0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sürekli kendini haklı görme hep o haklı gibi davranma kendimi çok beğenen   eşimde Narsis çok zor insan  sizde varmı bu durum nasıl uyum sağlıyorsunuz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Narsıs ne ki
(2,267 puan) tarafından
Kendini her konuda aşırı beğenen , herseyde haklı olan, kendi dediği olduğu sürece etrafındaki hiç kimsenin ne düşündüğünün önemi olmayan vs vs bi tür hastalık aslında . Bu insanlar ovulmeye taktir görmeye bayılırlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz sen eski üyelerdensin yeni hesap açmışsın hoşgeldin cnm 
tarafından
Saol canm diğer hesabım silindi
0 oy
(13,845 puan) tarafından
Narsist eş karşisındakini hasta ediyor. Bende eşimin narsist olduğuna eminim ama kendisi kabul etmiyor. Psikolojil destek almaya karar verdik yoksa ben bu duruma daha fazla katlanamayacağımı söyledim. Serhat Yabancı diye bir doktor var youtube'da videolari var onlara biraz bakmanı tavsiye ederim hatta çaktırmadan eşin duyacak şekilde izle.
tarafından
Canm ben artk deli olcam hiç birşeyi begendiremiyorum okadar yanlışlar yaptı bana yok ben bişey yapmadım sen böyle birisin sen hastasin diyor bana izlerim canm tşk ederim
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eşimin de olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam:)
tarafından
Çok zor insanlar
(2,252 puan) tarafından
Ahaha ben de katılayım sana canım:)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Çok şükür değil ama narsist insandan koşarak uzaklaşmak lazım 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İntagram yada youtubede tuba kılıç var psikolog bu konu hakkında  videosu var oradan tüyo alabilirsin kuzum
tarafından
Saol canm tskr edermm izlemem lazım yoksa adam beni hasta neder
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
tarafından
Kayın baban öyle kesinlikle
0 oy
tarafından
Gorumcem demekkı hastaymıs anlamıs tim zaten Allah yardım etsin berbat bırsey 
tarafından
Çok kötü bişey ben hasta Olcan az kaldı
tarafından
Psikiyatra goturdun mı csnım
tarafından
Diyorum sen git bana lazım değil diyor
tarafından
Gitmesi lazım canım
0 oy
(230 puan) tarafından
Benim de öyle canım her konuda hep ben hep ben der hep o haklıdır asla beni anlamaz hep bı kıyaslama yapar yani tam narsis demiyeyim ama inan böyle ben bazen susuyorum bazen söylüyorum ama yine anlamıyor hep kendini haklı görüyor 
tarafından
Aynı eşim keşke bı kere beni haklı olsan diyorum hep o hakli
(230 puan) tarafından
Aynen valla cnm
0 oy
tarafından
Biraktımı o kadını kocan
0 oy
tarafından
Ya doktora gitmeye ikna edeceksin yada sürekli onu övüp sana bulaşmamasını sağlayacaksın yanii idare etmen lazım canım başka çare yok öyle insanla geçinmek için 
tarafından
Ne yapıyorum anlamıyor hep benim dediğim olcak diyor hep ben haklıyım diyor 3 senedir böyleyiz
0 oy
tarafından
Narsist  bi iki özelikle tanısı konulabilecek bir   duygu durum  bozukluğu değil ki
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Ve şu an eşimin narsist oldugunu ögrendim yorumları okuyunca 
0 oy
(597 puan) tarafından
Yemin ederim postlarini okudukca sanki benim hayatim benim esim. Naparsam hata, naparsam kusur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 162 göst.

379,328 soru

11,354,367 cevap

34,828 kullanıcı

...