0 oy
1,841 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Kızlar eşim kuzeni geldi 21 yaşında eşimde 31 yaşında içeri girdi eşim hoşgeldiniz dedi oturdu kaynanamda bak görmedinmi ebruyu dedi gelmiş eşimde tamam bi soluklanayım dedi gitti montunu çıkarttı geldi sarıldı öptü kızı şaşırdım bayağı ama kıskanmadım ve şuan neden kıskanmadığımı sorguluyorum eşime karşı hislerim kalmadımıki acaba uani eskiden olsa kızardım sonuçta ben kimseye sarılmıyorum

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kuzeni olduğu için olabilirmi 

Ya lütfen abartmayın bu kıskançlık işlerini kuzen yeğen hala teyze bunlar kan bağı olan insanlar kuzen kardeş gibidir kıskanılırmı ya sanki hiç tanımadığın sokaktan geçen bir kıza sarıldı öptü tövbe ya
tarafından
Canım ya Allah razı olsun senden ❤❤
(507 puan) tarafından
Abooo neler olmus burda
(5,949 puan) tarafından
Bence  konuyu  daha  açmaya  hiç  gerek  yok  tatlıya  bağlandı  çünkü
(507 puan) tarafından
Iyı ıyı sevındım cozulmesıne
(969 puan) tarafından
Bencede kapansın arkadaş SAPIK kelimesinin ağır ve yanlış olduğunu kabul etmis artık uzatilip da kimse kimseyi kırmamalı
-Reklam-
+2 oy
(344 puan) tarafından
Viiiiii zamanında isteyecek sonra bir araya gelecekler kaynanam ele diyecek eşimde kalkıp öpecek bide görecek.  Savaş sebebi 
(449 puan) tarafından
:)))))
+2 oy
(402 puan) tarafından
Nikahı düşen birine nasıl kardeşiz biz öpüşüyorıx diyebiliyorsunuz ya aklım almıyor normelleştirmeyin şu gibi şeyleri tamm küçükken beraber büyümüş olabilirsiniz ama o belli bi yaştan sonra haram oluyor ya haram ayrıca akraba evliliğine sapıklık diyenlerin zihniyeti de ayrı bi ironi akraba evliliği olabilir bu normal bişey 
tarafından
Sanki kardeş kardeşle evleniyo gibi tepki veriyolar :) herkes kuzeniyle kardeş gibi büyümüyo sonuçta
tarafından
Tebrikkk ederim bazı cihiller akraba evliliğini sapıkça buluyornuş+++
+1 oy
tarafından
Kuzene dini olarak nikah düşer mi evet düşer o zaman sarılıp öpmesi haram sonuçta kardeşlik bağı yok ve eşim zamanında istemiş onu diyorsun nasıl kıskanmadın anlamadım ki 
(260 puan) tarafından
Bende de bazen oluyo öyle umursamamazlık kıskanmamak filan :)
Sanırım artık eskisi gibi sevmiyoruz :)
(449 puan) tarafından
Evet hatanın karanlığı örtüyor sevginin aydınlığını belkide ondandır umursamayışımız
(260 puan) tarafından
Aynen alışkanlık oluyo kalp yoruluyo acı çekmekten ve acı çekmeye alışınca acımıyo artık bi gram bile
tarafından
Rica ederim herkesin ayrı ayrı dertleri var gerçekten benim eşim de kuzen muzen sevmez asla tokalaşmaz ama işte çok gıcık yanları var sevmediğim
tarafından
Aynn öyle ya umursamaz oluruz artık halbuki evliliğimizin başlarında olsa asla kabul edemeyeceğimiz şeyler
+1 oy
(790 puan) tarafından
Asla kabul etmem ben opemez
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Kardesi diyenleri anlamiyorum, bunlar kan bagida olsa nikah dusen insanalr yani kardesi değil sonuçta. Kiskansanda haklisin bu konuda. Dinen asla dogru degil sarilip opmesi, ha dini takan var mi onu bilmiyorum. Ben izin vermezdim sahsen, ama duygularinin bitip bitmedigini en iyi sen bilirsin canim
tarafından
Aynen bende şaşırıyorum Allah korusun resmen Kuran ayetini inkara giriyor bu durum Allah kuzen ile evliliği yasaklamamış ama bu sapıklık olarak algılanıyor Rabbim cümlemize bunları öğrenebilmeyi nasip etsin inşallah
(6,978 puan) tarafından
Amin canim amin, gercekten tehlikeli yorumlar, dedigin gibi Allah in izin verdigine sapiklik demek cok tehlikeli seyler...Rabbim hayırlı, dinini bilen anlayan nesiller yetistirmeyi nasip etsin cumlemize
tarafından
Çok haklısın ya sonuçta birbiriyle evlene bilen iki insan öyle değil mi bende olsam asla kabulenmem günahta abdesti kırılıyor+++ seni de artiladim
(6,978 puan) tarafından
Ee yani, kardes gozuyle bakiliyor diye kardesin olmuyor maalesef...hele bu devirde asla guvenmemeli kimseye, şuurlu yaşayalım inşaAllah, teşekkürler canim
tarafından
Ne kardeşi kuzen ile evli sayısız insan var dünyada
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kardeşi somucta neden kiskanasinki
(651 puan) tarafından
cnm normal kuzenidir dicemde zamaninda eşim istemiş olsa ve öyle sarilip öpse ben kıyameti koparirdim. en az uc ay tribimi çekerdi
(449 puan) tarafından
Seviyorsun enişte beyi demek ki :)
(651 puan) tarafından
evet seviyorum ama kiskancligim sevgiden mi guvenmemekten mi bilmiyorum. bence kiskancligin sevgiyle alakasi yok daha cok guvenle alakali
(651 puan) tarafından
senin eşini sevmedigin icin degilde belki eşinin sana olan davranişlarindan seni cok sevdiğini anlamis ve kiskanclik yapacak bisey olmadigini. farkina varmandir.sevgisinden şuphede olan kiskanir cmm
(449 puan) tarafından
Buda mantıklı hemde bayağı ama eşime güvendiğimi söyleyemem
0 oy
(84 puan) tarafından
Iyide kuzen yani esimde kuzenlerini oper hatta bende operim onun kuzenlerini biseyyokki bunda kiskanasin
(449 puan) tarafından
Eşim istemiş onuda kız istememiş zamanında
(84 puan) tarafından
Ozmaan tamam bastan desene olmaz opemez ben olsam gozlerimle bogardim onu ki zaten boyle bir durum olsa asla opme falan yapmaz.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ne var ki bunda kardeşi sayılır
(449 puan) tarafından
(12,854 puan) tarafından
Aralarında 10 yaş var eşin nasıl o gözle baktı acaba kardeş ya kardeş
(449 puan) tarafından
İlk kaynanam istemiş sonra eşim ama kız istememiş
(12,854 puan) tarafından
Valla canım biz de akraba evliliği yoktur bana bu sapıklık geliyor kuzen demek kardeş demek
Kıskanmamakla en iyisini yapıyorsun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kıskanılacak bir durum göremedim 
(449 puan) tarafından
(7,654 puan) tarafından
Kaynanandaki zillilik o zaman ne diyim :))))hic kafana takma gecmis gitmiş
(449 puan) tarafından
İşte takmıyorum ve sevgimi sorguluyorum sadece
(7,654 puan) tarafından
Arkadasim sevgiyi sirf bir öpücük icin sorguluyorsan kanimca adami sevmemissin öyle evlenmek icin evlenmişsin derim
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Eşine ve kendine güveniyorsan kıskanmazsın ki :angel:

(449 puan) tarafından
(2,064 puan) tarafından
Dhaa önceden istediyse kıyamet kopar
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kuzeni çünkü bunun idrakinda olduğun içindir belki
(449 puan) tarafından
(8,081 puan) tarafından
Anne bunu biliyor mu peki
(449 puan) tarafından
Evet annede çok istemiş abisinin kızını ama olmayımca beni istemişler
0 oy
tarafından
Gözü olsaydı zAtenn o alırdı öyle düşün yani içini de rahat tut sakin böyle saçma birşeyden de kıskançlık yaratma çocukça düşünüyorsun der eşin aran açılır
(449 puan) tarafından
Eşim istemiş kızı ben evlenirim demişte kız istememiş
tarafından
Canım evlendikten sonra hepsi biter zaten kız istememis sonuç da kıskanma bile öyle şeyi olgun bı kadın ol ***** bı hareketini görürsen de eşini uyar
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Eşimin kuzeni var 25 yaşında benimle yaşıt eşimden 5 yaş küçük eşim çok sever o kuzenini biz onlara gittik hani eşimin dayısına kız çalışıyordu yoktu saat 1 gibi geldi işten eşim uyuyodu biz oturuyorduk daha uyumamıştık kız geldi eşimi öptü uyurken ay ben şok ben asla yapmam hele bide karısı var yani bana çok tuhaf geldi ama inan kızmadım eşime ne diyebilirim ki beni neyle itham ediyosun dese bisey diyemem kuzeni sonuçta bizde akraba evliliği yok o yüzden kardeş gibiyiz kuzenlerimizle ama ben gidipte evli kuzenimi öpmem bekar olsada öpmedim de evli olunca biraz daha dikket etmek gerekiyor 
tarafından
Posta değilde sizde ki kuzene şaşırdım anlam veremedim hadi uyanık olsa neyse kuzen öper sarılır uyurken öpmek o kadar saçma geldi kiii birde evli karısı yanında çok çok saçma geldi inan ben bir kalırım yani sen ne dedin yada bişey yaptın mı cnm
(3,036 puan) tarafından
Onu sen bilcen kız biz ne bilelim duygularını sen kendi duygularından emin değilsin biz ne bilelim
(3,036 puan) tarafından
Sabah yine erkenden ise gidecekti göremem uyanık diye öptü ben yaşadığım şokla baktım kaldım öyle tabi olay içine oturmadı değil bütün gece
tarafından
Ayyy şuan yattığım yerde sinir oldum sanki benim kocama yapılmış gibi.
(3,036 puan) tarafından
Aman o gece orda kaldığıma çok pişman oldum zaten kizin kedisi var heryere tüy döküyor benimde kedi kilina alerjim varmış sabahı mahvoldum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşim kuzenleriyle hep sarılır öpüşür hiç kiskanmadim aynı şekilde ben de öyle 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben öperim hep çünkü bizde kuzen demek kardeş demek
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Bunda kiskanman gereken bişey yokki. Ben kuzenlerimi gördüğümde boynuna atlayarak sarılıyorum. Biz onlarla kardeşiz sonuçta bizi öyle büyütmüşler. 
tarafından
Eşi zamanında o kızı istemiş ama kiz istememis
(3,034 puan) tarafından
O zaman konu ayrı bunda kıskançlıkdan ziyade kızgınlık olur.
0 oy
tarafından
Ya ne kadar saçma sapan cevaplar veriyolar tok neymiş kardeş miş  asla öyle bişeye müsade etme bidaha eşini de uyar  benim eşim halasının kızının dizine yattıydi  kızı da çok severimm çok iyi birisi  eşimden küçğk abi derler  eşimi o sk gözümle yedim hemen kalktı anladı eşimin içinde kötü düşünce oldugun dan yaptıgını sanmıyorum ölesine uzandı ama izin veremem buna bi kıvılcım yeter canım unutma  kardeşinden başkası haram kimse kimseye kardeş diyemez sarılamaz bile  benim amcamın oglu benden yaşca küçük  ama askere gitti geldi yeni boyumca oldu gören adam sanıyo ben onlarla bile sarılıp tokalaşmıyorım böyle seyleri modernleştirmeyelim ya kardeşi diyerek şeytan hep yanımızda bi kıvılcım yeter hoşuna  gitmesi için  gülüşü güzel gelir o an bakişi kokusu ne bilim şeytan bu belli mi olur 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizim yaşam tarzımızda kuzenle evlenmek ya da kuzenle sevgili olmak diye birşey yoktur kuzen kardeş gibidir bizim için can ciğerdir o yüzden eşim sarılıp öpebilir tabiki hoşgeldin demek için. Herkesin yaşam tarzı farklı oldugu için herkesin görüşü farklıdır 
0 oy
(405 puan) tarafından
Bacım kıskanmasan aklına bile takılmazdı=)
(449 puan) tarafından
Aklıma takılan neden hissiyatsız olduğumdur kıskansam kudururum ben açık net:))))))))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bebegimdogdu (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 669 göst.
18 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,121 cevap