla ama hiç aklıma gelmedi o an
0 oy
tarafından

:D:D şuan hatırlamıyorum ama seninkiler güldüm çok :Dd

tarafından
Hshshshshshshs yazarken anilarim depresti benim de jsjsjs
0 oy
(370 puan) tarafından
Okul müdürü  ceketini tutmam için vermişti içinde gözlük varmış güneş gözlüğü yanlışlıkla  düşürdüm ceketi gözlük kırıldı demedim bende desem dönecektir sgggshsj :)
tarafından
Shhshshshshs cocukken urettigimiz cozumler harika jsjsjs
(370 puan) tarafından
Valla hep çocuk kalsak :)
0 oy
tarafından

Birde şey var az kötu hıssederım ama ıyıkı de dıyorum valla ben köyde buyudum annemler fırın yakardı orda fırıncının kızı vardı benı her yakaladıgında ısırırdı gıcık olurdum aglatırdı baya baya annemle arkadastı bu bıze gelırdı arada ne zaman ona su çay vs gotursem ıcıne tukururdum :D

tarafından
Hshahahahahhaahhaha koptum nahshshahshsha .Ohhh sifa niyetine jzjsj
tarafından
baya da camış gibi bişey yani yaradı bence benım tukurukler :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İlki haric diğer ikisini bende yaşadım hele tuvalet fenaydı ya kimseyede diyememistim :) 
tarafından
Yaaa hic sorma jajsjsjajah ordan cikinca boyle ates basmis , terlemis oluyorsun .Ee o kadar mucadele veriyorsun icerde jahahaha
(7,791 puan) tarafından
Dimi işin kötüsü evde o kadar yapmazdim baska yerde nasil biriktirdiysem :D cok utanmıştım yaa
(7,791 puan) tarafından
Ay bide ben tivalete telefon düşürüp babam dover korkusuyla hiç düşünmeden ekimi sokup telefonu alip çeşmenin altinda yukamistim :D hic unutmam iğrenç ama o korkuyla igrenclik dusunemedim
tarafından
Hahhahahahahahahahahahahahah
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kapının camını kırıp suçu cereyana atmam sjsjsjsj yalanım çok geçmeden çıktı tabi ortaya :) Bi kere de daha yeni taşınmışız tek bitane anahtar var evdeki çöpleri çıkardım attım eve geldim ara tara anahtar yok dedim kesin çöpe attım insanların şaşkın bakışları arasında çöpü karıştırdım sonuç bulamadım evdeki yazmalarımın içinden. Çıktı oğlum sağolsun yaptı yapacağını :) 
tarafından
Hahahshshshshshs ayyy kiyamam .O copu karistirma ani cok caresiz bir an jsjsj
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benim kizim kardesmin evinde depo olarak kullandiklari icinde camasr makinasi olan tuvalete yapmisti. Ne yapacagimi şaşırdım ama kiz kardesim yemek bilmiyor ben yemekle ugrasrken benim kiz depoya tuvaletini yapmis su attim gitmedi . Kardesim napti sonra soramadım da
tarafından
Yaaaa jsjsjshshshshs kiyamam
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Asansör olayı ve tuvalet rezaleti benimde başıma geldi :D çookkk fenaaa...
tarafından
Jsjssjsjjahshshs hele o tuvaletten cikarken  kantere batmis olmak  ve bir de icinde kopan firtinalar jshsjs
.Cok aci jsjsj
(1,272 puan) tarafından
Ayy sorma valla :) Bi dahada dışarda yada başka yerde büyük tuvaletimi yapamadım :D
tarafından
ben mecbur yapiyorum ama girdigim anda stres ve korku sariyor dört bir yanimi shhshshshs :D
0 oy
(945 puan) tarafından
Gece uyku sersemi, oğlumun gazını çıkaracağıma eşimin kafasına pıt pıt vurup gazını çıkarmaya çalışmışım :D
tarafından
:D yaaaaa hahahhahahahaah esinin o anki caresizligi hshhshhs
(355 puan) tarafından
Canım çok güldüm inşallah başıma gelmez
(945 puan) tarafından
Hahaha ay şerife bir kere de değil bi kezde elinin gazını almaya çalışmışım, ben uyku sersemiyken enteresan şeyler yapıyorum :D

Bir kez de arkadaşım bizde kalmıştı, beni uyandırmaua çalışıyormuş. Bende kıza anne bırak peşimi biraz daha uyucam falan diye söylenmişim :D
0 oy
tarafından
Hepsine güldüm özellikle çöp anısına. Benimde bir kaç anım var ama anlatırsam yerin dibine girerim, girmemeyi tercih ediyorum teşekkürler :Dddd
tarafından
Yaaaa anlatttt :D jajsjsjssh bak benim tuvalet anim tam yerin  dibine girmelik :/ :D sjshhs
tarafından
Ayrı yorum attım oku jdjdjdj
0 oy
tarafından
Ay canım nerden aklına geldi böyle bir post açmak ne çok güldüm yaa :))) şu bi kaç gündür baya stresli günler geçiriyorum iyi geldi ;))
tarafından
Ya geceleri ben de biraz mutsuz oluyorum da boyle seyler yazinca gulesim geliyor hahahha herkesin bir anisi var baya baya komik :D
0 oy
(457 puan) tarafından
Bizim evimiz fırının yapışigi çarşıdan geliyorum saat akşam 5 anahtarını evde unuutum dedim adamları çağırdım bu arada evimiz müstakil .kapiyidaa kitlememistim açılırdı. 2 3 adam zorluyor kapıyı komşum geldi esim kizr diye onada söylemedim.çantama bı baktım anahtar orda utancimdan buldun diyemedim.adamlar seferber olmuş açmak için bendede ses yok içimden dua ediyorum alllhim cabuk açsınlar diyorum  en son fırıncılar baktı olmuyor komsumuzun damindan atliyacam dedi gitti dan kapısı kapalıydı .kartla , ve su şişesiyle adam 2 saat denedi olmadı.en son açtılar
tarafından
Hahahahahahhahshhaahhshs o an yasadigin hissi anliyorum .cok komik ya :D
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Üniversitesideyim kandildi bir gün arkadaşa gittik kalmaya ama bende hastaydım onlar namaz kıldı ben kılamadım o sıra tubaletim geldi tuvalete gittim birden çok sesli oldu pat diye düşmüştü çok uyanmıştım :))

Birde gene üniversitesindeyiz sınava gidiyoruz arkadaş bişey sordu cevap verim derken kağıda bakıyordum çöpü görmedim üstünden takla attım resmen

Bide küçüktüm bizim köpekle başka bir köpek o işi yapıyorlarmış küçüğüm ne bilecem anneme koşup anne bizim köpeğe bişey yapıyor diğer köpek ayrılmıyorlar demiştim annem de koşup bakınca bana kızmıştı terbiyesiz şeylere ne bakıyon diye :))) 

tarafından
Hshshshhhshhshshshahahahha :D kiyamam ya
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ay bende bi kere asansörde kaldım. Hemde dilini bilmediğim bi ülkede gürcistan batumda. Adamlara kırk saat sesimi duyuramadım en son pes etmiştim araladılar kapıyı. Baya uğraştılar ama acmak için. Sonra sınır krizi geçirdim nasıl duymazsınız diye yüzlerine bağırıyorum anlamıyorlar öyle bakıyorlardı :D

tarafından
Ay yaaa guler misin aglar misin hahshshshsh asansor kabusumdur her zaman :D ya seninki daha beter .Anlamiyorlar bir de .İyi bagirip rahatlamissinidir .Nasil olsa anlamiyorlar hzjsshshsb
(3,552 puan) tarafından
Aynen oyle su falan getirdiler adamlar soka girdi böylebir tepki beklemiyorlardi agsgshzhxh
tarafından
düzenlendi
Ben de bir kac ay once asansore bindim .Annem , halam , esim , babam var .Korkum var benim binmek istemedim ama mecbur kalinca biniyodum.Asansor bozuktu dediler ki bin bir sey olmaz .Ben de yok dedim binmiycem .Yaaaa gel bir sey olmaz yaa aaaaa falan diyorlar, kiziyorlar .Mecbur bindim artik .Ve sonra o malum olay yasandi hshshhsshhs.kaldik asansorde hshshshshshhs Ben baslaidm ard arda nefes almadan resmen " tövbe tövbe tövbe tövbe , estagfirullah esttafirullah estagrifulla Allahim affet sen allahim affet sen shhshshsh , ama ard arda durmadan delirmsi gibi jsjsjsjsjsjjsjsjsjsjsjsjjs.

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 966 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 504 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Esma25 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,644 göst.