0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından

Kizlar ben 30+3 gunluk hamileyim bebegimin kilosu 29+4 de gittigimde bana biraz az geldi doktorum cok iyi dedi ama iste aklima takıldı. Sizler kacinci haftadan sonra bebekler daha cok.kilo aldi ve ozellikle kilo alsin diye deneyip işe yarayan birşey varmi kullandığınız. 

6 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Muz kilo aldırır canım sağlıkla kucağına al
(1,159 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razi olsun:)
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Yatmadan muz süt ceviz ye yat canim bana doktorum demişti başka bişey yenmedigi için bebeğe kilo aldırır diye 

Gün içinde de peynir yoğurt ve  protein agirli beslen
(1,159 puan) tarafından
Evet yiyorum aslinda bu dediklerini ama yinede olmadi sanırım daha dikkatli yicem bu sefer bakalim insAllah faydasi olur
0 oy
tarafından
Ne bulursam yerdim ben zaten yemek seçme huyum yok meyve aşırı yiyordum yağlı şeyler çok seviyordum 
(1,159 puan) tarafından
Yani bende ne bulursam yemek isterdim ama kilolu hamile kaldim fazla kilo alma dedi doktorum elimden geldikce dikkat etmeye çalışıyorum ama bebegimin kilo alsin istiyorum arada kaldim.yani
tarafından
Yağlı yeme hamur işi yeme ekmek hariç meyve fazla ye ceviz badem fındık 1 avuç mutlaka ye suyu çok iç balık ye haftada 1 yada 2 kere
(1,159 puan) tarafından
Et tavuk balik.hic yiyen biri degilim ama bebegime az da olsa faydasi olacaksa diye yiyorum balik felan kuruyemis yiyorum hergun yani yapiyorum aslinda dediklerini insAllah bu haftadan sonra işe yarar :)
tarafından
Kaç kilo ki bebeğin
(1,159 puan) tarafından
Suan bilmiyorum 29+4 de 1160 di suan 30+3 üz
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bu deisir hic kafanı yorma ben 6.. ayimda davul  gibiydim  her tarafim  odemdi  son ayimda  zayifladim  genelde  sonlarda  kilo  alirlar  anlican  deisiri
(1,159 puan) tarafından
InsAllah alir biraz taktim kafama ama insAllah bi sorun olmaz :)
0 oy
tarafından
Keçi boynuzu pekmezi ve tahin üzüm  pekmezi çok severim çokta yerim bebeğim son adet tarihi ile uyumluydu bu gün gittim 1 hafta ine geçmiş 
(1,159 puan) tarafından
Pekmez arada  bir tuketiyorum birde tahinle deneyeceğim insAllah ise yarar :) teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım şifa olsun bebise yarasın ")
(1,159 puan) tarafından
Amin insAllah :) Rabbim sagsaglim sağlıklı bir şekilde kucagimiza almayi nasip etsin insAllah hepimize
tarafından
Amin inşallah canım benim ")

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
6 cevap 360 göst.
1 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 29 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (448 puan) tarafından soruldu
0 oy