0 oy
183 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (163 puan) tarafından
Saç dökülmesi ve uzaması için kullanıp önerebildiğiniz neler var kızlar

8 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Kek kaldım neredeyse doğumdan beri Bıttım sabunu duydum işe yarar dediler olmadı saçımı boyadım azcik azaldı dökülmesi ama hala çok dökülüyor zeytin yağ süt dediler onu deneyeceğim şimdi 
(924 puan) tarafından
En iyisi saç ektirmek canım aynı benimde saçım.dojukuyor kedi kuyruğu kadar kaldı para biriktirip ektirecem bıktım vitamin kullanıyorum.suanlik bide urban çare tonik sprey dökük.eti azalttı
(774 puan) tarafından
Henüz saç ektirecek kadar olmadı ama sonu öyle görünüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çam terebentin yağı saç uzamasına yardımcı oluyor şampuanın içine yağı dök şampuan kutusunu çalkala onunla yıka saçını 

0 oy
(262 puan) tarafından
Elidorun  saç uzatan şampuanı varya yeşil olan o uzatiyor canim onu kullanabilirsin ama sac dökulmeyi bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Restorex şampuan ve elidor yeşil kullanıyorum çok etkisini gördüm 
0 oy
(20 puan) tarafından
soğanı 4 su bardak su koyup kaynat banyodan çıkmadan da onu dök ama durulama zaten kokmuyo işe yaradı şükür 
0 oy
tarafından
Bir post açtım bununla ilgili bir kür. Tavsiye ederim 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bioblas şampuan kullanabilirsin dökülmeyi azaltıyor ve saç çok hızlı uzuyor. Ama dikkat et vücuduna pek değdirmemeye çalış tuylendiriyor. Ben bekarken ilk kullandığımda pek önemsememiştim kollarım falan siyah siyah olmuştu tüyleri. Ve bir de bir kutudan fazla kullanma biraz ara ver sonra ihtiyaç duyarsan yeniden kullan. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
25 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
1 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde AnnesiAnnesi (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
7 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...