0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (5,573 puan) tarafından
Kızlar kiracıyız oglum var bir bucuk yasında eşim bazen çalısıyor bazen çalısmıyor iş oldukca yani sigortası ful yatıyor ama. Sigorta oldugu için yardım alamaz miyim acaba kira dogalgaz diger faturalar derken zorlanıyoruz az da olsa Bi destegimiz olsa o kadar iyi gelecek ki nerelere başvutabilirim

Cimere baş vurmak istedim Bi kere 1000 lira, almıştık nisanda falandı şimdi başvuru yapamıyorum başka nerelere başvurabilirim bilgisi olanlar yardımcı olursa, cok sevinirim hem belki benim gibi zorda olanlara da yol olur 

9 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım millet dünyaları kazanır ama devleti yemekten de geri kalmamak için sigorta yaptırmaz ev alır tapusunu üstüne almaz tapu olmayınca kömür verir devlet onu satar parasını yer ama sigortalıya sırf sigortası yatıyor diye yevmiyeyle bile çalışsa zırnık vermez. Babamda asgari ücretli devletten hiçbir yardım alamadı tek maaşıyla hem evi geçindirdi hem 3 çocuk okuttu evlendirdi. Sigortalı olmak lüks devlete göre bacım
(5,573 puan) tarafından
Ay valla cok dogru
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla Bi kaç tane evi, arabası, kollarında bilezikleri dolu olanlara yardım çıkıyor. Malesef geri kalan kısma çıkmıyor bende bişey anlamadım

Zengin yine zengin oluyor, fakir yine fakir. 
tarafından
Ağzına sağlık ❤️ artım bitmiş
(5,573 puan) tarafından
Cok dogru valla suriyelilere yaptıkları yardımın çeyreğini kedni vatandaşlarına yapmıyolar
tarafından
Mehlikanınannesi teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️☺️
tarafından
❤️❤️❤️❤️ :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm hic bilgim yok Allah yardimcin olsun postta üste ciksin
(5,573 puan) tarafından
Saol canım cümlemizin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
tarafından

Belediyeye başvuru yapabilirsin 

(5,573 puan) tarafından
Gidip ne diyicem ne tür yardımlar yapıyolar
tarafından
Canım belediyeye gidip ihtiyacın ne ise anlat onlar ona göre yardım yaparlar yani umarım kabul ederler yardım başvurunu
(5,573 puan) tarafından
Birgün gidip danışayım bakalım inşallah cıkar birsey ler saol canım bilgi için :))
tarafından
Rica ederim şansını dene
0 oy
tarafından
Esin sigortalı olarak göründüğü için vermezler 
(5,573 puan) tarafından
Maleseff
tarafından
Yanlış anlama ama esin sigortası varsa neden maaş alamiyor
(5,573 puan) tarafından
İnşaat işi canım havaya baglı günlük olarak alıyor para. Mesela ayda 20 gün çalıstıysa 20 gün alır fazlası yok. Sigorta da kesinti olmasın diye hepsini yaptırıyorlar
tarafından
Anladım kuzum Rabbim bol rızık versin inşallah
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Bulundugunuz belediyeye veya muhtarliga basvurun belki biseyler cikar bilgim yok fikir amacli dedim.. 
(5,573 puan) tarafından
Saol yinede canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Son zamnlarda boyle postlar çok görüyorum kendi milletini bu druma sokanlar utansın...
(5,573 puan) tarafından
Valla orası öyle de utanma falan yok bunlarda olsaydı kuru ekmek yiyin demezlerdi vicdansızlar
tarafından
Heosinkul hakki sen merak etme allah hakkinizi brakmaz
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Belediyeler veriyor canım erzak ozellikle ya da dernekler falan vardır belki. Bir umut ahbap a yaz
(5,573 puan) tarafından
Ahbapa yazdım bir ay oldu cevap gelmedi canım ya
0 oy
tarafından
Benm esiminde sigortası var ama maaş yetmiyor diye belediye erzak yardimina başvurdum 6 ayda bir erzak geliyor eve. Ankarada ikamet ediyorm. Yaşadığın bölgenin büyükşehir belediyesine git sor bir bakalım belki vardır bsi
(5,573 puan) tarafından
Oraya da daha önce başvurdum pandeminin başında falan cok kötü Bi evde oturuypdum nemli rutubetli yıkık dökük eve gelip baktılar kabul etmediler şimdi yeni dogalgazlı güzel Bi eve cıktık bu sefer asla kabul etmezler dedim bende o yüzden basvurmadım
tarafından
Anladım bizde eve falan gelmediler. Üstelik evime baksalardi kesin kabul etmezlerdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 284 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 839 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 290 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,694 kullanıcı

...