0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (552 puan) tarafından
Kızlar açık öneri sütüm çok az geliyo göğüslerim iyice yumuşadı bebeğim aç kaldı 

7 Cevaplar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık canım
(552 puan) tarafından
28 günlük
(1,396 puan) tarafından
Ay kıyamam ya kız daha yeni doğum yapmışsın burda hep bi süt artırıcı tarif vardi istersen fotosunu atım bak ama benim önerim tahin Marul bulgur soğan şerbetli tatlılar bunlar bende çok süt yapıyordu
(552 puan) tarafından
Sağol kuzum dua et nolur bol sütüm olsun
-Reklam-
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Az geldiğini nasıl anladin ve bebeğin ağlıyor mu ?
(552 puan) tarafından
Normalde doydugu zman hıçkırık tutar bide çekerek emerek suan boş cekiyo gibi sadece çenesini oynatıyor yutkunmuyo ve huzursuz
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Maltana ic canim sokun icecegi biraz gazli ama o gogusleri caltaliyor bile oyle bi sut dolduruyorki 300ml biberonu tek gogusle doldurdim ben 10 dk arayla dene derim
(552 puan) tarafından
Nerden bulanilirim bide hangisi o. İ kaç çeşit galiba
(2,765 puan) tarafından
Kayisili var armutlu var ananasli var ananas sanci yapiyor onu onermiyorum ama ister armutlu ic ister kayisili ic yanlis hatirlamiyorsam seftalili de vardi şok marketten bulabilirsin buyuk bi sise 2.50 kurus fiyati icinde arpa suyu var zaten arpadan dolayi sut geliyor
(552 puan) tarafından
Of burda şok yok ya ne biçim sans
(2,765 puan) tarafından
O zman sùt al sutu cigkofte bulguruyla seker ile kaynat ye oda sut yapiyor
(552 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Bebeğim emmedigi zaman hep sağarak verdim ve bol bol süt sağıyordum bol bol su iç öncelikle. 

Ve domal goguslerin aşağıya bakicak sekilde goguslerini dipten ucuga doğru aynı sağar gibi masaj yap .

Bu süt kanallarını daha fazla acar .

Göğsün yumusamasi terbiyelesmesidir. 
(552 puan) tarafından
İns cnm dua et nolur
tarafından
Ederim canım ama dediğimi yap
(552 puan) tarafından
Kaç dk yapym cnm
tarafından
5 6 dk canım
(552 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bol su iç 

Stres yapma 

İyi beslen
(552 puan) tarafından
Aç kalıcak diye çok korkuyorum
(12,513 puan) tarafından
Korkma stres en çok etkileyen şey Rabbim verir rızkı sen elinden geleni yap sütün çok güzel olur inşallah
(552 puan) tarafından
İnsllah cnm
0 oy
tarafından
Daha yeniymis kuzum zamanla artar mama desteği verebilirsin emzirmeyi kesme artar ilk bı az gelir sonra fiskirir
(552 puan) tarafından
İns cnm nolur dua et bol sütüm olsun
tarafından
Stres olma ama etkilenirsin bi de uykunu almaya çalış bol su ic inşallah gelir sutlerin
(552 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(544 puan) tarafından

image

image

canım bunu burdan birisi atmıştı Allah razı olsun ben bunu yaptım hiç sütüm yoktu şimdi çok şükür geliyo hemde daha bebeğim emmedi hastanede hala bunu yap istersen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 360 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 677 göst.
6 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ayrılktanöteyolyok (2 puan) tarafından soruldu

380,999 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...