0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
Yada bilgisi olan 

5 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Watsap demk istedm herhalde
tarafından
Yok WhatsApp ta kod okutup bilgisayardan başkasının vatsabini takip edebiliyorsun onu sormuş arkadaş heralde
(188 puan) tarafından
Evet onu sordum
tarafından
Vatsap web indiriyorsun diğer telefondaki vatsabin kodunu okutuyorsun bu kadar ama bazı tellerde bildirim gidiyormuş vatsap web açık diye tam bilmiyorum kontrol etmen lazım
(188 puan) tarafından
Bildirim konusu için sordum zaten diğer türlü biliyorum
tarafından
Sen bilirsin ama bence hiç girme boyle şeylere kendi huzurun için ve güven tamamen yıkılır
-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Hee anladm o kolay arkdsn anlattgi gbi supheniz var sanrm en kotu ihtimal eski mesajlari geri getirebilirsn yedeklendiyse detayli olrak arastrmak gerk
(188 puan) tarafından
Yok bı wahatsap iki telde açık oluyormuş galiba
(1,475 puan) tarafından
Ben denemistm onu yillar once esinin neti acik olması lazm yoksa msj bilgi hiç bişey gelmiyo normalde
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben kullaniyorum dosya aktarimi icin bazen, teledona bildirim geliyor pc de acik diye
(188 puan) tarafından
İşte o bildirim sorun
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Ben kullanıyordum. Kullanacağin kişinin telefonuna indirdiğin webin kare kodunu okutuyorsun. Bildirim falan gitmiyor ama başka yerde whatswebe giriş yaparsa senden otomatik çikış yapıyor ve diğer oturum kapatıldi diyor. O zaman anlaşılabilir senin de kullandığın.
(188 puan) tarafından
Ya şimdi ben esiminkini kuracak uygulama indirdim wahatsap web diye kod falan sorun değil okuturum ama ben her uygulamaya girdiğimde eşime bildirim gider mi yada telefondan sembol falan olur mu canım
tarafından
Evet oluyo  onu da ayarlara girip diger yazan yeri kapadigin zman bildirimleride kapatmış olursun
(188 puan) tarafından
Ama eşimin wahatsapindan normal mesajları gider mi
(13,935 puan) tarafından
Ben eşiminkini kendi telefonumda kurdum teknikle arasi cok iyi olmasına rağmen asla anlamadı. Bildirim gitmiyordu. Tabi onun açmadiği mesajlara falan sen ondan önce bakarsan anlar.
(188 puan) tarafından
Şu şekilde normalde ona mesaj gidiyor ya ben o uygulama için bildirimleri kapatırsam ona kendi mesaj bildirimi de gitmez
0 oy
tarafından
Buunu kullanarak başiniza büyük dertler açmayın derim hapis cezasına kadar var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 229 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensss_annesii (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 303 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.