0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Bende 16+1 hafta lik hamileyim 14 haftadan beli iki kere utrasyona girdim bebeyim kendini gösteriyordu teklardan çikolata ye gel dedi baktı kız dedi yanılmış olabilirmi iki kizim var önce sağlıklı olması tabi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayırlısı olsun canım ama benim bir arkadaşım var di kardeşi hamile iken 8 aylık olana kadar kendini göstermedi en son 8 aylıkken gösterdi kız dediler sonra bir doğdu erkek çıktı Her şeyi pembeydi hepsi şaşırmıştı 
(4 puan) tarafından
Öylemi hayilisi ya iki kızım var gönül ister buda erkek olsun ve ilk gunden beli içime erkek doğuyor
tarafından
Inşallah oda nasip olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olur cnm bnm 3 kez oldu
(4 puan) tarafından
Doktor mu yanirdi
tarafından
Evt cnm erkek denildi önce sonra kız en son özele detaylı ya gttim orda net kessin bsy söyledi oğlun olck dedi çok şükür oğlum var Allah gönlünden geçeni nasip etsin umarım sağlıklı olur gönlünden geçen olur
(4 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Erkek istediğin için soruyorsun dimi:/ olsun kuzum 3 kızın olacak erkek olmasa da olur 
(4 puan) tarafından
Evet:-)
0 oy
tarafından
Neden olmasın cnm 5 tane üst üste kız getiren var Rabbim sağlık versin herşeyden önce
(4 puan) tarafından
Öyle tabi canım
0 oy
(1,761 puan) tarafından
12 haftalikken yanılma oluyorda 14 de çok olmuyor canım ya ultrasonlar gelişti artık rabbim hayırlı olanı versin inşallah her iki meyveyi de tadmanı nasip etsin 
(4 puan) tarafından
Amin teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
0 oy
10 cevap 411 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde yagmurakin199 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 706 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Seyran (1 puan) tarafından soruldu

384,851 soru

11,511,590 cevap

35,174 kullanıcı

...