0 oy
240 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (992 puan) tarafından

25+0 hamileyim 6 ay olduk sayılır sizce nezama  yapmalıyım.?

2.bebegime erken başlamıştım  buna daha yaparim dedim ama çevreme bakıyorum  herkesyapyor kıyafet felan kendime pijama takımı alsam mi:ermm:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parça parça alacaksan başla toplu alacaksan daha erken 
(992 puan) tarafından
Toplu almicam ondan diğer ay mi başlasam bilemedim
tarafından
Eline para geçtikçe beğendiğin şeyleri ufak tefek alabilirsin
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben 7.ayın sonunda hazırladım 34 haftalık erken doğum yaptım 

Her ihtimale karşı hazır olsun cnm 
(992 puan) tarafından
Demi 7.ay daha iyi şimdi bana erken gibi şubat  iyi :-D
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Ben toplu 27 haftada aldım yıkadım utuledim dolabı yerleştir vs  derken 30 da herşey hazırdı canım iyi oluyor agirlasmadan yap yoksa zor oluyor :)
(992 puan) tarafından
Güle güle giydirmek nasip etsin rabbim insallah canim bende şubat giji başlasam nolur
(1,980 puan) tarafından
Doğurdum 13 aylık oldu bile canim  :) olur canim fazla gecikme 8. Aydan itibaren ağırlık çöküyor valla :)
0 oy
(1,348 puan) tarafından
30 haftalıkken başladık biz 35+2 de doğum yaptım zaten zor oluyor karnım büyümüştü yürürken zorlanıyordum erkenden geldi kızım 
0 oy
tarafından
Ben 6 aylıkken toplu aldım sonra annem aldı baya eksik kalmadı 30.hafta da bezini ıslak mendilini herşeyi almıştım 32 de pijama takımım kendi eksiklerimi herşeyi aldım yıkamıştım çantamı da hazır etmiştim icime doğuyodu zaten erken doğum yaparım diye öyle de oldu 35 de doğum yaptım erken den hazır olması her zaman iyidir boşver dünya hali ne olur ne olmaz 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Daha hiçbirşey almadin mi ? Kardeşinden kalanlar varsa ondan mi almıyorsun? Ya da toplu alacak durumunuz var ? 

Ben bebek kiyafetleri biberonlar vs beşik falan da annemler alıyor. Kendim için emin değilim daha çok kilo alırım diye en son hafta alırım 
(992 puan) tarafından
Toplu alçak durumum var ama muhtemelen son çocuk olduğu için doya dota acele etmeden ablasıyla neyi beğendiysek onu almak istiyoruz.  Mesela bisi gördük ay evde var almayalım demeyelim alalim diyoruz hem haftada 1 cikmis oluruz vs.

Beşiği zaten kurduk ablasının var. Ablasindan kıyafet kaldi ama zibindi vs  hiç bisey yok yada ben kaldırdım 2 ev degistirdim bilmiyorum .  Şuan bile 10 11 kg aldim  nefes nfese kalıyorum ondan yavaştan başlamalıyım. Toplu alışveriş olunca insan sabırsızlanır:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
7 cevap 398 göst.
0 oy
3 cevap 331 göst.
26 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,454 cevap

34,504 kullanıcı

...