0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar o siteden hiç ürün alan oldu mu :)) 

12 Cevaplar

0 oy
(28,361 puan) tarafından

Bende çok merak ediyorum ya

(2,589 puan) tarafından
1 TL ye kupa var şaka gibi
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet kuzum cok gec geliyo ama 
0 oy
(120,675 puan) tarafından
Huu aylarca beklersin
(2,589 puan) tarafından
Kuzum cok mu gec geliyo
(120,675 puan) tarafından
2bucuj 3 ayi bulur
(2,589 puan) tarafından
Aaa kız bayaa sürüyor
0 oy
(649 puan) tarafından
Evet 2 ay sonra geldi :D
(2,589 puan) tarafından
Ürün güzel miydi peki canım
(649 puan) tarafından
Evet resimdekinin aynısı geldi :)
(2,589 puan) tarafından
Ooo alıcam o zamana tamamdır canım saol
(2,589 puan) tarafından
Canım ilk ürün hediye diyor dogru mu
(649 puan) tarafından
Bu ürünün fiyatına bağlı canım ve ekstra kargo ödüyorsun yine ürün için
0 oy
tarafından
Evet eşim gözlük ve boyunluk aldı iki ayda geldi ürünler evet çok uygun ama oyuncak gibi gözlük geldi boyunluk güzeldi sadece ama değmez. 1 2 lira diyorlar gümrük vs ücreti 15 20 lira alıyorlar 
(2,589 puan) tarafından
Canım ilk ürün hediye diyor dogru mu acaba
tarafından
Kitap kadar kutu geldi gümrük parası diye ekstra 32 TL aldılar
(2,589 puan) tarafından
İlk ürün hediye miydi canım
tarafından
Yo öyle bir şey yoktu ama yeni çıkmış olabilir benim dediğim baya oldu
tarafından
Hediye Mediye gelmedi vallahi :)
0 oy
(100 puan) tarafından
2 urun aldım bir geldi bir gelmedi sana orda yazan fiyat harici türkiye gümrük  vergisi de  ekleniyor her zamanda aynı ücret olmuyor bunları hesaba katarak alışveriş yapmalısınız 
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Ben 1 sene öncesine kadar herşeyimi oradan alıyordum, virüs başladı almadım.. hemen hemen %99 u çinden geliyor, ayakkabıları çok iyi ileride alırsanız tereddüt etmeyin, türkiyede bir tek sizin ayağınızda :) pişti olmuyorsunuz
(1,549 puan) tarafından
Güzelmi peki canım bide fiyatı nedir yani geldikten sonra ekstra ücret odeniyormu
(2,210 puan) tarafından
Hayir hicbir ekstra ücreti yok 1 ay içinde geliyor eğer 30 günü aşarsa ürün gelmezse iptal et diosun 2 gun içinde para hesabında çok donanımlı bir site
(1,549 puan) tarafından
Yukarda gümrük kapısı falan ücret alınıyor demişler de canım onun için sordum
(2,210 puan) tarafından
Kredi karti ile ödüyorsun tabii kargo ücreti gümrük ücreti içinde oluyor, ama 1 sene önce geyet uygundu bugün şimdi baktım gümrük baya ucretini arttırmış..
0 oy
(13,208 puan) tarafından
Türkiye gümrük vergisi kesmeden önce çok şey aldım hepsi güzel geldi hatta bazıları küçük diye bilgi verdik onların ücretini geri iade ettiler
0 oy
(349 puan) tarafından
Maalesef devletimiz o kadar aç ki gümrüge de bi el atıverelim dedi ordan da kendine harçlık çıkardı. Ucuz alamıyoruz artık
0 oy
(1,083 puan) tarafından

Ben aldım ptt ile geliyor ama bu zamanlarda gümrük yasak koydu Çin girişli ürün almıyorlar para boşa gider gümrükten çıkamaz aynı zamanda doğrudan kişiye teslim yapılmıyor apartman kapısına bırakıp gidiyorlar site falansa yada kendi yeriniz değişse hiç almayın kesin çalarlar bekarken kendi aile apartmanımıza sipariş ederdim kimse almazdı şimdi eşimin ofisine söylemiştik kapıdan çalıp gittiler bitek çay süzgecini çalmadılar o işlerine yaramamış demek ki :D

0 oy
(11,508 puan) tarafından

Hem çok geç geliyor hem de gümrük vergisi parası alıyorlar senden gümrükten geçip eline gelirse eğer

0 oy
(1,549 puan) tarafından
Naptin canım sipariş verdiğim bide ilk girişte hediyeni sec diyor sen ne yaptın aldinmi 
(2,589 puan) tarafından
Hayır kuzum daha kararsızım
(1,549 puan) tarafından
Aynen ya çok güzel şeyler var ama insan kararsız kalıyor gerçekten bide ücreti nasıl ödeniyor ki canım hesaptan mi alıyorlar veya ne hesabından yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
23 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mehtapalgan (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 177 göst.
24 Mart 2024 Moda kategorisinde Eylülüm (2,976 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 410 göst.
24 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Brc (170 puan) tarafından soruldu

396,308 soru

11,854,771 cevap

35,948 kullanıcı