0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Şimdi kızlar ben ailem adanalıyız İstanbul a gelin geldim annem ve kız kardeşimde erken doğum riskim olduğu için yanıma bana bakmaya geldiler Allah’ın izniyle bir sıkıntıları yok korona anlamında zaten evden çıkmazlar şimdi kayınvalidem geldikleri gün beni aradı işte gözün Aydın dedi annenler gelmiş vs falan aynen anne dedim işte kahvaltı yapıcaz işte sende gelsen bişeyler yapsak yesek içsek diye o da korona var falan dedi gelmeye sıcak bakmıyor ama ailemde 9 ay sonra geldiler İstanbul’a babam neden gelmiyorlar bir hoşgeldine diyor bende koronadan dolayı çekiniyorlardır diyorum ama bişeyleri yok olsa zaten sana gelmezlerdi diyo bide biz 1 haftaya kayınvalideme taşınıcaz gelmese bile biz gidicez yani eşim ve ben sizce ailemin alınganlık yapması normalmi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birşeyleri olup olmadigini bilemezsiniz ki

Belki kaynana da var size bulastiracak
(131 puan) tarafından
Ama ben 1 haftaya kayınvalideme gidecem taşınıyoruz yani orda kalıcaz bir süre
tarafından
Şimdi ailen yoldan geldi Allah korusun virus kapmış olsalar haftaya kadar belli olur diye gelmek istememiştir risk almamış kayınvaliden. Kötü düşüncesi olduğunu sanmıyorum zaten haftaya gidecekmissiniz
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Senin ailenin anlayışla karşılaması lazim gayet normal bende olsam gitmem 
0 oy
(53 puan) tarafından
Canım yersiz alınganlık bence benim de kayınvalidem gelmemişti hatta bizim yanına gitmemizden bile cekiniyordu ya bulasirsa diye 
0 oy
tarafından
İlk defa haklı ve doğru davranan kayinvalide gördüm annenler haksız 
0 oy
tarafından
Ailen alınganlık yapıyor virüsün kimde olduğu belli değil ki 
0 oy
tarafından
Aileler istiyor öyle şeyler normaldir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

380,067 soru

11,377,438 cevap

34,864 kullanıcı

...