0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Herkesin içinde bi yalnızlık var ve o yalnızlığı burda gidermek istiyoruz değilmi.  Eşler zaten umursamaz kime ne diye dert anlatılır ki. Dostuna anlatsan üzülür düşmana desen sevinir. Insan en cok yabancılara doya doya anlatıyor herşeyi . Burda onu farkettim.  

7 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Evet öyle de derine inmek istiyor insan bazen duygularını çırıl çıplak soymak istiyorsun 

O zamanda burdakiler 

Allah' ne verdiyse linç ediyor :D

(556 puan) tarafından
Yanı bilmiyorum belki yine kimseye anlatmak istemedigim bisey olursa sinirlenince anlatabilirim
(12,264 puan) tarafından
Güvendiğin bir kaç kişi varsa özelden yazican geçicen herkese açık yazmicsn
(3,794 puan) tarafından
Sadece dert değil canim bi çok akıl alışverişi de yapılıyor.  Tarif olsun fikir danışmak olsun
(48,731 puan) tarafından
mesela esiyle ilgili sorun paylasiyo baska postta esle ilgili akil verince sen akil verme esinle zaten sorunun var diyorlar vakti zamaninda birini boyle cok linclediler. hadsiz cok burda
(3,794 puan) tarafından
Kadının kocası sorunlu ise . Kadinin suçu ne canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Burdada hicbirseyi unutmuyorlar gerek yok biseyini anlatmaya gün geliyor basa kalkinc oluyor hersey :ermm:

(3,794 puan) tarafından
Ben hiç umursamam. Okur yorum yapar geçerim.
tarafından
Bende onemsemiyorum ya kimin kim oldugunu unutuyorum çoğu zaman
(556 puan) tarafından
Bende
(3,794 puan) tarafından
Aynen ne yazan kim ne tarih ne bakmam. Arada aylar oncesine hatta yil olmuş postlari da hortlatmisimdir kesin :)
(935 puan) tarafından
Tek linç çetesi olsa bazı kuLLanıcılar işine gelenin posttunu kapatıyor engeLLiyor yani burda herkes dost deil sonuçta sanaL ortam
0 oy
(617 puan) tarafından
Kız ne doğru söylemissin valla
(3,794 puan) tarafından
Bazen öyle şeyler okuyorum ki. Sonra kendimi o kişi yerine koyunca etrafimdan kimseye anlatamam dediğim şeyler burada yaziyo
0 oy
tarafından

Buraya takılmam yalnızlığımdan değil alıskanlığimdan :Dburaya derdimi anlatmam sadece okuyup yorum yapmak hoşuma gidiyor

(3,794 puan) tarafından
Aynen bendede alışkanlık ama arada anlatiyoz işte
0 oy
tarafından
Yabancıya dahil anlatılmaz dert onlar bile yeri gelince kurnazlik yapıp seni bu derdinle vururlar asla anlatlmz özel buraya asla 
(3,794 puan) tarafından
Çok özel şeyler zaten anlatilmaz canım.  Misal bi olay yaşarsın yada şahit olursun paylaşmak istersin.
tarafından
Bu anlattığın ucu sna değip incitmyckse paylaşrsn yeni isen anlarsn zamanla ne demek istediğimi
0 oy
(833 puan) tarafından
Nerdeyse 1 senedir burdayım ama hc dertt anltmadm
(3,794 puan) tarafından
Derdin yokmu kiz iyi maşallah vallahi ne güzel
(833 puan) tarafından
Olmaz mı kuzum herkez gibi bnmde derdim var .
0 oy
(48,731 puan) tarafından
yok canim ben oyle degilim yeteri kadar arkadasim var dertledtigim buraya vakit gecirmek icin giriyorum ama burdanda cok guzel kalpler kazandim ❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 570 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
0 oy
4 cevap 230 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...