0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bundan bir ay önce falandı baktım sabah kapı zorlanıyor anahtarla yetişemedim kim olduğunu göremedim bugün yine aynısı oldu hemen kapıya koştum baktım delikten benim üst komşum adam anahtarı benim kapıya sokmaya çalışıyor açtım kapıyı adam şaşırdı aa kusura bakmayın bizim daire sandım dedi adam sabah vardiyadan geliyor kendi evi sanıp girmeye çalışıyor sersemlikle :D çok güldüm yahu 

14 Cevaplar

0 oy
(119,522 puan) tarafından
Ahaahahahahah ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haha tövbe estağfurullah
0 oy
tarafından

Aynısını bende yapmıştım :D

0 oy
tarafından

Ay dusunsene bi ara kapini tam kapatmamaissin:O

tarafından
Ay Allah korusun, bazen ben kapiyi  aceleyle eve gelsem basmayi  unutuyom bazen anahtar  unutuyom
0 oy
(5,220 puan) tarafından

sabah vardiyadan dönmek zor bee benim adam da yarı sarhoş geliyo sabahları eve :(

tarafından
Evet canım benim eşimde aynı
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Tövbeler olsun sjsjjs uyku sersemi

0 oy
(10,450 puan) tarafından
Bekarken kendi evimi henüz tutmadığımdan eşimin evinde kalıyordum eşimin gelmesine henüz 3 gün vardı. Kapıyı kilitledim akşam 10 falan duşa girdim biri kapıyı zorluyor eşimi aradım ki o zaman sevgilimdi dedim sürpriz mi yaptın kapıdaki sen misin ne saçmalıyorsun ne sürprizi habersiz niye geleyim dedi 15 dk falan zorladı adam açamıyorum da hane sahibi değilim ayıptır yani sonra baktım delikten bi amca meğer alttaki karıştırmış evi sanmış gitti adam 10 dk sonra yine geldi hoca ışık var evdesin kusura bakma yanlış geldim ben demin dedi kapımın önünde aklım çıkmıştı ama
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ahh Ahh para kazanmak için neler çekiyoruz ne utanmıştır adamcağız 
tarafından
Utanılacak bişey yok insanlık hali ama zor gerçekten gece çalışmak benim eşime gece çalışıyor genellikle
(13,202 puan) tarafından
1 kere 24 saat attım işte iki gün kendime gelemedim valla. Doktorlar 36 saat işçiler genelde 12 saat çalışıyor hemşireler 16 Allah eşine de onlara da kuvvet versin.
0 oy
(13,935 puan) tarafından

Ay bende önceki evimde aynı şeyi yaşardım hep. Kapıyı içerden açınca bana teyze , sen bizim evde napıyon demişti :D

tarafından
:D çok tatlı
0 oy
tarafından
Yani üst üste olması bana tuhaf geldi tek olduğunu biliyorsa bence ciddiye al bu durumu bir zorlar iki zorlar üçüncüye açılırsa kotu. Ben sersemlik falan affetmez eşime söylerdim ve çok korkardim
tarafından
Yok canım öyle insanalr değiller adamın zaten şaftı kaymış yüzünden belliydi çok uykusuz olduğu öyle olsa benim eşim sürekli gecede insanın yüzüne bile bakmazlar inip çıkarken annesiyle yaşıyor adam zaten anneside çok iyi sürekli kuran sesi gelir evlerinden arada oturmaya gelir teyze
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim eşimde sabah işten geliyor üst kata çıkıyor kapıdaki ayakkabılara bakıyor bunlarda kimin diyo anahtari takacagı zaman daire numarasına bakmış anında aşagıya inmiş ya kadın çıksaydı rezil olmuştum dedi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Benim başima da geldi sabah dershane giderken aceleden alt komsu kapısı açmaya çalışmıştım shahahha

işin daha kötüsü 

Bı gün dışarı çıkacağız eşimle neyse giyindik ben türbanı vs yaptım Allah'tan iğne takıyorum kızım dolanıyor eşimde çöpü kapı önüne koymuş kapı az açık bırakmış balkon kapısı kapatmak için biri konuşarak giriyor eve ne oluyor dedim bı baktım komşu evleri karıştırmış adam salona gidiyo du ne olduğumuzu anlamadık adam özür dileyerek çıkmıştı çok kötü oluyo valla 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Biz büyük bi sitede oturuyoruz bütün apartmanlar aynı kapılar katlar falan arkadaşımın evine başka bloğa gidiyodum 4. Kata gideceğime kendi katım olan 2 numaraya gidip zili çalıyodum kimse açmayınca esra napiyosun ya diyip tekrar asansöre biniyordum insan çok tuhaf oluyor :Dddd
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Hahahah bnde yeni evliyken akşam misafirlige gitmiştik geldik eve arabadan indim eşim daha park yapıyordu evimiz kira ve müstakil bizm ev diye yan komşunun kapısına gitmiştim evler bnzedigi için :))

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 2,243 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gll01 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 990 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hacer007 (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 608 göst.