0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar doğum yapalı 3 ay oldu yaklaşık 2 buçuk aydır bu sorunum var genel cerrahiye gittim Doktor iyileşmeye başlamış dedi ilaç vermedi emzirdiğim için fakat hafif kabız olduğunda tekrar tekrar aynı sıkıntı yaşıyorum Sanırım bebeği emzirdiğim için de kabız oluyorum böyle sorun yaşayıp atlatan var mı yani iyileşiyor mu yoksa sürekli böyle mi olacak Yani artık psikolojim bozuldu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende oldu kuru inciriniz varsa kompostosunu yapıp için ve bol bol sıcak su için kabız olmamaya çalışın o şekilde iyileşiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
9 ay oldu anca geçti düşün halimi
tarafından
nasil gecirdin canm
tarafından
Valla kabız olmucan, sabah aç karnına zeytinyağlı incir yicen sıcak su oturması yapabilirsin duphalac şurubu içersin.
0 oy
tarafından
Canım sen yinede bol bol sıvı tüketmeye çalışın özellikle yemeklerinde mutlaka çorbayı eksik etme hem Böylelikle kabızlığı da azaltmış olursun
0 oy
(177 puan) tarafından
Ben dereotu yemeye başlamıştım tiroid icin kabizlik icinde kuru kayisi kuru erik yiyordum o sekilde geçti sonradan arastirdigimda dereotunun hemoroidi tedavi edici özelliği oldugunu ogrendjm ac karna her öğünden once 1 yemek kaşığı kadar yemeni tavsiye ederim 
tarafından
bu hemoroid degil canm anal fissür
(177 puan) tarafından
Benimkide çatlakti her gidisimde kanardi 6.5 ay sürdü okudugum yazida o şekilde yaziyordu
tarafından
yok kanama cnm
0 oy
tarafından
Zeytin yağı birebir
0 oy
(118,486 puan) tarafından
Makat catlagi dedigin sey basur mu bacim
tarafından
basur degil kuzum basur cok farkli bu yara gibi düşün içte
0 oy
(5,201 puan) tarafından
Cnm bende de makat çatlağı vardı genel cerrahi ye gttım locafen kırem duphalac şurup yazdı içtm sade ce bır ölçek içtim kızım 1,aydır ishal bnde emzdryırum o kırem kullandm ıylştım doktır bna kefir önermişti incir ve kayısı suyu iç demştı bna kayısı yaramadı dyerlerı denemedım kefir iç demştı dene ıstersn

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 206 göst.
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...