0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Kızlar altli üstlü oturuyoruz. Kendini o kadar melek gibi gösteriyordu ki gerçek yüzünü görmeye başladıkca midem bulanıyor onu gördükçe seytan görmüşe dönüyorum. Evimde nevarsa koltuğuna kadar kendisine aynısını alıyor. Evime aldığım her çöpü kıskanıyor. Arkamdan bir seyler çevirip yüzüme gülüyor ve hiçbir şey bilmiyorum zannediyor. Bayadir yukari caya yemeğe çağırıyor gitmiyorum hep isim var yorgunum gibi şeyler diyorum. Kendi eski seylerini bana vermeye çalışıyor. Bende uyarip mesafemi koydum ama sesini bile duyunca tahammul edemiyorum. Eşimde bu duruma üzülüyor ne yapicam bilmiyorum. Nefret ediyorum resmen. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya kendine gel lutfen .

Ne var ayni esyalari almaya calismasinda  
(16,489 puan) tarafından
Yatıo günah o kıyamam ona
tarafından
Fedakar selma❤
(16,489 puan) tarafından
Öyleyim azcıkcık cık:)))
(67 puan) tarafından
Boyle bir sacma yorum gelecegini biliyordum. Uzaktan o kadar normal geliyor ki bazilariniza. Yazarak her sey anlatilmiyor. Benim evime benden gizli girip karistiran biri o. Onun savunulcak hiçbir yani yok.
tarafından
Sacma yorum oyle mi serap hanim? Sacma  plan senin yazidikalrin tam anlamiyla ne olmus yazmiyorsun aldigim esyanin aynisini aldi diyorsun.  Uslubuna diktat et
-Reklam-
+1 oy
(806 puan) tarafından

Ne tesadüf bende nefret ediyorum :D çünkü sevilecek hiç bir tarafi yok. İnsan olsunlar önce. Kaynanalar dünyaya kötülük için gelmişler sanki ya... Nedir bu gelinlerin çektikleri düşman mı aliyolar gelin mi.yada kuma mı alıyorlar bilemiyorum ya değişikler mesafe iyidir canım pişman olmazsın 

(67 puan) tarafından
Ya burda yazarak anlatilmiyor daha neler var yani. Mesafe koydugumun çok farkında. Beni bi kıskandırma çabaların da. Ya 50 yaşında kadın sırf pubg oynuyorum diye oyunu indirip oynamaya çalışır mı?
(806 puan) tarafından
Allah yardım etsin sana canım.benim görümcemde kaynanam da çok kıskanclik eder kendiyle bir tutuyorlar bizi rakip değil gelinleriyiz ama bilmiyorum artık kafaları değişik ya. Sen sinir olma işini eglenceye çevir lafını söyle yani sinir olduğunu gördükçe daha çok üstüne geliyorlar insanın. Allah akıl fikir versin ya gerçekten insan bazen diyecek bişey bulamıyor ...
+1 oy
(6,816 puan) tarafından
Ben bennn inan bende hic gormek istemiyorum kurban bayramindan buyan bi dun gordum iyikide gormuyomusum valla yaa allah yardimcin olsun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Nedenler ayni olmasada sonuc ayni bmde iatemiyorum.ne tesaduf ;)) ama alt kagimda ole bisey mumkunn deil malesef bm inmesem kendi cikar gunde bilmem kac defa ;/
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bende görümcemi hiç sevmem ama eşim bilmez onu sevmediğimi niye eşime yansıtıpta onu üzeyim ki arada git yanına ne olacak alsın sen ne alıyorsan oyun mu oynamaya çalışıyor bırak oynasın ama bunları eşine yansıtma o anası o iyi olur sen kötü eşini seviyorsan katlan bir iki saat hergün gitme ama e haftada bir iki eşinle git mutlu olur 
0 oy
tarafından
Mesafe iyidir
0 oy
tarafından
Canım ne güzel medeniyeti modernliği sende görmüş demek ki daha öncesinde haberi yokmuş sende göre gore öğrenmiş evine almış aynilarindan bence kendinle gurur duymalisin sana özene özene modernlik gelmiştir hayatına kaynananın :) eskisini vermeye çalışmasına polemige bile girme ne haddine yani ihtiyacı olan birine ver benim ihtiyacım yok çok şükür de çık işin içinden
0 oy
tarafından
Çok abartıp kendi kendini doldururmussun sanki dediklerinde bişey yok sevmediğin için sana batmış 
0 oy
tarafından
Ayni kaynana bendede var ben eski ocaklarda almjstim bime beyaz cam ocak gelmksti haber verdim anne alsak mı bana diye gidip kendine aldi dalga geçermiş gibi cok iyi simdi sahada almak lazım dedi istemiyorum dedim cift taraflı tava var o geldi onu söyledim  senin fırının var bana lazim dedi gitti kendine aldi simdide diyor cok guzel sahada almak lazım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 423 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
0 oy
10 cevap 445 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 379 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu