0 oy
1,643 göst.
Aile kategorisinde (1,241 puan) tarafından

Ay benimki çok karışır sinir oluyorumm önceleri hoşuma giderdi ama artık sıktı hele bi tane gömleğim var bulsa bı düzine alacak:ermm:

Eskiden misafirliğe giderken de giyinirdim evden çıkar dik tam gideceğimiz yere gelirdik bu etek olmamış bidaha giyme derdi. E madem evden çıkmadan desene öyle olunca eve gelene kadar aşırı rahatsx olurdum. Şükür o huyunu unutturdum artık evden cikmadan diyor:D varmı benim koca gibi sizdede

35 Cevaplar

0 oy
(879 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkide karışır bacım giyme dedimi bitti malesef 
(1,241 puan) tarafından
Öyle bacim inada giysende rahat edemen zaten
(879 puan) tarafından
Aynen valla
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
yok karışmaz pek evdede dışarda da
(1,241 puan) tarafından
Ya ilk başlarda güzel geliyordu zaman la boğuyor hep aynı seyide giymeye usaniyor insan:D
(347 puan) tarafından
sen ona karış birkaç kere bak nasıl serbest bırakıyor
(1,241 puan) tarafından
Zaten giyerken bana sorar nasıl olmuş falan diye :D ondanda çok seyapamiyorum:)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Eskiden çok karışirdi ben kapaliyim kalem etek giymeyi çok seviyorum oda istemezdi ama şuan hiç oralı olmaz artık karışmıyor 
(1,241 puan) tarafından
Kalem etek bende severim ama tunikle giyerim.cok güzel oluyor:)
0 oy
tarafından
Karisir hrmde cok...
(1,241 puan) tarafından
Sende benden dertlisij anlaşılan canım Allah yardımcın olsun
tarafından
Saol canm evde cok olmasasa disarda cok karisir
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benimki çok karışır kuzum aşırı kıskanç bol paça eşofmanları bile giydirmez
(1,241 puan) tarafından
Benimki kıskançlıktan karışmaz canım mesela ben tayt giyerim rahat olsun diye üstüne bişe giy der:D bı tane eteğim var temizlik yaparken giyerim diye anlamdan aldım adam bayılıyor ona :S.
(3,167 puan) tarafından
Ya   ne güzel darısı benim başima inşallah
(1,241 puan) tarafından
Burda kocam tayt giymemi ne bilim şöyle giymemi istiyor diyenleri görünce benimki uzaydan mı geldi diyorum :D
(3,167 puan) tarafından
Ya hiç gülesim yoktu güldürdün beni yaa allahta seni güldürsün inşallah
(1,241 puan) tarafından
Amin canım gülduysen ne mutlu☺️
0 oy
tarafından

Karışır tabiki de bende ona karışıyorum :D

tarafından
Benim gizlim saklım yok az önce elimden aldı baktı meraklı melahat ☺
(1,241 puan) tarafından
Ya aslında benim yaptığım yanlış sonuçta hiç sosyal medya kullanmıyoruz burayı bilmediği için demedim bilse istemez bende bı girdim cikamiyom anasını satim:D
tarafından
Ama sonradan öğrenince aranızda güven problemi olmassa sıkıntı yok
Kimi erkekler aklında kurup sonradan sen yapmışsın gibi suçlaya bilir
Ben hiç gizlemedim
(1,241 puan) tarafından
Oyle tabi canım. Ben izin vermeyeceğini bildiğim için demedim yaptığım yanlış ama hiç arkadaşım falan yok yani oyuzden kafa dağıtıyorum.valla
tarafından
Haklısın kuzum dikkat et o zaman ☺☺ ben burda yazarken gülüyorum tebessüm ediyorum yaaa hemen ver diyo pat elimden alıyo
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Karisir hemde coookkkk tayt varsa perde actiemazz asla cok kavga ediyoruz hep o yuzden 
(1,241 puan) tarafından
Yok benimki o yönden değil canim hani kıskandığı için değil gözüne ne güzel gorunuyorsa onu giyme mi ister yani benim beğenmem yada rahat etmem onemsiz
(2,213 puan) tarafından
Oda varr anlicagin hep karisir hep kavga edriz :D ama dedigin gbi benimki cikmadan karisir gittigim yerde yapsa beynini gagalarim :D
(1,241 puan) tarafından
Kız ilk evkendigimiz zamanlar gittiğim yerde yapardı burnumdan gelirdi şimdi sevmediği kıyafetleri onla olmadığım zamanda giyerim:D
(2,213 puan) tarafından
Bu erkekler niye boyle ya niyeee :D yettiler canimiza gii :D
(1,241 puan) tarafından
İşleri güçleri bizik anam:D
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Çok açık giymedikten sonra karışmaz 
(1,241 puan) tarafından
Aslında kıskanmak amaçlı değil benim kinin derdi canimm zaten tesettrluyum pantolon dahi giymem evdeyken onun sevdiğini giymemi ister. Hani benim rahat etmem beğenmem önemli değil
(2,952 puan) tarafından
Çok saçma evde tabiki rahat etmek isteyeceksin evin içinde etekle dolanmak çok zor olur ben evde şort da giyerim askılı da dışarı çıkarken giymem ama eşim de giydirmez zaten açığım ama dikkat ederim dışarda ya da balkona falan çıkarken
(1,241 puan) tarafından
Pijama giydigimdede benim en sevmediğim pijamami beğenir öyle cins kız :D
(2,952 puan) tarafından
Seninki gerçekten değişikmis kuzum :))
(1,241 puan) tarafından
Türünün son örneği:D
0 oy
(110 puan) tarafından
Evlenmeden önce acıktım öyle çok açık giynmezdim ama beyaz tişört falan giymemi istemezdi. Evlendikten sonra kapandım karışacak biseyi kalmadı ama bı markete bile insem haber vermemi ister 
(1,241 puan) tarafından
Oylecanim haber isterler genelde. Benimki hani kıskançlıktan ziyade o an gözüne ne güzel görünürse onu giy Memi ister ben pijamamla mutlu olmak isterken :D
(110 puan) tarafından
Bende tam tersiydim ilk zamanlar kot pantolonla falan dururdum sabah kalknca giyinrdim hemen eşim hep derdi eşofman giysene gündüz rahat ol falan dye dye artk eşofman giyiyorum :D evde karışmaz yani oyle evde serbestlik güzel :)
0 oy
(578 puan) tarafından
Geçen dayısı geldi eşimin banada teyzesinin kzii bir hırka verdi eşim bunu görmedi onu giyim vay konusmasi şu şekilde 

Sen niye Mürsel gelince(dayısı)gittim o hırkayı giydin nerden aldım onu ben görmedim ben girmeden neden o görüyor için belli oluyor diyor 

İçin belli oluyor dedigide içinde kazak var haaa manyak adam la  bende git surdan o zman çağırma gelemsin dedim hahahajaj
(1,241 puan) tarafından
Hahaha seninki abartmış kekini kabartmis kız:D
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Evde degilde dışarda çok karışır evde açık olmamı sever dışarda da pantlon bile giydirmez
(1,241 puan) tarafından
Ben dışarda zaten pantolon giymem canım evdede etekli olmamı daha çok sever bende pijama giymek isterim :D skintimiz o yanı. Tamam arada güzel giyinip karşılanmalı ama hepde resmi olmaz ya :
(1,451 puan) tarafından
Yani bncede orası seninde evin sonuçta rahat ettigin gbi giyinmelisin bnimki dışarda pantlona izin vermez dikkat çekici kıyafetlere izin vermez ama evdede eşefman giyerim tayt giymemi ister yakası açık dekolteli giymemi ister ama bn kafama göre takılırım yinede :)
(1,241 puan) tarafından
Geçen bı gün kapı çaldı hemen feracemi giydim hah böyle dur çok güzel oldun diyor:D
(1,451 puan) tarafından
Hahaha sürekli öyle olur mu ama yaa
0 oy
(598 puan) tarafından
Bence çocuk olana kadar karisiyolar :))
(1,241 puan) tarafından
Yok valla benimki çocuk oldu hala karışır:D
0 oy
tarafından
Kapaliyim zaten o yuzden dissrda açık saçık giyinmiyorm o konuda rahat evde ise ben ve koca var sadece ne istersem onu giyerim 
(1,241 puan) tarafından
Zaten bende kapaliyim dışarda okadar olmazsa sorun. Evde kendi istediğni giymemi ister oda ben pijama tayt giyerim rahat olayım diye adam etek le daha mutlu oluyor :))
tarafından
Seninki en azından giydiriyor hjhjhjhjhjhjhjhjhjhj
(1,241 puan) tarafından
Ajajaja he kız burda bakiyomda elin adamlari karılarını soyuyor benimki giydiriyor böylede düşününce şanslıyım heee
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Karismaz ondan oncede nasil giyindigimi bilio bence kisitlamaya hakki yok 
(1,241 puan) tarafından
Ya tam olarak kısıtlamak değil canım. Mesela ben evde çok rahat olmayı isterim tayt pijama falan adam etek gömlek durmamo istiyor;D
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Evdeyken karışmaz ama misafir falan gelecekse yada ben biyere gideceksem o açık o dar başlar hemen :D

(1,241 puan) tarafından
Hahaha yok bizim açık dar mevzumuz yok canım:D
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Karışıyo valla bazen sinir oluyorum 
(1,241 puan) tarafından
E bazen cidden sinir oluyor insan :D
0 oy
tarafından

14 yılımız olcak ilk evlendiğimde abbowww utanmasa perdeleri açdırmıycak o dereceydi insan bi yüzük bir küpe takamazmı ama yok takdırmazdı artık çoluk çocuk oldu Birgün bana bi laf söyledi bende sen aklını mı kaçırdın benim çocuklarım var dedim ozaman bu zamandır hiç birşeyime asla karışmaz evde tayt giyerim balkonda çamaşır asarken tayt giyerim gıkı çıkmıyo adamın zaten böyle olması lazım kıskançlık çok kötü bir şey 

(1,241 puan) tarafından
Canım bizim durum baya farklı kıskançlık değil tam olarak zaten tesettürluyum dışarda skinti yok. Evdede rahat giymek isterim rahat dediğim pijama yani:D ama adam etek daha güzel falan diye evdede giymemi istiyor:).  Bizaman sonrada patlıyor insan
tarafından
Ama onunda yaptığı yanlış sonuçda 4 duvar arası kim görecek seni
(1,241 puan) tarafından
Yok kız o yokken giyerim zaten :D yanindayken istemez
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Zaten kıyafetlerinin hepsini eşim alıyor kendisi mağaza müdürü alıp alıp getiriyor beğenmeme ihtimali yok :)
(1,241 puan) tarafından
Valla süper mis :))
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Ev,dışarı farketmez eşim benim giyimine karışamaz.Benim bı özgür alanım var ve eşim bunu bilerek benimle evlendi kisitlayamaz.
(1,241 puan) tarafından
Tabi tercih meselesi ben bunu kısıtlama olarak algilamiyorum abartilmadigi surece. Sonuçta giyindigim zaman eşim beğensin isterim onun sevmediği biseyi giymek istemem.ama benim adamın kafa biraz farklı çalışıyor:D
(6,202 puan) tarafından
Dilenci kıyafeti giyecek halin yok sonuçta :D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok karışmaz çok 
(1,241 puan) tarafından
İyi bari canım çok karışmasından iyidir

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 550 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.