0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (868 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar oğluma dalin bebe yagi dalin şampuan dalin detarjan.almıştim ama alerji yapti napabilirim onları bide büyük aldım 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

7 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kendin kullan kuzum  
(5,314 puan) tarafından
İlk zamanalr öyle yapabilir daha sonra alışıyor  yüzünü yıkayabilirsin şampuanla ben öyle yapardım  bebek yağınıda düzenli kullan cildin nemlendir iyi gelir
(868 puan) tarafından
Cildim zaten aşırı kuru kendim kullanayım onu
(5,314 puan) tarafından
Aynen çok güzel nemlendiriryo pamuk gbi oluyor ben kullandım
(868 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(5,314 puan) tarafından
Rica ederi
-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bebe yağını kendin kullanabilirsin aslında diğerlerini de bilmiyorum birine verirsin 
(868 puan) tarafından
Kimseyi tanımıyorum ki oturdum yerde yağı kendim kullancam kokusu çok hoşuma gidiyor deterjanı da eşime dedim bizimkilere koyayım diye koyma diye tutturdu
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kendin kullan canim, el sabunu gibi filan 
(868 puan) tarafından
El sabunu gibi mantıklı teşekkür ederim
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Kendine kullan onları 
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Evet Dalin hiç güzel değil.ilk doğunca onu kullanmıştım oğlumun cildini saçını berbat etti üni Baby aldım şimdi hep onu alıyorum şampuanı sıvı sabun gibi kullanın  deterjanı kendinizi kitle karıştır kullan yağı güzel ama 
(868 puan) tarafından
Vlla yağı da çocuğumu hep kızart tı bugün doktora gittim.yine dalin kullanma dedi sebamed aldım yağı ve şampuani oda küçük bişey ikisi 100 TL vermiş eşim kucuk seyler dunya para deterjanı da dalan aldım doktor zeytinyağlı sabun kullan dedi
(44,769 puan) tarafından
Canım üni Baby tavsiye ederim boyasız çok güzel deterjanı yumuşatıcı hepsi harika
(868 puan) tarafından
Bunlar bi bitsin de teşekkür ederim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kendin kullan şampuanla yüzünü yıka gözenekleri çok güzle açıyor ama çok ta kurutuyor sonra nemlendirici sur dusunki bizim cildi bile kurutuyor bebeklerin cildini ne hale getirir 
(868 puan) tarafından
Bnm.oglumunda cildi kupkuru oldu
(7,441 puan) tarafından
Bende ilk doğduğunda mustela alacaktım kimsenin aklıyla hareket etmem normalde nasıl bosluguma geldiyse birinin lafına uydum Dalin aldim dediğin gibi şampuan yağ.sonra çocugun yüzü gözü kabardı sisti hemen eşime mustela aldırdım sonra doktor kontrolümüz vardı adak gorur gormez sampuan mi yapti bunu böyle Dalin mi kullanıyorsun dedi bu geçmiş halı dedim kullanmıştım ama değiştirdim dedim mustela kullan dedi zaten de almıştım şükür çok güzel bı şampuan  parasını hakkında ni veriyir hemde çok bereketli
(868 puan) tarafından
Vlla bnde aldım işte hamileyken hepsini dalin aldım sürekli kızarıyor oğlum acaba yediğim mi.dokunuyo diyorum. Onu kesiyorum bunu kesiyorum yok geçmiyor götürdüm ne kullanıyorsun dedi dalin dedim kullanma onu dedi yağ öneriniz varmı dedim biz yağ onermiyoz dedi kullanmayın dedi
(7,441 puan) tarafından
Aynen yağlar cildin kendi doğal yağlanmasını önlüyor asla beslemiyor aksine sürdükçe kurutiyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bebe yağı olarak doğal şeyler kullan zeytinyağ kantoron gibi 
(868 puan) tarafından
Sebamed aldım. Ama sorun olmaz sanirim
(3,921 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ben onu

İlgili bir soru bulunamadı

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...